Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha Ybr 125 Maksimum Hız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkadaşlar hataylı bir arkadaşımız duz yolda tek kişi bir hız denemesi yapıyor gercekten guzel bir hız yapmış hemde duz yolda http://www.youtube.com/watch?v=umMiAUkTeIs link budur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bu vatandaş, bu makinenin hız makinesi olmadığını anlar ama... iş işten geçmiş olur
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    zaten videonun olduğu sitede yorumlar yeterli motor belli bi süre 120de sıkışıyo sonra imişe geçince hızlamıyor,bu ybrde 120yi bulması ne uzun sürüyo ya
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    yahu bu 120 yide geçmiş ama yolun nasıl olduğu meçhul gerçekten..
    KIRMIZI BOĞA..

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    tartişma iyi gitmiş ama sözler falan etkileyici
    [I]Прекален Моториэиран[/I] :wiinkk:

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125 lik motorun yapacagida o kadar zaten (cbr haric)otobanda yada köprüde oyuncak gibi oynuyorum onlarla en fazla arkamdan 115 filan kaliyorlar bunlar sürat motorlari degil ama millet basiyo iste
    DREAM OF POWER SAKO

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkadaşlarım ben o otobanı gordum tamamen yolda hiç bir eğim yok tamamen duz ama gercekten iyi bir hız yapmış duzyolda hemde

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    one looooooooooo 300 km yaptı bende alacam bundan bence gayat iyi bir hız süper bunda modifikasiyon yok demi yani
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    hayırr yok full orjinall motorla hiç oynanmamış

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    ozaman yokuş inerken demi yalan yok pls
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hataylı bir arkadaşımız duz yolda tek kişi bir hız denemesi yapıyor gercekten guzel bir hız yapmış hemde duz yolda http://www.youtube.com/watch?v=umMiAUkTeIs link budur.
    sor bakıyım o arkadaşına hızlandıgı gibi durabiliyormuymuş

130 km yaptıgında aniden durması gerkirse ne yapacak bir fikri varmııı

marifet hızlanmakta degil durmakta. 130 degil isterse 230 yaptısın umrumda degil. düz yolda en tecrübesiz sürücüye versen 600rr'yi bak nasıl hız yapıyor ama olay düz yolda hız yapmak degil. iyi sürücü düz yolda max hız yapan sürücü degildir. kombine frenlemeyi iyi yapabilen, altındaki motoru iyi tanıyan ve buna görede kullanabilen ve trafik tecrübesi olan motorcudur.

Eleman düz yolda 130 km yapmış utanmadan birde videoyu nete veriyor. gerçekten büyük başarı düz yolda 130 km yapmış bravo valla çok zor bir işi başarmış. kendine güveniyorsa o 130 km'de frenleri kombine kullanarak durmayı denesin bakalım nekadar mesafede duruyor. düz yolda 130 km yapmakla şuan için benim gözümde kendini bilmez motosiklet kullanıcısı. bundan fazlası degil...

Motosikleti
    Shalter 125
    Bu tartışmalar bitmeyecek ............

Sıkıldım artık !

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman yokuş inerken demi yalan yok pls
    nerden bılıyosun yokuş indiğini yol gozukuyomuu ???

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    gider normaldir bence... bizim scoterlar düzde 120 görüyoda..
    KIRMIZI BOĞA..

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    sanki 600 rr ı anlatıo koptum ...
    ya bırakın bu işleri aşın artık yaa elint haklı nasıl durcak hele bide diskde deil arka freni ( olsada bişe deişmez ya ) m.ö den kalma şu ybr yı gorunce gıcık oluorum yaa bide bole tipleri goruom ya tam tuzu biberi ...utanmadan cbr la yarısmaya calısıolar bıde...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    illegal7
    mal amk yaaa gelde bnm cbr a bın gotun motor gorsun dana
    puhahaha you tubede yazılan bu mesaja çok güldüm yauv adamlar nasıl birbirlerine sallıyorlar yahuu
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Mondial 125 UAG
    Bu YBR 125'in yaptığı yapacağı maximum hız budur. 251 MZ 2 kişi ile 3 viteste 2000-3000 devir aralığında hiç zorlanmadan 120'yi devirdik. Bastıktan sonra 5. viteste kaç km yapacağını düşünün. YBR 125'e vereceğinizin yarısına ikinci el temiz bir 251 MZ alırsınız.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı genuine983 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu YBR 125'in yaptığı yapacağı maximum hız budur. 251 MZ 2 kişi ile 3 viteste 2000-3000 devir aralığında hiç zorlanmadan 120'yi devirdik. Bastıktan sonra 5. viteste kaç km yapacağını düşünün. YBR 125'e vereceğinizin yarısına ikinci el temiz bir 251 MZ alırsınız.
    bırak mz i devir ekonomi devri herdaim ybr

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    bende kamyon arkasında 120 dedim kamyon çok fena bi şekilde rüzgarına çekio ama sakat iş!...
    [B][COLOR="Blue"]EN GüZeL GeZi EvE GeLiP MoToRu SöNdüRdüğüN GeZidiR...[/B] [/COLOR] :bestmt:[B][COLOR="Blue"] ÜNALCAN SOYSARAÇ [/COLOR][/B]:bounce:

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    2011 lerin yapacağı en fazla 125

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)