Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2020 YZF-R6 Rodaj Bakımı Sonrası Düzce Caddelerinde Kısa Bir Sürüş Videosu

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar.Rodaj bakımı ve grenaj koruma takozu montajı maksadıyla Düzce Dadaş Motor Yamaha’ya gittim.Servis çalışanlarına ilgi alaka ve hizmetlerinden ötürü buradan da bir teşekkür etmek isterim.Öğle yemeğeme kadar ısmarladılar sağolsunlar.Servis çıkışı şöyle kısa bir video çektim.İyi seyirler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorunuzu kazasız belasız kullanın...

Başlığınızı okuyunca 1960'lı yıllarda Düzce'de motorunun bakımını yapıp hükümet caddesinde gazlamaya çıkan motorcular aklıma geldi. Bu çift eksozlu jawaların sesi o zaman bana müthiş geliyordu. O jawaları kullanan sürücüler motorunuzu kullansalar her halde uzay aracına bindim zannederlerdi.
    fazil bunu beğendi.

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuzu kazasız belasız kullanın...

Başlığınızı okuyunca 1960'lı yıllarda Düzce'de motorunun bakımını yapıp hükümet caddesinde gazlamaya çıkan motorcular aklıma geldi. Bu çift eksozlu jawaların sesi o zaman bana müthiş geliyordu. O jawaları kullanan sürücüler motorunuzu kullansalar her halde uzay aracına bindim zannederlerdi.
    Teşekkür ederim,çok sağolun.
    Yüzünüzde bir tebessüm oluşturabildiysem ne mutlu...
    Kim bilir bundan 60 sene sonraki motosikletler bize nasıl görünürdü.60 sene sonraya motosiklet kalır mı ki?..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)