Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

ahada inanmayanlara cbr 125 kaç yapıyo

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3. vites 11 bin devirde 100 Km hiza uLa$ti nihayetinde.. AnLamadigim konu $udur ki; bazilarimiz motorun neden 140-150 yada 160 yapabilecegini iddia ediyo.. Bu aLet hiz icin tasarlanmi$ race degil ki ? Yoksa oyle mi ? Bu konu cok tartisiLdi daha da coook tartisiLacak sanirim..

YoL da biraz a$agiya dogru egimLi mi ne
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

100 neki honda titan la 3 viteste 105 e ulaştım .

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    ben bu aletten boşuna istemiyorum. bir bildiğim var
    limuzinimle 15 dk. da okuldayım desek bu aletle 8 dk. da okulda olurum die düşünüorum

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    bu ,12.000 devirde kullanmaya devam ederse

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    143 falan yapmıyo beyler naaptınız siz yaw
    iyice abartmışsınız
    göz var nizam var
    142.5 yapmış işte en fazla
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Top speed denen şey(yani maksimum hız) standart donanıma sahip bir aracın zorlanmadan hertürlü hava ve yol şartında yapabildiği hızdır.

Bunlardan olsa olsa kavanoz yada şişe kapağı oluyor.
    Asıl kapak tencere-kazan kapağı gibi olmalı

Shakespeare dediği gibi asıl mesele bu.

Adamın biri skoda kamyonetine 1 ton yük koyduğunu anlatıyor,nerede?sanayii sitesinde makasçıda fişekleri değitirirken.

Akıl,mühendislik ve bilgi birikimiyle birleşince adına teknoloji deniliyor.

Hepinize sevgiler saygılar,iyi hafta sonları

Valla aynen katılıyorum..Şimdi nerdedir acaba? sanayi de motor yaptırıyordur...

Önemli olan yapması değil ne kadar yapabileceğidir....Nereye kadar gideceğidir....

O motorun o anda 140 km çıktığını sanmıyorum..Benmi yanlış görüyorum?....Hiçte benzemiyor 140 la çekilen görüntülere....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    efsane_35 arkadaşım sen 12.000 devirde kullanmaya devam et....biraz daha gayret edersen motoru parçalarsın meraklanma.....en fazla 1 hafta sonra....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu normal zaten herkes 140 yapıyor diyor. esas 150 yaptığına kimse inanmıyor.

Ben 155 gördüm ve kimseyi inandıramıyorum. Hele bir yaz gelsin osaman bende video çalışmalarına başlicamda, nereye nasıl oturtacam kamerayı onu çözemedim.
    marmara gezisinde cbf250 artçısıydım şöföre atrasyon pls dedim başladı hızlanmaya 140 150 arasında iken suspect fişek gibi geçiverdi yanımızdan
    canlı şahidiyim

bu arada 90 da falaln yazılar buğulaşmaya başlıyor yani vibrasyon artıyor ? ? ?
    hakkaten öylemi ? ? ?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı bonnie&clide adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapak olmuştur sanırım hebe hübe yapanlara

Ben şimdi hübe mi yapmış oldum?....Yok hebe .....

Valla kapak mapak bilmem de inanasım gelmiyor...Video da gariplik var....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    143 yapıyo da maşallah darbeli matkap gibi zıplıyor alet..
    ayrıca o sürate çıkmış ama 5 dakikadan fazla sabit gidersen o motor yatak sarmaya başlar. baksanıza motor nasıl titriyor.

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    yaa neden herkes bu şekilde yaklaşıyor anlamış değilim
    gerçekten anladıgım bi şey varki bugune kadar cbr 125 i kimse çekemiyor cunku sınıfının en hızlısı...
    bakıyorum kimsede yapar abi demiyo nasıl yapar yapamaz yalandır yok rampa aşağıdır yok bu olsa olsa gazoz kapagıdır
    anlamış deilim bu muhabbetleri adam basbaya yapmış işte nie altında bişeyler arıosunuz girin youtube.com a bakın kaç yapmış
    çekemeyenler çatlasın arkadaş makina gidiyor işte...
    125 cc makina ennihayetinde ama sonucta sınıfının en iisi diebiliriz 4 zamanlıları baz alırsak..

ihtiyar arkadaşım bizimki gazoz kapağı saol yaklaşımın için süpersin... kavanoz kapagınla kazasız belasız sürüşler dilerim..umarım birgün kazan kapağı alırsın
    A STATE OF TRANCE

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o hızda birde durmayı deneseydi bee ozaman herşeyi daha net görürdük. bakalım hızlandıgı gibi durabiliyor mu?
    durabiliyor... cbr'ın frenleri gayet iyi...

Bu arada;
    Neden bu kadar büyüttünüz bilmiyorum. Cbr için 140 gayet normal bir hız , karşıdan dönerken her zaman yaptığım bir sürat. Şile yolunda da 150 gördüm fakat o eğimli yolda anlık bir hızdı. Ama 140 normal.

Bu arkadaş 140'ı 12.000'de görmüş , ben redline'a sokmadan 140 görebiliyorum...
    Ayrıca , bu mesajım kimseye birşeyler kanıtlamak için değil sadece bilgilendirmek içindir.

Yani anlayacağınız , benim motorum süperdir ben giderim ben basarım tarzı mesajlar atan biri değilimdir... Ama bu motorun kapasitesi budur... Normal şartlarda normal kilolu bir insanda 130 görebiliyor... Ben hafif bir insan olduğum için 140'ı görebiliyorum. O kadar da zor bir sürat değil cbr için.

Motorize_deli

90'da değil ama 120'yi geçtiğinde gerçekten titreşim başlıyor... Sonuçta tek silindir 125cc bir makine , ve sınırlarını zorlamaya başlıyorsun... 140 civarlarında ise perkinson olma tehliken var :D

xnode

Evet 5 dakika gidersen yatak sarmaya başlar... Sonuçta 125 cc tek silindir 4 zamanlı bir makine. 140 bu motor için fazla bir hız, ve sınırlarını zorlamaya başlıyorsun... Bu motorun sabit hızı 120'dir...

alp_tunay

Videoda gariplik yok cbr'ın 140 yapması gayet normal... Videoya inanmıyorsanız ben de çekebilirim bir tane...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    videonun sonlarına doğru 140 la viraja giriyor. yapar yapamaz bilemem ama bu videoda bi gariplik var bence. benim bildiğim ve bindiğim cbr o hızlara ulaşsa bile viraja bu kadar rahat giremez.

Hız konusu açıldığında ben 160 gördüm 180 gördüm diyen diyene. Yanımdan geçmedikçe inanmam bundan sonra hız konularına

Arkadaşım bisikletle rampa aşağı yolda 95 km/h hıza ulaştı. Lisanslı bisikletçi.
    Yani öyle rampalar varki bisiklet bile ne hızlar görüyor.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    ???? mil mi km mi ben net olarak anlayamadım nerde cekilmiş tum uluslar km kullanmıyor da ayrıcana ylmzz arkadaşıma katılıyorum ona bakarsan yokuş aşagıya benim senatorum 140 ı gecdı nekadar gecdı onuda bılmıyorum 15 km yanlış gosterıyor zati

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyar arkadaşım bizimki gazoz kapağı saol yaklaşımın için süpersin... kavanoz kapagınla kazasız belasız sürüşler dilerim..umarım birgün kazan kapağı alırsın
    Lütfen alınma sevgili illegalrider,kapak muhabbetini ilk ben dile getirmedim,sadece kapaklara çeşitlilik getirdim.

Üstelik,neredeyse 30 senelik motor hayatımda muhtelif kapaklar aldım.
    Bundan sonra da imamın pamuk kapağını alırım ancak

Not Mesajı: 125 cc makina ennihayetinde ama sonucta sınıfının en iisi diebiliriz 4 zamanlıları baz alırsak..
    Sınıfında başka makina varmı ?
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Eskiden büyük cbr 125 hayranlığım vardı.Ama bu hız muhabbetleri çok saçma gelmeye başladı eğer 140 yapıyosa bu motorla sürekli 140 la gidilmez.
    +Konyada drag yarışlarından biliyoruz mondial 150 kn, honda cbr 125 i tokatladı...
    Boyum 170 in altında olsaydı kesinlikle cbr 125 isterdim.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    HYOSUNG
    yapıyor işte alıp denemesi bu kadar laf salatasından daha kolaaaaayyyy
    KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    ya nedır bu cbr bu hızı yapamaz lafı anlamadım nıye yapmasın canavar gıbı alet???????? honda honda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    ya yapsın yapmasına da, aman arkadaşlar video koyucam diye virajlara öyle girmeyin yazıktır düşersiniz falan. motor çok titriyor görmüyormusunuz.
    sonra buralardan rahmet okumayalım. lütfen dikkat.
    mucux hepinize.

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben kanuni racer ile 145 km yi gördüm bi gün cam ayarlayında kayıt yapalım bari
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)