Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye Motosiklet Şovları (stuntbiketurkey)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    Arkadaşlar yeni hazırladığım www.stuntbiketurkey.com (Türkiye motosiklet şovları) adlı siteye kendinize ait ve ya Türkiye'de çekilmiş videolarınızın linklerini gönderebilirsiniz. Türkiye'de motosiklet şovları ve şov gurupları şimdilik yok fakat gelecek yıllarda bundada adımızı duyururuz inşallah. Site şu an tam olarak hazır değil videolarınızı gönderdikten sonra yayına alacağım ilgilenen herkese teşekkürler.
    Cengiz COŞKUN

---TURKISH STUNT---

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Cengiz COŞKUN daha önce vidyolarını izledim gerçekten güzel motosikletkulubu sitenede bakmıştım. ozamanlar sadece bilgi edine bileceğin bir siteydi Burda olabileceğini hiç zannetmiyordum yani siten hayırlı uğurlu olsun Birgün bende bu stunt hareketlerini yapacam tabi biraz pratik ve ufak tefek ip ucu kapmam lazım yoksa uzun sürer Tekrar hayırlı olsun en başa senin vidyoları koy
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eline sağlık

umarım güzel olur..

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    videolarınızı bekliyorum bir tanıdığınızında olabilir hadi hayırlı olsun. Bu arada yakında benimde honda cbx 750 ile drift videolarım olacak takip edersiniz.
    ---TURKISH STUNT---

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  35. Site adresinizi yazarak veya bir web sitesinin adresini vererek ziyaret edilmesini istemeniz , başka sitelere üyeleri veya kullanıcıları yönlendirme amaçlı yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) YASAKTIR. Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri bir hafta dondurulur ve aynı tavırlarını sürdükleri halde üyelikleri iptal edilir! Üye aynı ihlali birden fazla olarak yapmış ise uyarısız olarak siteden ihraç edilir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler