Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

ahada inanmayanlara cbr 125 kaç yapıyo

Motovento
    REKLAM ALANI
    barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    walla helal bu si bi ar a 140 yapmış,ee 140 yappyo diye bişeymi oluyo olaymı çıkmış,,sonuçta o da tek silindir bi motur
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motosiklet demek özgürlük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben cbr125 in 180 yapanını gördüm ama rampa aşağı ulaşıyodu o hıza

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Alıntı xnode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Busürati yapsınyapmasına da karşı çıkan niye karşı çıkıyor, taraftar olan kapak olsun diyen neyi savunuyor onu anlamadık

140 yapsa ne olur 200 yapsa ne olur. Yapması birinin eline ne geçirir, yapmaması başka birine ne kazandırır ?
    puhahaha

He valla aynen öğle ...Benimki yapmıyor 125 gördüğü zaman motorun son demidir...

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    Herkes kendince bi yorum yapmış yok CBR125 o hızda durabiliyomu, neymiş motor 120 yi geçmiyomuş, yok bütçesi yetişmeyenler içinmiş falan filan ben bu motoru eleştirenlerin bu motor hakkında fazla bilgisi olmadığını, düşünüyorum, bu motor Başlangıç için sınıfının (125cc) en kral motorudur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilen varsa söylesin
    sınıfı nedir?sınıfındaki diğer motorlar hangileridir sana göre?Hangi motorların arasında en kralıdır yani?

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bence bu hız normal olsun artık o kadar.bizim scooter bile 100 km gördüğüne göre ...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    150ZAT
    Alıntı emredvm adlı üyeden alıntı
    sınıfı nedir?sınıfındaki diğer motorlar hangileridir sana göre?Hangi motorların arasında en kralıdır yani?
    motor hacmine göre bir sınıf verebiliriz 125-150cc
    yamaha ybr 125, Aprilia RS 125, Cagiva Mito 125 daha bi dolu marka var ilk aklıma gelen bunlar, bunlarda gerçekten iyi motorlar, yarışları bile var, şimdi sen onuda duymamışsındır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilen varsa söylesin
    yok duydum da net cevap alamadım ben.sence ybr125, RS 125 ve Cagiva Mito ile aynı sınıfta mı?Değil ise CBR 125, YBR ile mi aynı sınıfta yoksa RS 125 ile mi?Eğer RS 125 ile aynı sınıftaysa gücü neden RS 125'in 3'te 1'i kadar?Hangi sınıfta en kral bu değerlendirmeyle, neye göre en kral, avantajları nedir onu en kral yapan?

Motosikleti
    150ZAT
    neyse msn' e çevirmek istemiyorum forumu, zaten bende kendimi honda bayisi filan gibi hissetmeye başladım, türkiyedeki şartlara göre diğer 125cc lere nazaran hem görünüm, kalite ve performans açısından tatmin edici, bir başlangıç motoru olarak en azından bana göre en kral motor, belki size göre değildir, bunu tartışmam zaten.. haydi iyi geceler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilen varsa söylesin
    ben de msn'e çevirmek istemem haklısın.Ama benim taklıdığım nokta bu motoru eleştirenlerin bu motor hakkında fazla bilgisi olmadığını düşünüyorum demişsin.Belki haklısındır bazıları hiç bilmeden eleştiriyordur ama öyle az bulunan, hakkında bilgi sahibi olmanın zor olduğu bir motor değil ki cbr 125.Ben de bu motoru şiddetle savunanların kafasında oluğundan farklı bir cbr 125 yaratmış olabileceklerini düşünüyorum.Fiyat-performans-kalite olarak değerlendirirsek YBR 125 ile arasında çok az performans farkı var, bana kalırsa kalite farkı hiç yok, ama fiyat farkı epeyce var.Aprilla 125 ile arasında çok fazla performans farkı var, kalite farkı yok gibi ve epeyce fiyat farkı var.125lik Çin motorları ile arasında ise biraz performans farkı,çok fazla kalite farkı ve çok çok fazla fiyat farkı var.Şimdi bu durumda hangi sınıfa koyacağız cbr125'i?Ben bunu bilmediğimden sana sormuştum.Neyse sonuca varmak zor gibi.O yüzden sana motorunla mutluluklar dilerim.

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    bir honda titanin degisiklik olmadan cok hafif bi rampa asagi 140 gordugu dusunulurse aslinda o hiz az bile
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    para olsun abiler ben asyama (şasisi dağılmazzsa :14 değil 140 ı 240 bile yaptırırım bu tür videoların bence ilk önce çekimi motordan başlamalıdır millet görsün ne var neyi yok değil mi ama adam basmıştır modu çıkarmıştır filtreyi (hava) açmıştır memeyi basmıştır gaza 12 bin de 125 lik bi motorla gidilmesi ne derece doğru tartışılır ayrıca motorun cbr olduğu nereden belli ön konsol değiştirilmiş olamazmı çok mu zor yani bu tür videolara ben inanmam ve olmuş bir çeyin tartışmasını yapmak ne derece doğru tartışılır ben cbr ye yapamaz demiyorum yaparlarsa yapar ama adamın kullandığı stil de çok önemli cidden zorluyor olması gerekir zira bence adam tepoya yapışmıştır bu meleti kullanırken

yanlıuşl bir şey dediyse affola

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu hız normal olsun artık o kadar.bizim scooter bile 100 km gördüğüne göre ...
    bizim scoterlarda ben 120 yi gördüm düz yolda..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    yıben150scooter
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim scoterlarda ben 120 yi gördüm düz yolda..
    evet düzde bende 110 görüyorum o motor için az bile nede olsa japon bizimki çinli

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    bunu zaten herkes biliyordu bence saçma olmus tamam güzel sempatik bir motor ama
    her motorun bir haddi hesabı var ve bu defalarca tartısıldı ve gösterildi ne gerek vardiki şimdi
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)