Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4RIDERS CITY WP SU GEÇİRMEZ MOTORCU BOTU (Motosiklet.TV)

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Uzun olan wp modelini almıştım maalesef aşırı yağışlı havalarda su geçiriyor. Özellikle ön lastikle çukur ya da su birikintisine girip de ayağa su sıçrarsa olduğu gibi içeri alıyor.
    KırmızıGrom bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu marka hakkında olumsuz yorumlara rastladım, nispeten YDS markası daha olumlu yorumlara sahip. Kendimde Yds markası kullanıcısı olarak gayet memnunum.

Motosikleti
    T7
    Bunu bilmiyorum ama yazlık uzun çizmesinin tabanı bildiğin şıpıdık terlik gibi.. İnternetten almayı düşünen olursa mağazada görmeden almasın derim. Tura çıkmadan önce almaya niyetlenerek mağazaya gitmiş ancak durumu görünce formanın yazlık çizmesine bir dolu para dökerek geri dönmüştüm.Ey motomax/4 riders, şu ürünleri azıcık daha kaliteli yapmak/yaptırmak bu kadar mı zor arkadaşım, bu kadar yıldır motosiklet malzemesi satıyorsun

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı RuzgarAşkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu bilmiyorum ama yazlık uzun çizmesinin tabanı bildiğin şıpıdık terlik gibi.. İnternetten almayı düşünen olursa mağazada görmeden almasın derim. Tura çıkmadan önce almaya niyetlenerek mağazaya gitmiş ancak durumu görünce formanın yazlık çizmesine bir dolu para dökerek geri dönmüştüm.Ey motomax/4 riders, şu ürünleri azıcık daha kaliteli yapmak/yaptırmak bu kadar mı zor arkadaşım, bu kadar yıldır motosiklet malzemesi satıyorsun
    Ayakkabı / Bot gibi ürünlerde pahalısını almak bazen ucuzunu almaktan daha ucuza geliyor toplamda.
    Difi'nin uzun botlarını almıştım, alırken çok para verdim diyordum ama 4 yıl oldu bir 4 yıl daha giyerim gibi, hem rahat hem iyi koruyor hem yaz kış sıcak soğuk yağmur çamur dert etmiyorum.

Forma'nın botları da hoşuma gidiyor ama bunlar eskimeden almam deyip erteliyorum. Aslında yaz için forma markasının kısa botları iyi olabilir.

Motosikleti
    T7
    Ben de öyle düşünüyorum ama alırken içim yanmadı desem yalan olur alırken, parayı TL bazında kazandığım için olsa gerek

10 gün boyunca hem İç Anadolunun baba sıcağında hem de Batı Karadenizin orta şiddette yağmurunda deneme şansım oldu forma yazlık çizmelerimi, benden tam not aldı. YDS kışlık çizmelerime göre , ki 10 yılı devirdiler ve hala taş gibiler, artısı daha hafif olmaları. Ne kadar ömürlü olacaklar göreceğiz
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)