Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Zontes T310 inceleme teknik özellikler (Motosiklet.TV)

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

42,000 tl püfff

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    O fiyatı hangi akla hizmet belirlemişler acaba. Bmw 310 bile 28lere satamazken.

OwLRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG
    Getirdikleri motorlar vitrinleri süsler

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    İngiltere'de ve çeşitli Avrupa ülkelerinde zontesin satışı var. İngiltere'de 4 bin sterlin.
    Motosikletler kaliteli olabilir ama fiyatı yüksek. Sebebi de 250cc üstüne çıktığını için eklenen vergiler. 4 bin sterlin üzerinden hesaplandığı zaman vergiler dahil 41-42 bin TL oluyor. Kızdık ettik bu fiyata olmaz dedik ama galiba burda fiyatı belirleyen asıl unsur distribütör değil tamamen vergiler ve paramızın değersizliği

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ama elektrikli ön cam?

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Guzel motor ama 40.000 TL ye ulkemizde satılması imkansız ..Değeri bilinmeden kaybolan markalar kervanına katılacak ..çok yazık...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Şimdi baktım da Uma getiriyormus yani 40 bin vericen ve bisikletciden bozma Mondial servislerine götüreceksin..oldu .......😀😀

X310 modelini ciddi ciddi bekleyen biri olarak bayağı hüsrana uğrattı fiyatlar.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Ederin 20000 yıl 2019 Ağustos

Motosikleti
    Africa Twin DCT, Yamaha Vmax 1200, Versys x300
    Ha ha diyesim var. Benim cok begenerek kullandigim kawa versys x300 ume pahali diyenler nerdeler...(kawa 40 bg bu arada). Bu 40 binse kawa 55 e bedava. Zontes ne abi?..adinda meymenet yok.adv cidden alane baya macera yasatir bir kac sene sonra..;-))

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

40 ta degil mubarek, 42 olmus...hani bu paraya ikinci el diye bir cumleye baslasam oraya neler neler yazar devam ederim, hic bisey bilmiyorsa mt07 ya da nc750.biri yamaha biri honda...yani...

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Alıntı avarekasnak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42,000 tl püfff
    ayrılabilirz forumdan :DD

Alıntı aymer19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha ha diyesim var. Benim cok begenerek kullandigim kawa versys x300 ume pahali diyenler nerdeler...(kawa 40 bg bu arada). Bu 40 binse kawa 55 e bedava. Zontes ne abi?..adinda meymenet yok.adv cidden alane baya macera yasatir bir kac sene sonra..;-))

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

40 ta degil mubarek, 42 olmus...hani bu paraya ikinci el diye bir cumleye baslasam oraya neler neler yazar devam ederim, hic bisey bilmiyorsa mt07 ya da nc750.biri yamaha biri honda...yani...
    Versys 300 le bunun arasında daglar var.. Versys üzerine çok düşünüldüğü çok belli olan bence amaç odaklı harika bir motosiklet olmuş.. Z Moto da değilde Aynı motor honda da olsaydı muhtemelen 30-35 arası versyse binilirdi..

Motosikleti
    SD 1290R
    Versys 300 de elektrikli ön cam var mi?

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Versys 300 de elektrikli ön cam var mi?
    Hocam ben motorun az teknolojik olanını seviyorum.. Hele bu adventure bi motorsa yeni tenereyi bu nedenle çok çok begendim.. sade ama fonksiyonel..

Motosikleti
    SD 1290R
    Yine yeterince net soramadim

Bu motor ne oldu? 1 senedir ne binen, ne de video çeken var? Sahibinden'e baktım ikinci eli bile yok. Hiç satılmamış demek ki

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor ne oldu? 1 senedir ne binen, ne de video çeken var? Sahibinden'e baktım ikinci eli bile yok. Hiç satılmamış demek ki
    Satılmaz tabii. Bir tek Motopixel almıştı o da anlaşma yapıp yarı fiyatına. Sonra anlaşmazlık çıkınca geri verdi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılmaz tabii. Bir tek Motopixel almıştı o da anlaşma yapıp yarı fiyatına. Sonra anlaşmazlık çıkınca geri verdi.
    bu motor şöyle iyi, böyle güzel, parçalar kaliteli, çinli değil bu, hepsi avrupa abi, fiyat pahalı ama kaliteli dedi dedi dedi dedi.

ee sonra ne oldu, motor tutmadı. gel de bundan sonra bu tip zatlara itibar et.

bak rahmetli barkın'a. kaç defa motosiklet övdü? japona bile kusur buldu. en kötü çinliyi bile inceledi.

yaptığı tek reklam yağ reklamıydı, balata reklamıydı. o ürünlerinde zaten reklama ihtiyacı olmayan kaliteli ürünlerdi.

cf moto'da zontes gibi olacak. sahipleri servis önünde yatıyor parça gelsin diye.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......Bir tek Motopixel almıştı o da anlaşma yapıp yarı fiyatına. Sonra anlaşmazlık çıkınca geri verdi......
    bu anlaşmadan haberiniz olduğuna göre içeriği nedir bilgin var mı ? merak ettiğim için soruyorum , atıyorum 2-3 sene bu motoru kullanıp satmayacak , gibi mi ?

Motosikleti
    MT-07
    Yarı fiyatına aldım geyikli, para vermeden bindiği motordu. Kendiside beleşi sevdiğinden balıklama atladı. Sonrada motoru ve deyip aldılar. Para verecek de sesini çıkartmayacak? Güldürmeyin beni

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)