Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

istanbul trafıgınde race...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biraz abartmıyormusunuz.....
    race motor kullananlar neden hep kötü ve ölümle eş tutuluyor..
    her şeyin kuralından bahseden arkadaşlar..evet buna katılıyorum..
    yolda arabalar şeridinde gitse..
    sinyalsiz şerit değiştirmese...
    haraket halindeki arabanın kapspnı açıp çöp atmasa..
    vs.vs..
    o zaman trafikte aralardan geçen giden motorun kime ne zararı olur...
    birazda gerçekci bakalım olaylara
    ben yolda sol şetitte 150-250 cc coook motor görüyorum ..
    ya bunların trafik tehlikesimi cok yoksa aralardan iğne delğinden bile geçebilecek race motormu daha çok tehlike yaratıyor trafikte..bu videyo cekiminden sonra hangi gazete veya tv zincirleme kazadan bahseddi..
    bir motorun karıştığı kaçtane zincirleme kaza gördünüz bi düşünün..

not: eldivensiz ve korumasız kullanmaya hayır..

HADİ BEEEEE..... YA SEN İĞNE GÖRMEDİN YA DA DELİĞİNİ. ee bunları bile göremeyen adam oradan nasıl geçer. abartıyorsun. iğne deliği hiç değilse bir deliktir ama arabalar ve yayalar motorun içinden geçemiyor ya da motor onların içinden geçemiyor. ee sonuçta kütleler çarpişıyor, vicdan can çekişiyor. bu kadar mantık yeter; yetenek var, cesaret var. ee akıl yönüne biraz lojistik destek diyorum.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Adam zaten mahaller arasında yapmıyor ki bu hızı . TEM otoyolunda insanın işi ne

Biraz mantıklı olun arkadaşlar adam o kadar can güvenliğini tehlikeye atmıyor kendisinin canından başka
    Arkadaşımız iğne deliğinden geçer derken bu yanlış anlaşılmış sanırım . Race hızlı bir alet yani ufak bir tehlike sezdiğinde gaza yüklenip sıyrılabilirsin sanırım bunu demek istemiş iğne deliğinden geçmek derken .

Zaten makasa giren o alet makastan kaç saniyede çıkıyor ki 1 saniye ya sürüyor ya sürmüyor
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    makasa girmek zaten tehlikeli
    sağdan geçmek yazsak
    de ki o servi şöförü hafifçe sağa kırdı ve motora sürttü, motor devrildi ve şöföre bbişey oldu. şöför gözaltında kalacak, aracı bağlanacak, ihale almışsa geri kalacak, de ki taksitleri ödeyemicezk, haciz gelecek filan komplo teorileri. kendini umursamıyorsan karşındakini umursa.

UNUTULMAMALI, HER İNSANIN YAŞAM KALİTESİNİ DÜŞÜNCELERİNİN KALİTESİ BELİRLER....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha çok pistlerımız olsa ve oralara girme imkanlarımız osla. inanıyorum ınsanlar caddelerde hız yapmaz. ben 5 yıl boyunca yurt dısında yaşadadım her haftasonu piste gittik. pistten çıktın sonra ınsan 50 kmyi bile geçmek istemıyor. bizde dünyanın en iyi pistlerinden biri var( istanbul park) . senede 3 kere kullanılıyor onun dışında kuşlar gezinip ,pisliyor.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı Arthas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topic teki yazıları hayretler içerisinde okudum. Ben her zaman ve her yerde ss kullanıcısının serseri, başkalarının can ve mal güvenliğini düşünmeyen, zengin çocuğu gibi görünmesinden yakındım ve şikayetçi oldum. Motor kullanmayan insanların böyle genelleme yapmasını hoş görürürüm ama motor kullanan bizlerin böyle genelleme yapmasına anlam veremiyorum. Zengin çoçuğuyla ne alakası var onu hiç anlayamadım. Ben çok şükür motorumu kendi kazandığım parayla aldım, hatta babamın haberi bile yok motordan. Her ss kullanıcısı olan zengin çocuğu mu oluyor. Ayrıca zengin çocuğu olamak kötü bişey mi? Bütün ss kullanıcılarını bu şekilde görmeyi bırakalım artık.
    Arthas zengin çocuğu derken geçen gün Bağdat caddesindeki olay gibi, kendi sorumsuzlukları yüzünden masum insanların canına katleden, üstüne üstlük elini kolunu sallayarak mahkemeden çıkıp giden, ceza verilmeyen insanları kastediyorum. Ve videodaki gibilerini kastediyorum. Altında yarış motoru olanlara lafımız yok, yarış motoru tabii ki güzel birşeydir, "kurallara uygun kullanıldığı takdirde". Yanlış anlaşılma için özür
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    "Kurallara uymak istemeyen birini zorla kurallara uyduramazsınız . "
    Bu ne demektir? İstenirse öyle güzel uydurulur ki. Avrupa halkında otokontrol diye birşey var. Hatalı gördüğü hareketi polise bildiriyor. Ve bütün halk bunun toplumu ilgilendiren bir olay olduğunu bilerek, sevmediği komşusu aleyhine yaparsa birgün kendisine de yapılabileceğini bildiğinden yalan ihbar yapmıyor. Ve polis ihbarı doğru kabul ediyor.
    Trafik kurallarına uygun kullanan SS sahiplerine kimsenin lafı olmaz zaten. Trafiği katleden bir scooter'a da herkesin lafı olur. SS sahipleri herşeyi üstlerine almasın lütfen.
    Ve trafikteki 1000 kişinin hatalı kullanması bile size hatalı kullanma hakkını vermez, hatırlatayım.
    Ayrıca videodaki adam bence yaptığını zannettiği iş için ortalama bir sürücü. 50 metre öede taşıt varsa frene basıyor hemen. Yani bu adam trafik kurallarını ihlal ede ede normal bir sürüş gerçekleştrimiş, bir de kendini süper zannederek video çekmiş, olay budur.
    May the Force be with McLaren Mercedes

asugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 CBR 954 RR
    yarış motoru olupda kurallara uygun kullanabılen arkadaşları buradan alkışlıyorum
    ama ben yazılanlardan ss motora bınemeyıpde kendını ezık hısseden bır tavır sezıyorum(bu arada zengin cocugu degılım,kendı paramla aldım motorumu,heyecana mahal olmasın bu mevzu).
    eldıven takmıyorum,sadece moınt ve kask kullanıyorum,rahatsız olan varsa pm atabılır,nasıhat falan tarzı

evet,rotten.com veya ogrish.com dan takıp edebılırsınız o tarz bır olaya karısırsam,mısır carsısındada kına satıyorlarmıs,arzu edenlere...

son olarak,bayıldım yorumlarınıza,arada bir gülmekde lazım

birde bu vıdeo var,kask yok yalnız,tamamen üşengeçlik

http://www.youtube.com/watch?v=C8a6EImdHYo

bu arada bir daha seyrettım,güzel gitmişim bee

bide onun gectıgı aralarda araba bıle gecer dıyen bı arkadas vardı,onu ayriyeten tebrik edıyorum

emnıyet serıdıne 1000lik makınanın 5.vitesı redline da iken gırmek,mondialle makas atmaya veya ybr ile teker yapmaya benzemez,bilmeyenler için dipnot...
    ”Ölene kadar...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Büyük marifet, ayakta alkışlıyorum. Büyük yeteneğini MotoGP'de de görmek isteriz.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    st_erdoğan ve Incredible nickli arkadaşlara teşekkür ediyorum. Yanlış anlaşılmayı karşılıklı saygı çerçevesinde halletiğimizi düşünüyorum. Forumdaki seviye çok hoşuma gitti. Saygılar.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    hakkatten abartılcak bişey yok ki ya da ben göremedim .Yoğun trafikte emniyet şeridinden gidiyor arkadaş.O kadar hemen hemen her race kullanan yapar.Aralarda çok dar değil şehir içide değil.Burda konuyu biraz fazla kötü yönde eleştirenler otobanda otobüs ile seyehat ederken yollarda race tipi motor görmek için can atmıyorlar mı otobanda canlı görseniz acaba böyle dermiydiniz merak ediyorum???
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

PİLAVÜSTÜ_KURU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse r6 olacak abisiiii :)
    Amanın hocam az kalsın beyaz meganın arkasına sticker oluyomuşsun.
    RiDe-FoR-LiBeRtY
    [no for another things]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabalar ve yayalar motorun içinden geçemiyor ya da motor onların içinden geçemiyor. ee sonuçta kütleler çarpişıyor
    bence bu mümkün, kuantum teorisini hatırlayın, eğer bir cisim yeterince hızlı olabilirse diğer bir cismin içinden pekala geçebilir

Motosikleti
    200 km/h altında gideceksen racing niye alınır ki forumdaki birçok arkadaşı anlayamıyorum zaten 200 km ve altı hızlarda gideceksen touring falan al chopper al race alma . Kullanmayı bilen kullansın bu aletleri kullanmayı bilmeyen de hava olsun diye almasın
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar bi düşünün siz hiç mi kural ihlali yapmıyorsunuz kaçınız dönerken sinyal veriyor hangimiz 90km hız sınırına uyuyoruz kaçınız full koruma geziyo kaçımız emniyetten gitmiyoruz yada hangimiz makas atmıyoruz tamam bu video eleştirilebilir ama emnimki yurtdışı kaynaklı bi video olsaydı bu kadar abartılmaz hatta "vay be adama bak ne uzuyo" derlerdi bi çoğu arkadaşımız dediğim gibi video eleştirilebilir ama burda genelleme yapmak tüm raceciler şöledir yok böledir demek çok yanlış bu bizi böler ki buda en üzücüsü olur... Ozaman 90km/sa hız sınırı olan bi yerde 120 ile giden araba topluluğunun arasına istersen 280 le girersin hiçkimsede bana nebiçim gidiyosun adamların hayatını tehlikeye atıyosun diemez çünkü o topluluk zaten o hızda seninde hayatını tehlikeye atmış oluyo böle yapmak gerekir demiyorum ama bazı şeyleri görmemezden gelemezsiniz...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı asugba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarış motoru olupda kurallara uygun kullanabılen arkadaşları buradan alkışlıyorum
    ama ben yazılanlardan ss motora bınemeyıpde kendını ezık hısseden bır tavır sezıyorum(bu arada zengin cocugu degılım,kendı paramla aldım motorumu,heyecana mahal olmasın bu mevzu).
    eldıven takmıyorum,sadece moınt ve kask kullanıyorum,rahatsız olan varsa pm atabılır,nasıhat falan tarzı

evet,rotten.com veya ogrish.com dan takıp edebılırsınız o tarz bır olaya karısırsam,mısır carsısındada kına satıyorlarmıs,arzu edenlere...

son olarak,bayıldım yorumlarınıza,arada bir gülmekde lazım

birde bu vıdeo var,kask yok yalnız,tamamen üşengeçlik

http://www.youtube.com/watch?v=C8a6EImdHYo

bu arada bir daha seyrettım,güzel gitmişim bee

bide onun gectıgı aralarda araba bıle gecer dıyen bı arkadas vardı,onu ayriyeten tebrik edıyorum

emnıyet serıdıne 1000lik makınanın 5.vitesı redline da iken gırmek,mondialle makas atmaya veya ybr ile teker yapmaya benzemez,bilmeyenler için dipnot...

Arabanın geçebileceği aralar var orda kaldı ki bunları arabayla yapanlar var bence gözlük tak tekrar seyret

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    gerçekten race binmek çok güzel ama bu motoru kulllanan adeta kendiyle yarışır gibi kullanıo,arkadaşın cp özlemi var galiba
    :mrgreen:

_demon_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    arkadaşım sen bize motordelisinin reklamını yapıyosun video nun üzerinde motordelisi yazıyo gelmişsin bize burda video izletiyon
    -C¤- Tuяki§h - ЯoMεO -C¤-
    [MT]Eskişehir Ben GeLdimmm aranıza kabul ediomusunuz bni...

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    iyide şimdi ne alakası var motordelisi ile öle bi isim takmış die illa onun reklamını mı yapması lazım nerden ne çıkartıyosunuz helal valla..
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    movistar
    türkish ghostrider a tebrikler...
    oradan araba geçermiş , emniyet şeridinden gidiyormuş diyerekten olayı küçük göstermeye çalışanlar olmuş.
    ben izlerken keyif aldım sizi bilmem...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence abartılacak birşey yok , her supersport kullanıcısı rahatlıkla yapabilir bunu. Ben bile kücücük motorumla neler yapıyorm , ileride umarım bu da olur...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler