Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nekipedia'dan Onur Çakı'nın Securage Zincir Kilit Serisi İncelemesi (Motosiklet.TV)

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Kısa bir paragraflık özet geçseniz?
    Kilit nasılmış, kırılabiliyor muymuş, yorumu neymiş, alınır mı alınmaz mı?

Böyle hiç özet yazmadan yalnızca video paylaşılınca iki paragray yazı yazmaya üşendiği için video çekmek kolayına gelmiş gibi bir antipati uyandırıyor. Burası bir forum, buranın asıl iletişim biçimi yazı/metin. Doğru düzgün bir inceleme zaten bir kaç sayfa yazı ve aralarda önemli yerlerin fotoları olur en sonunda da yine isteyen izlesin diye video olur.
    tommygun, inzell, Kural [ Z ] ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Böyle hiç özet yazmadan yalnızca video paylaşılınca iki paragray yazı yazmaya üşendiği için video çekmek kolayına gelmiş gibi bir antipati uyandırıyor. Burası bir forum, buranın asıl iletişim biçimi yazı/metin. Doğru düzgün bir inceleme zaten bir kaç sayfa yazı ve aralarda önemli yerlerin fotoları olur en sonunda da yine isteyen izlesin diye video olur.
    Hic birini izlemiyorum
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Adventure İstanbul'la ilgili olayından sonra ben bu adamın kanalını izlemiyorum.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adventure İstanbul'la ilgili olayından sonra ben bu adamın kanalını izlemiyorum.
    Nolmus nolmus?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nolmus nolmus?
    Harley-Davidson'da mail atıyorlar .Ön inceleme ve teste davetlisiniz diye Adventure İstanbul'a bunlar da geliriz çekim yaparız diyorlar, firma kabul ediyor , çekim yapmak için gidiyorlar .Ekipmanları kuruyolar firma yetkilisi gelip diyorki "Onur bey çekim yapmanızı istemiyor" .Pan America'nın lansmanın da oluyor sanırım bu olay.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav gidin grade 80 zincir ve SRA sertifikalı kilit alın geçin. sertifikasız kilit almadığınız sürece sorun olmaz. ben auvray marka kilit ve linkteki zinciri kullanıyorum. 3 kuruş fazla vermekten kaçıp binlerce liralık malınızdan olmayın. geçen sene toplamda 800'e aldığım benim kilit ve zincir bugün toplam 1.500 liraya geliyor ama kafam rahat işte.
    r25 gibi çalınması da alınıp satılması gibi hızlı olan bir motorunuz varsa öneririm

https://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/...4mm-P433762051
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Harley-Davidson'da mail atıyorlar .Ön inceleme ve teste davetlisiniz diye Adventure İstanbul'a bunlar da geliriz çekim yaparız diyorlar, firma kabul ediyor , çekim yapmak için gidiyorlar .Ekipmanları kuruyolar firma yetkilisi gelip diyorki "Onur bey çekim yapmanızı istemiyor" .Pan America'nın lansmanın da oluyor sanırım bu olay.
    Pan American lansman videosunu izlemistim, ondan baskasi yoktu neredeyse gercekten de. En son Zafer Akcay'in tanitim etkinligine gelmisti.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Harley-Davidson un Onur beyin isteklerini bu kadar önemsemesinin sebebi neki.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Onur ''Bey''miş baya, birkaç dakika gülerim buna. Sen koskoca Harley Davidson ol. Koocaman bir kıtada hakimiyet sahibi ol, Türkiye gibi sboktan bir pazarda çoluk çocuk yutubcunun eline düş, emir al. Omurga gösterip de; Onur pılını pırtını topla git diyemeyen firma gözümde bitmiştir zaten. Onur Çakı kim, Adv İstanbul kim. 3'er dakikalık videolarla ekipman tanıtan, owners manual okuyarak hayatında görmediği motoru öven adamı en çok gelecek vadeden kanallardan birine tercih etmek gerçekten acemi işi. Adamlar gerçek içerik üretiyor en azından, motosiklet falan kullanabiliyorlar görüyoruz, eminiz. Hırbo gel de güzel bir acemi de bunlara. Adv İstanbul biraz para yedirse, biraz araya adam soksa, Pr işini biraz daha abartıp enduro dışında alanlara da ağırlık verseler yürür giderler. Kimse tutamaz, samimi adamlar en azından. Sadece Nuri'yi yeni nesil AEA olarak lanse etmekten vazgeçmeleri lazım. Adamın kendi tarzı güzel, bazen özenti gibi geliyor.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece Nuri'yi yeni nesil AEA olarak lanse etmekten vazgeçmeleri lazım. Adamın kendi tarzı güzel, bazen özenti gibi geliyor.
    Bunu dusunen bir ben degilmisim neyse ki.
    Kerem34_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harley-Davidson un Onur beyin isteklerini bu kadar önemsemesinin sebebi neki.
    Pan America nın istanbuldaki lansman videolarına bakarsan orda ön planda kim var net görürsün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Bunu dusunen bir ben degilmisim neyse ki.
    Bunun düşünülmesinin sebebi "zorgan abi" videosuna benzer bir başlangıçla video çekmeleri insanların aea'ya benzetmediği bir Yıldıray'la Zeki hoca kaldı Orhan için de dediler aynısını "niken" videosu için .

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Adamlar reklamda Jason momoa yı oynatmış.Türkiyedeki çapa vizyona bak.
    gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Pan America nın istanbuldaki lansman videolarına bakarsan orda ön planda kim var net görürsün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Bunun düşünülmesinin sebebi "zorgan abi" videosuna benzer bir başlangıçla video çekmeleri insanların aea'ya benzetmediği bir Yıldıray'la Zeki hoca kaldı Orhan için de dediler aynısını "niken" videosu için .
    Alakası yok ağa, dediğin videoyu izlemedim bile. Bilinçli ya da bilinçsiz yapıyorlar, sohbet videoları dahil alıyorum o havayı.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

+1, böyle saçmalık olmaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Hic birini izlemiyorum
    Aynen.....
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    adv istanbulu çok seviyordum ben ilk zamanlar. içerikler kaliteli sohbetler şahane falan. sonra birden aşırı bir antipatiklik aldım bilmiyorum. özellikle orhan karakterinin sürekli garip gurup surat ifadeleri, kullanıcı yorumu kısmını çok beğeniyordum mesela ama yıldıray beyin ekonomik yorumları , falan filan derken kanaldan iyice uzaklaştım diyebilirim. nuriyi çok seviyordum o zorgan muhabbetini bilmiyorum dediğim gibi biraz zaman oldu izlemiyorum ama cidden orhan karakterine tahammul edemiyorum sırf ondan bıraktım ana sebep o :D

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    incelemeden ziyade reklam videosu olmuş.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adv istanbulu çok seviyordum ben ilk zamanlar. içerikler kaliteli sohbetler şahane falan. sonra birden aşırı bir antipatiklik aldım bilmiyorum. özellikle orhan karakterinin sürekli garip gurup surat ifadeleri, kullanıcı yorumu kısmını çok beğeniyordum mesela ama yıldıray beyin ekonomik yorumları , falan filan derken kanaldan iyice uzaklaştım diyebilirim. nuriyi çok seviyordum o zorgan muhabbetini bilmiyorum dediğim gibi biraz zaman oldu izlemiyorum ama cidden orhan karakterine tahammul edemiyorum sırf ondan bıraktım ana sebep o :D
    Allah'ın gücüne gitmesin ama ben de o Orhan'a uyuz oluyorum. Gördüğüm an videodan çıkıyorum. Belki dünya iyisi bir adam ama hiçbir zaman onu tanıyıp karakterini öğrenmek istemeyeceğim. Zeki Hoca, Nuri, Yıldıray, Özge bunlar iyi ve izlettiriyorlar kendini bence.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'ın gücüne gitmesin ama ben de o Orhan'a uyuz oluyorum. Gördüğüm an videodan çıkıyorum. Belki dünya iyisi bir adam ama hiçbir zaman onu tanıyıp karakterini öğrenmek istemeyeceğim. Zeki Hoca, Nuri, Yıldıray, Özge bunlar iyi ve izlettiriyorlar kendini bence.
    Ozge'ye laf yok, eglenceli kiz
    Gamze ile Toroslar turu guzeldi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ozge'ye laf yok, eglenceli kiz
    Gamze ile Toroslar turu guzeldi.
    Özge de Kara Kız Gamze de öyle ya da böyle içerik üretiyorlar. Bir şeyler yapıyorlar. Orhan anca kaş göz oynatsın, tövbe estağfurullah adamın suratını skmişler gibi mimikleri.
    gurcanozturk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)