Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

rr900 deki cesarete bakın:)))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldın mı motoru ? Dün açacaktın topiği ?
    benim motoru sattığım arkadaşa kredi vermediler, satmaya uğraşıyorum..
    Alıntı GSXR-PRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkez herkezi biliyor.Galiba burada yabancı yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alp_tunay: canım istiyo,bir mahsurumu war?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp_tunay: canım istiyo,bir mahsurumu war?
    Yok güzelim be mahsuru olacak....
    Sadece o sitenin reklamını yapmayın... O orda bu burda kalsın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece o sitenin reklamını yapmayın... O orda bu burda kalsın....
    MD nin reklamını en iyi senin kankan yapıyor Alp abi. Her topiği açtığın da ilk kelimesi MD oluyor....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    MD nin reklamını en iyi senin kankan yapıyor Alp abi. Her topiği açtığın da ilk kelimesi MD oluyor....
    Her fırsatta ona da birşeyler yazıyorum merak etme sen..... Öteki yaptıklarımı yazmayım sana.....

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yazmayla anlamaz ki fürek haklısın abi
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Aldın mı motoru ? Dün açacaktın topiği ?
    yok yaw ne motorru nerrdeeeeeeeeeeeee...pnar hnm nerde motor.............

Alıntı GSXR-PRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkez herkezi biliyor.Galiba burada yabancı yok
    biliyor bura böle... samimi ortam.... aye cim gene sataşmalarr varr....boşverr aldırma sen onlarra. ekamba, deliemin ve gsxpro değişik tadlar katar mt ye bence...kötü insanlar değil. herkese kapımız acık.... saygı ve sevgi cercevesinde....
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı cartman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne o cartman bey bana acıdınız ve motoru siz mi alacaksınız. Aman dikkat alırken aynaları kapatınız huhahahahaa

Motosikleti
    yamaha r1 2006
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ekamba filan geldide çocuk oyalanıyo işte. Rahat bırakın kumlarında oynasınlar
    wallaha oyalanıyorum,ne yapayım.muhabbette lazım değilmi??
    bu arada ben kumdan kalemi yatım,sıra kulelerde bu arada rahat bırakın kumlarında oynasınlar derken kimi kastettiniz pınar?(meraktan)
    bu arada nereye gitsem diğer taraftan bana laf yetiştirecek arkadaşlar da
    damlıyor anında ne hikmettense
    o site bu site farketmez arkadaşlar,yaşasın motorcu kardeşliği diyelim

buarada ortalığı karıştıracak olan muzur üye biliyordum kendimi ama beni katlayanlar çoğunlukta burada wallayi
    [B][/B]dünyada ROMA,tr de SOMA
    R1 DEN DE ÖTESİ YOK MAALESEF[B][/B]:)
    PERT TEAM

Ne o cartman bey bana acıdınız ve motoru siz mi alacaksınız. Aman dikkat alırken aynaları kapatınız huhahahahaa
    aman o bana 9500 numara büyük gelir ehe ehe....
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı ekamba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallaha oyalanıyorum,ne yapayım.muhabbette lazım değilmi??
    bu arada ben kumdan kalemi yatım,sıra kulelerde bu arada rahat bırakın kumlarında oynasınlar derken kimi kastettiniz pınar?(meraktan)
    bu arada nereye gitsem diğer taraftan bana laf yetiştirecek arkadaşlar da
    damlıyor anında ne hikmettense
    o site bu site farketmez arkadaşlar,yaşasın motorcu kardeşliği diyelim

buarada ortalığı karıştıracak olan muzur üye biliyordum kendimi ama beni katlayanlar çoğunlukta burada wallayi
    sen ve aye baştasınız kastettiklerim arasında
    murat kalenin ardından pazarlığa oturdu yaptığı kumdan kaleyi açık artırmayla satmaya çalışıyo..
    gelsinde birbirinize sarın azcık izleyelim yine

Motosikleti
    yamaha r1 2006
    gelsinde birbirinize sarın azcık izleyelim yine
    başka bir emriniz varmıydı hanımefendi?walla çekinme rahat ol,söyle söyle
    aYe nerde yahu???????????????
    [B][/B]dünyada ROMA,tr de SOMA
    R1 DEN DE ÖTESİ YOK MAALESEF[B][/B]:)
    PERT TEAM

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı ekamba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka bir emriniz varmıydı hanımefendi?walla çekinme rahat ol,söyle söyle
    aYe nerde yahu???????????????
    Şimdilik yok olunca söylerim
    magmaya (pis kötü magma) motor kullanmayı öğretiyor sanırım ama sağlamlarmı bilemem, ulaşamıyorum..
    büyük ihtimalle denyo mustafamız kullanamamış düşmüştür, muratta onu tokat manyaa yapmıştır

Alıntı cartman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

biliyor bura böle... samimi ortam.... aye cim gene sataşmalarr varr....boşverr aldırma sen onlarra. ekamba, deliemin ve gsxpro değişik tadlar katar mt ye bence...kötü insanlar değil. herkese kapımız acık.... saygı ve sevgi cercevesinde....
    Sen bizi bayağı bayağı biliyorsun.Çok şaşırdım

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    güzel paylaşım olmuş.R1 değil mi çakar geçer ötesi yoktur
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ya sadece ss çilere özel bi site olsa. arkadaşlar orada toplansa karşılıklı gazlarını alsa, kapıştık o beni geçti ben onu yedim yamaha hondayı tokatladı muhabbeti gırla dönse...
    çünkü ne kadar aksi iddia edilse de alt tarafı 15000-25000 YTL ye alınsa da ss çil arkadaşlar kendilerini motosiklet camiasında farklı bi yere konumlandırıyo ne biliym bi otomobil platformunda f50 ya da carrera kullanan bi sürücüymüş gibi farklı bir edayla yaklaşıyolar gibi hissediyorum...
    bütün bu muhabbet burda dönünce ne her vefat haberinden sonra yazılan yüzlerce taziye mesajı, ne bilinçli kullanalım mantığı hepsi anlamını kaybediyo bi müddet sonra...

ha ben şunun farkındayım. 150 hp civarında gücü iki bacağı altında hapseden kimsenin şehirlerarası yollarda hız limitinde seyahat etmesini beklemiyorum, bunu ben de yapmıyorum (bu arada ben de 47 hp var çok şükür ) ama ne biliym adını koyamasam da iş ss e gelip çatınca bi şeyler farklılaşıyo, hava civa alemlerde isim yapma kaygısı çok ön plana çıkıyo biz de biraz soğuyoruz...
    kimseyi kırmak da istemem ama ne olduğunu tam anlatamasamda hissettiklerim bunlar....
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sadece ss çilere özel bi site olsa. arkadaşlar orada toplansa karşılıklı gazlarını alsa, kapıştık o beni geçti ben onu yedim yamaha hondayı tokatladı muhabbeti gırla dönse...
    çünkü ne kadar aksi iddia edilse de alt tarafı 15000-25000 YTL ye alınsa da ss çil arkadaşlar kendilerini motosiklet camiasında farklı bi yere konumlandırıyo ne biliym bi otomobil platformunda f50 ya da carrera kullanan bi sürücüymüş gibi farklı bir edayla yaklaşıyolar gibi hissediyorum...
    bütün bu muhabbet burda dönünce ne her vefat haberinden sonra yazılan yüzlerce taziye mesajı, ne bilinçli kullanalım mantığı hepsi anlamını kaybediyo bi müddet sonra...

ha ben şunun farkındayım. 150 hp civarında gücü iki bacağı altında hapseden kimsenin şehirlerarası yollarda hız limitinde seyahat etmesini beklemiyorum, bunu ben de yapmıyorum (bu arada ben de 47 hp var çok şükür ) ama ne biliym adını koyamasam da iş ss e gelip çatınca bi şeyler farklılaşıyo, hava civa alemlerde isim yapma kaygısı çok ön plana çıkıyo biz de biraz soğuyoruz...
    kimseyi kırmak da istemem ama ne olduğunu tam anlatamasamda hissettiklerim bunlar....
    Ss cilerin burnu kalkık oluyor diyorsun kısaca.....

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alp_tunay: banane MD'den,te allam ya,işim gücüm yok reklamını yapıcam bide...
    Reklamı yapılcak başka tonlarca şey var bende,Onuda Erhan'la konuşuyos zaten

chopperrider: kimseyi kastetmiyorum ancak SS kullanıcılarının %90'nın amacı hava -cıvadır. Kendini Allah zannedende var,7-8 milyarlık SS'iyle gidip çin motorlarının yanınıda ara gazı çekende.. Başka bir SS kullanıcısı görünce iki çeşit tepki verirler,ya konuşmayı keserler yada şahsiyet mücadelesine,bazılarıda klavyeden gazcılık yapar ayrı konu

%5'lik efendi bir kesim varki bunlar çok nadirdir.Ancak en efendisi bile motoruyla ilgili soru soran çömezlerden bıktıkları için dışardan bakılınca 'ukala' gibi gözükür.Çünkü SS makineye binince,durduğun her ışıkta,parkettiğin her sokakta mutlaka ama mutlaka birileri gelip ya kaç para olduğunu,ya kaç bastığını yada kendisinin bir tanıdğında eskiden ZZR1100'ü olduğunu anlatır.Bu da en mütevazi ve kibar adamı bıktırtacak ölçüde yoğundur. Birde %5'lik kesim var onlarda kendi içlerinde çok dağılıyorlar ne sen sor ne ben söliim

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

+123456789

SS almanın mantığını bir türlü anlayamadım. Ss'ler yüksek hızlara çıkmak için yapılmış motorlar bu motorların sürücülerine yavaş git demek mantıksız. Fakat çıktıkları yüksek hızlarda önlerine bir çocuk çıksa araba çıksa hadi bunlar boşver o hızda yoldaki ufak bozukluklar bile motosikletin kontrolünü kaybetmelerine neden olabilir. Bütün bu riskleri bile bile neden ss alıyorlar. Her nekadar korumalar tam olsada onlarda belli bir dereceye kadar olan darbeleri emecek şekilde yapılmışlardır.

Birde yüksek hızlara çıkıpta kaza yapan sürücülerin diğer sürücleri suçlama olayı var. Eleman 200+ giderken yoluna çıkan bir sürücü yüzünden kaza yapıyor ve yoluna çıkan sürücü suçluyor. Böyle haberleri okuduğumda kendimi hep o araba sürücülerinin yerine koyuyorum .Bakıyorsun aynanda nokta gibi birşey var( motor oldugu bile belli degil) ve sonra sollama çıkıyorsun tam sollamanı bitireceksin o nokta gibi şey 3-5 sn de senin arka tampona yapışmış.

Arkadaşlar suçu birazda kendimizde aramalıyız.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yeni uyandım kanımca...

Evet nerde kalmıştık?

Masalımızda en son tavşan 900RR kaplumbağa R1'e geçilmişti, devam edelim beyler.

Bakınız şu video da bmw 335kmh hızla 1000RR'ı yakalamaya çalışan R1'in yanından nasılda geçiyor;
    http://www.youtube.com/watch?v=BK_hpna1vR8

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)