Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

istanbul trafıgınde race...

Motovento
    REKLAM ALANI
    asugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 CBR 954 RR
    Alıntı _demon_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen bize motordelisinin reklamını yapıyosun video nun üzerinde motordelisi yazıyo gelmişsin bize burda video izletiyon

allahda senı güldürsün kardeşim benım

yahu,nıye gerıldıgınızı hala anlamıs degılım daha ıyısını yaparım dıyen arkadaslar olmus,yapın kardesım,çekın sızde,koyun buraya.yemın ederım bende ısterım bunu,benden ıyıyse helal olsun kardesıme derım,kotuyse kendını gelıstırmesı ıcın yardımcı olmaya calısırım.

ama yook,ben bınerım 125 cc motoruma,yabancı vıdeo oldugu zaman şakşaklarım ama yerlı olunca ceken,eyyam yaparak(eyyam=iki yüzlülük) tu kaka derım dıyorsanız,bastan acık secık konusunkı bırbırımızı kolay anlayabılelım.

yokmu bu sitede ss kullanıcısı yahu,işi bılen adamlar yorum yapsa gücenmeyecegım ama dınıme kufredenler kel alaka...
    ”Ölene kadar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dedik ya "Büyük başarı, büyük marifet. Başarılarınzın devamını MotoGP'de görmek isteriz" diye. Harcanıyorsunuz Türkiye yollarında.
    May the Force be with McLaren Mercedes

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Ayyyy gerçekten mükemmel ama bi okadarda korkutucu...
    Saygılarımla...

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 km/h altında gideceksen racing niye alınır ki forumdaki birçok arkadaşı anlayamıyorum zaten 200 km ve altı hızlarda gideceksen touring falan al chopper al race alma . Kullanmayı bilen kullansın bu aletleri kullanmayı bilmeyen de hava olsun diye almasın
    valla çok haklısın arkadaş.Geçen günlerde gözüme takıldı kıronun biri takım elbisyle binmiş racing'e hava atıyor ama titriyor motorun üstünde şahin görünümlü kartal alacağına motor almış ne diyeyim...kıroyum ama para bende diyordu resmen
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    arkadaşlar kabul edin artık bu makinaların zevki otoyolda gazlıyacaksın bu budur

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yaparım demedim zaten kardeşim herhangi bir ss sürücüsü yapabilir dedim. Daha 600 tecrübem yok ama 125 tecrübeme sonuna kadar güveniyorum. Dediğim gibi ileride 600 tecrübem de olacak iisallah.
    Ben yorumu büyük cc'li racing sürücülerine brakıyorum, onlar "vay bee" derse bende helal olsun derim sana Bilmediğim bişeyler var sanırım cünkü
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    gayet guzel bı surusmus adrenalın hat safada abartıcak bısey yok altındakı race motor nsdıl gıtmesını beklıyordunuz sadece bıraz tehlıkelı gıtmıs sonucta ustundekı can kendı canı o dusunmuyorsa bız dusunecek degılız yeterkı baskalarının basını yakmasında

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Çok başarılı bir çalışma olmuş, ileride başka arkadaşlardan da şehir trafiğinde çekilmiş benzer filmler bekliyoruz.

Bu arada motorun modelini bilen var mı?
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asugba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçek ii gazlamışsın tebrkler süper
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

Motosikleti
    movistar
    moto gp = yalancı emzik
    bu tarz videoların benim gözümde değeri daha büyük.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ya bu sığ görüşlülükten başka birşey deildir.Arkadaslar eğer siz motorseverler race motor kullananlara böle yaklaşırsanız yuhh diyeyim yane.unutmayalım ki pizzacıların servisçilerin bazı kuryelerin kask kullanmama ve kazaları çok daha fazla ne var yane dışlayalım mı onlarıda.cruiser kulllananlar arasındada kask kullanmayı sevmeyenler var kaza yapanlar var..YOk onları da atalım..mobilet kullananların motorlarından çok ses çıkıyor at gitsin onlarıda...ne kaldı geriye lastikler sadece...Genelleme yapmayalım lütfen en azından motorcu kardeşlerimize burada eşit bakalım.Bilinçli motosiklete gönül verenlerin buluşma noktası burası..Lütfen.
    AKIN FİDAN

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet guzel bı surusmus adrenalın hat safada abartıcak bısey yok altındakı race motor nsdıl gıtmesını beklıyordunuz sadece bıraz tehlıkelı gıtmıs sonucta ustundekı can kendı canı o dusunmuyorsa bız dusunecek degılız yeterkı baskalarının basını yakmasında
    Gayet normal bir sürüş.Abartılacak bir durumu yok.Kamera olduğu için ürkütücü görünebilir ama arkada oturan biz olsak böyle algılamazdık.

Çok titriyor ve yağmur seyir zevkini olumsuz etkiliyor.

asugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 CBR 954 RR
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet normal bir sürüş.Abartılacak bir durumu yok.Kamera olduğu için ürkütücü görünebilir ama arkada oturan biz olsak böyle algılamazdık.

Çok titriyor ve yağmur seyir zevkini olumsuz etkiliyor.

valla 954 le bu kadar oluyor arkadasım.senınkı gıbı bır tiger'ım olsaydı daha hızlı bır vıdeo cekerdım ama daha ıyısını senden beklıyorum
    hey allahım yaa,hayatında 150yi gecmemıs adamlar yorum yapıyor.bilmiyorsanız susun be kardesım,mılletde sızı bısey bılıyor sansın.kendı ıplıgınızı pazara cıkarmayın

ayrıca olmayan yagmuruda yagdırdın ya,senın gozlerde problemlı,sen bosver motora bınmeyı,al bitane beyaz şahin,tesısat falanda yapa,gez paşa paşa

bu arada motor 2003 honda cbr 954 rr...
    ”Ölene kadar...

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam zaten mahaller arasında yapmıyor ki bu hızı . TEM otoyolunda insanın işi ne

Biraz mantıklı olun arkadaşlar adam o kadar can güvenliğini tehlikeye atmıyor kendisinin canından başka
    Arkadaşımız iğne deliğinden geçer derken bu yanlış anlaşılmış sanırım . Race hızlı bir alet yani ufak bir tehlike sezdiğinde gaza yüklenip sıyrılabilirsin sanırım bunu demek istemiş iğne deliğinden geçmek derken .

Zaten makasa giren o alet makastan kaç saniyede çıkıyor ki 1 saniye ya sürüyor ya sürmüyor

aklın yolu bir....
    teşekkür ederim..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    cc ni uygun ve güvenli ortamlarda kullanırsan sorun yok demektir...ama yinede bu video biraz tehlikeli olmuş sanki...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yeni MotoGP şampiyonunu ayakta alkışlıyorum.
    May the Force be with McLaren Mercedes

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ama ben yazılanlardan ss motora bınemeyıpde kendını ezık hısseden bır tavır sezıyorum(bu arada zengin cocugu degılım,kendı paramla aldım motorumu,heyecana mahal olmasın bu mevzu).
    eldıven takmıyorum,sadece moınt ve kask kullanıyorum,rahatsız olan varsa pm atabılır,nasıhat falan tarzı

evet,rotten.com veya ogrish.com dan takıp edebılırsınız o tarz bır olaya karısırsam,mısır carsısındada kına satıyorlarmıs,arzu edenlere...

son olarak,bayıldım yorumlarınıza,arada bir gülmekde lazım

birde bu vıdeo var,kask yok yalnız,tamamen üşengeçlik

http://www.youtube.com/watch?v=C8a6EImdHYo

bu arada bir daha seyrettım,güzel gitmişim bee

bide onun gectıgı aralarda araba bıle gecer dıyen bı arkadas vardı,onu ayriyeten tebrik edıyorum

emnıyet serıdıne 1000lik makınanın 5.vitesı redline da iken gırmek,mondialle makas atmaya veya ybr ile teker yapmaya benzemez,bilmeyenler için dipnot...
    allahda senı güldürsün kardeşim benım

yahu,nıye gerıldıgınızı hala anlamıs degılım daha ıyısını yaparım dıyen arkadaslar olmus,yapın kardesım,çekın sızde,koyun buraya.yemın ederım bende ısterım bunu,benden ıyıyse helal olsun kardesıme derım,kotuyse kendını gelıstırmesı ıcın yardımcı olmaya calısırım.

ama yook,ben bınerım 125 cc motoruma,yabancı vıdeo oldugu zaman şakşaklarım ama yerlı olunca ceken,eyyam yaparak(eyyam=iki yüzlülük) tu kaka derım dıyorsanız,bastan acık secık konusunkı bırbırımızı kolay anlayabılelım.

yokmu bu sitede ss kullanıcısı yahu,işi bılen adamlar yorum yapsa gücenmeyecegım ama dınıme kufredenler kel alaka...
    valla 954 le bu kadar oluyor arkadasım.senınkı gıbı bır tiger'ım olsaydı daha hızlı bır vıdeo cekerdım ama daha ıyısını senden beklıyorum
    hey allahım yaa,hayatında 150yi gecmemıs adamlar yorum yapıyor.bilmiyorsanız susun be kardesım,mılletde sızı bısey bılıyor sansın.kendı ıplıgınızı pazara cıkarmayın

ayrıca olmayan yagmuruda yagdırdın ya,senın gozlerde problemlı,sen bosver motora bınmeyı,al bitane beyaz şahin,tesısat falanda yapa,gez paşa paşa

Akıllara zarar bir kişilik, seni bu dik kafalı, kendine aşırı güveninle umarım 'sitemizden rahmetli....' gibi bir konuda başrolde görmeyiz. Sen istediğini yapta yanında kimseyi götürme bari ona dikkat et. 'Trafikgp' de başarılar.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    turkish ghost rider yapsaydın başlığı daha bir uyacakmış!

ama sen ghost rideride geçmişsin .dikkat et babalara gelme!iki tırın arasından nasıl geçtin öyle!

rhmetlide iyi sollardı(veya sağlardı) demeyelim
    itina ile kaza yapılır

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bizde hataliyiz arkadaslar , yurt disi videosu oldumu vayy bee helal diye ovgu yagdiiyoruz bizden biri yaptimi cok yanlis diye azarliyoruz. Lutfen herkeze esit tepkili olalim.Bu videoyu ceken de mutlaka demistir icinden bende ghost rider gibi cekecem video ve internete koyacam ve onun gibi hayranlarim olacak ve ovgu alacam.Bastan kimseye ovgu vermez iseniz kimse bu olayi gidip yayinlamaz.Bu video yurt disindan gelmis olsaydi bu yorumla cok farkli olurd eminim.Isteyen yurt disi hiz video topiclerine baksin anlar.Bence bu tip her video ya ayni tepkiyi gosterelim.Ben cuvaldizi kendime batiriyorum igneyi baskasina.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler

Madem sen çektin filmi o zaman direk sana istekte bulunalim.

Biraz daha kaliteli bir kamera (belki kamerada değil problem, dosya ufak olsun herkes seyretsin diye kaliteyi düşürmüş de olabilirsin) istiyoruz.Bir dahaki sefere hız göstergesi de görünsün lütfen

Love is gonna save us'da iyi gitmiş ama bir dahaki sefere istek şarkım megadeth'den high speed dirt - moto psycho'da iyi gider

Trafikte sorumsuz gittiğini ifade etmiş bazı arkadaşlar.Evet bu doğru olabilir, fakat potansiyel olarak 300 km/s hızla gidebilecek motorlar var olduğu sürece onları bu şekilde süren insanlar da olacak.

Paylaşım için tekrar sağol arkadaşım, bir sonraki filmini bekliyoruz, çok fazla risk alma ama.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler