Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arora Cappucino 50 CC Uzun Kullanım İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI

Arora Cappucino 50 CC motorumu 1300 Km'dir kullanıyorum ve ilk motorum. Deneyimlerimi bu video ile sizlere aktarmak istedim.

erensel ve PLatooN bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    oncelikle tebrik ederim, cok guzel bir video hazirlamissin. Konusman cok akici bir cirpida video nasil bitti anlamadim.

Motosikletine gelecek olursak;
    -sekil olarak cok guzel duruyor, gosterge farlar falan baya teknolojik.
    -tuketim yok 5 litre olamaz bi yanlisin olmasin? mt07 mi bu

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Güzel inceleme olmuş. Motor güzel ama fiyatı bana 50ccye göre biraz fazla gibi.

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle tebrik ederim, cok guzel bir video hazirlamissin. Konusman cok akici bir cirpida video nasil bitti anlamadim.

Bende aynısının mat kahvesine sahibim ilk 78 kmde 3-3.5 litre benzin içti kendileri (rodajda şuan) bu kadar yaktığını görünce daha az gaz açmaya başladım şuan 1 diş ile 40 km yaptım gibi duruyor (toplamda 5 diş ve gittiğim yollar yokuşlu) şuan yakıtı düşdü gibime geliyor yakıt olarak shell v power kullandım şimdilik iyi gibi, üstünde nylon lastik olmasına rağmen kaydırmadım, onun sebebide tahminimce frenlerin üstündeki koruyucu katman gitmedi veya kaymaması için gücüne göre fren seçtiler memnun olmadığım 2 kısmı var.
    1.si sele sele bizi malesef kavramıyor spacy e bindiğim zaman onun seledi daha iyi kavramış 2. Konu ise torpidonun ses yapması bunu oraya fitil yaparak çözücem ama olmasaydı iyi olurdu.
    Genel olarak bakarsak 50cc ler içinde en güzel görünüme sahip en geniş hacimlisi diyebilirim aynalarda malesef dirsek ve omuz show mevcut onun haricinde çok güzel bir skuter alıcak olanlara tavsiye ederim.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynısının mat kahvesine sahibim ilk 78 kmde 3-3.5 litre benzin içti kendileri (rodajda şuan) bu kadar yaktığını görünce daha az gaz açmaya başladım şuan 1 diş ile 40 km yaptım gibi duruyor (toplamda 5 diş ve gittiğim yollar yokuşlu) şuan yakıtı düşdü gibime geliyor yakıt olarak shell v power kullandım şimdilik iyi gibi, üstünde nylon lastik olmasına rağmen kaydırmadım, onun sebebide tahminimce frenlerin üstündeki koruyucu katman gitmedi veya kaymaması için gücüne göre fren seçtiler memnun olmadığım 2 kısmı var.
    1.si sele sele bizi malesef kavramıyor spacy e bindiğim zaman onun seledi daha iyi kavramış 2. Konu ise torpidonun ses yapması bunu oraya fitil yaparak çözücem ama olmasaydı iyi olurdu.
    Genel olarak bakarsak 50cc ler içinde en güzel görünüme sahip en geniş hacimlisi diyebilirim aynalarda malesef dirsek ve omuz show mevcut onun haricinde çok güzel bir skuter alıcak olanlara tavsiye ederim.
    Gorunus gercekten cok guzel masallah diyelim nazar degmesin..

Ben yakita sasirdim ama ilginc gercekten. Benim altai tank 50(110cc) ümügünu de sıksam 2.1 litreyi gecmiyor.. Yakit deposu kucuk oldugu icin her 100 km de benzin aliyorum, ayarli saat gibi her seferinde 2.1 litre aliyor. 40-50 gittimi zaten 1.7 civari yakiyor..

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok teşekkürler videoyu izlediğiniz için. Motordan baya memnunum çok şükür. Yakıt konusunu çözemedim ama çok beni yormuyor.

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel inceleme olmuş. Motor güzel ama fiyatı bana 50ccye göre biraz fazla gibi.
    Teşekkürler yorum için, B ehliyet avantajı ve görünümü için değer hocam.

Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle bende çok memnunum görünümü ve bagaj hacmine hayranım.

80 cc ye çevrilmiş halde kullanmış olduğum modelin yakıt tüketimleri çok fazla. Yaz döneminde kullanma imkanım oldu. Ben de mi, motorda mı bir anormallik var anlayamadım

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı denizlilignc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 cc ye çevrilmiş halde kullanmış olduğum modelin yakıt tüketimleri çok fazla. Yaz döneminde kullanma imkanım oldu. Ben de mi, motorda mı bir anormallik var anlayamadım
    Eskiden bahsettiğim gibi (Erenkc91 benim ) 100 kilometre 4 litre civarı yaktırabiliyordum, tabi o karbüratörlü bir modeldi ama enjeksiyonlu modelde nasıl olur bilemem, enjeksiyonluda belki oksijen sensörü arızası varsa bunda dolayı yakıtınız fazla olabilir.
    denizlilignc bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben 5lt benzin ile 270 km yol yapıyorum
    bu devirde az yakan motor candır
    denizlilignc bunu beğendi.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden bahsettiğim gibi (Erenkc91 benim ) 100 kilometre 4 litre civarı yaktırabiliyordum, tabi o karbüratörlü bir modeldi ama enjeksiyonlu modelde nasıl olur bilemem, enjeksiyonluda belki oksijen sensörü arızası varsa bunda dolayı yakıtınız fazla olabilir.
    2020 Model benimkisi. Sanırım enjeksiyonlu değil. Kalkışlarda çekişi düşük geldiği için bagaları değiştirmiştim. Belki de ondan oluyor bilemiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler