Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ducati Monster 821 yeni video

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jelibon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 821
    https://www.youtube.com/watch?v=MvqIIRjlriE&t=303s yeni videomu bu linkten izleyebilirsiniz.
    ÇELİKKAYA, oialdemir ve papanax bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar bana kızacak ama hakikaten çok beğendim videoyu. Canavar da sağlam kükrüyor.

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Alıntı Jelibon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=MvqIIRjlriE&t=303s yeni videomu bu linkten izleyebilirsiniz.
    Selamlar,bende monster 821 dusunuyorum,motor ile ilgili teknik ve teorik tecrubeniz konusunda yardimci olursaniz sevinirim

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Arada arkadaşımın 821' ini sürerim. Güzel bir makine.

İlanlarda termignoni li gri 821 senin mi ?
    ÇELİKKAYA bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati Monster 821
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana kızacak ama hakikaten çok beğendim videoyu. Canavar da sağlam kükrüyor.
    Çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı ÇELİKKAYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,bende monster 821 dusunuyorum,motor ile ilgili teknik ve teorik tecrubeniz konusunda yardimci olursaniz sevinirim
    Eğer ki düşük ccden bu motosiklete geçiyorsanız modları ve 8 kademeli dtc'si (Ducati Traction Control)sayesinde kolayca alışabiliyorsunuz.Stock egzoz ile bence nerdeyse hiçbir motosikletten alamaycağınız bir ses var,hem de ducatinin karakteristik sesi.Naked olduğu için malum çok rüzgar alıyorsunuz.Performans olarak gayet iyi,ben şahsen 248 gördüm.Onun haricinde sorun olarak motosiklet yeteri kadar ısınmamışsa,yola çıktığınızda debriyajı çektiğinizde istop edebiliyor veyahut sıcakken kapatıp açarken anlık çalışmayabiliyor.Benim motosikletim yıkandıktan sonrada tam çalışmıyordu istop ediyordu habire,bujiler değişince bu sorun belli bir süre ortadan kayboldu.Ve kronik sorunu olan Fake Neutral,yani örnek verirsem otobanda hızlı gidiyorsunuz ve 4'ten 5'e atmak istediniz.Vites boşa düşüyor o arada :( Ama onun haricinde Türkiye'de herkeste olmayan özel bir motosiklet diyebilirim.

Motosikleti
    XMAX 250
    Çok teşekkür ederim
    Motopeak a gidiyor bizim arkadaş. Siz hangi servisi kullanıyorsunuz. En kötü onun 821 i alıcam sonunda :D

Motosikleti
    Ducati Monster 821
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada arkadaşımın 821' ini sürerim. Güzel bir makine.

https://www.youtube.com/watch?v=EGtzMdW1hE8

İlanlarda termignoni li gri 821 senin mi ?
    Hayır egzozum stock

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

Motopeak a gidiyor bizim arkadaş. Siz hangi servisi kullanıyorsunuz. En kötü onun 821 i alıcam sonunda :D
    Benim arkadaşlarım Motopeak'i çok övdü hatta oraya gitmemi baya söylediler,ama ben hep Korlas'a götürüyorum.Hangisi daha iyidir onu bilemicem maalesef :/Al Monster'ı pişman olmazsın,o saydığım sorunlar da gülün dikeni öyle düşün
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Hayır egzozum stock

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

Benim arkadaşlarım Motopeak'i çok övdü hatta oraya gitmemi baya söylediler,ama ben hep Korlas'a götürüyorum.Hangisi daha iyidir onu bilemicem maalesef :/Al Monster'ı pişman olmazsın,o saydığım sorunlar da gülün dikeni öyle düşün
    Yok zaten herkesin bindiği motorlara binmeme gibi bir lanet pis bir huyum var Hemen alayım satatım düşüncesi ile almam. Zaten çok keyif aldığım bir motosiklet 821. Zaten herkesin bindiği motorlara binen biri olsam Leoncino' ya binmem. Şaka gibi şuan bir bende Türkiye' de var

Geçen gün ilanlarda hafif hasarlı bir 2017 M797 vardı. Çok heveslendim ona o ara ilana koydum motoru ama M797 hemen sattılar galiba Artık yaz başı bizim arkadaşın M821 i alırız. Hem daha sürücü dostu daha çok elektronik destek var

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Eğer ki düşük ccden bu motosiklete geçiyorsanız modları ve 8 kademeli dtc'si (Ducati Traction Control)sayesinde kolayca alışabiliyorsunuz.Stock egzoz ile bence nerdeyse hiçbir motosikletten alamaycağınız bir ses var,hem de ducatinin karakteristik sesi.Naked olduğu için malum çok rüzgar alıyorsunuz.Performans olarak gayet iyi,ben şahsen 248 gördüm.Onun haricinde sorun olarak motosiklet yeteri kadar ısınmamışsa,yola çıktığınızda debriyajı çektiğinizde istop edebiliyor veyahut sıcakken kapatıp açarken anlık çalışmayabiliyor.Benim motosikletim yıkandıktan sonrada tam çalışmıyordu istop ediyordu habire,bujiler değişince bu sorun belli bir süre ortadan kayboldu.Ve kronik sorunu olan Fake Neutral,yani örnek verirsem otobanda hızlı gidiyorsunuz ve 4'ten 5'e atmak istediniz.Vites boşa düşüyor o arada :( Ama onun haricinde Türkiye'de herkeste olmayan özel bir motosiklet diyebilirim.
    Bilgiler icin cok tesekkur ederim,Suan Honda NC750 DCT kullaniyorum,dedigim gibi niyet DUCATI,beni.dusunduren DESMO bakimi fakat bununda sehir efsanesi oldugunu soyleyenler var,bakalim nasip diyorum

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    hypermotard 796 kullanıcısı olarak
    videonu beğendim.
    bi ara beraber gazlayak :D

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Maaşallah diyelim. Ducatiye cok nazar degiyor.İki kez sahip olmak nasip oldu monstera doydum ama hyper doyamadan gitti. İtalyanlar tasarlamakta çok iyiler kıyafet araba motor hepsi cok iyi. Ama ducati kendine aşık ediyor sahibini. Ķiss french ,Ride italian deyip noktayi koyalim . keyifli sürüşler.
    ÇELİKKAYA bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bilgiler icin cok tesekkur ederim,Suan Honda NC750 DCT kullaniyorum,dedigim gibi niyet DUCATI,beni.dusunduren DESMO bakimi fakat bununda sehir efsanesi oldugunu soyleyenler var,bakalim nasip diyorum
    Desmo bakımı konusunu ben de merak ediyorum. 5-6000 TL.ye yaptırdığını söyleyen var, farklı bir serviste çok daha uygun fiyata yaptırdığını söyleyen var, İtalya'dan kayış getirtip daha uyguna mal eden var. Malum sitede uygun fiyatlara Monster 696'lar var. Bu konu hakkında daha açıklayıcı bilgiler alabilsek süper olur.

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Desmo bakımı konusunu ben de merak ediyorum. 5-6000 TL.ye yaptırdığını söyleyen var, farklı bir serviste çok daha uygun fiyata yaptırdığını söyleyen var, İtalya'dan kayış getirtip daha uyguna mal eden var. Malum sitede uygun fiyatlara Monster 696'lar var. Bu konu hakkında daha açıklayıcı bilgiler alabilsek süper olur.
    DUCATI sahibi arkadaslarin desmo konusundaki fikirlerini ogrenmek isterim

papanax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM390 , Ducati Monster 797, Xmax 400
    dün mü bu hava sıcakken
    havalar ısınsada kavuşşam 797 me

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

benzin ışığıda ne güzel göz alıyor mübarekte

Motosikleti
    XMAX 250
    Desmo bakımı bildiğim kadarı ile Motopeak da daha uyguna yapılıyor.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    youtubedaki bu videonuza yaş sınırı koymanızı tavsiye ederim. Yorumlar yıkılıyor.

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Desmo bakımı bildiğim kadarı ile Motopeak da daha uyguna yapılıyor.
    Izmirde yasiyorum.oualdemir hocam burada da vardir insallah ustasi

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Izmir servis icin yardimci olursaniz benimde desmo yaklasiyor bildiginiz servisler vs.

Motosikleti
    Ducati Monster 821
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hypermotard 796 kullanıcısı olarak
    videonu beğendim.
    bi ara beraber gazlayak :D

Çok teşekkür ederim,tabii ki neden olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşallah diyelim. Ducatiye cok nazar degiyor.İki kez sahip olmak nasip oldu monstera doydum ama hyper doyamadan gitti. İtalyanlar tasarlamakta çok iyiler kıyafet araba motor hepsi cok iyi. Ama ducati kendine aşık ediyor sahibini. Ķiss french ,Ride italian deyip noktayi koyalim . keyifli sürüşler.
    Ducati cidden karakteri olan özel bir marka,motosikleti yükseltmeyi düşünüyorum ama ducatiden nasıl ayrılacağımı ben de bilmiyorum hahah

Motosikleti
    XMAX 250
    Izmirde yasiyorum.oualdemir hocam burada da vardir insallah ustasi
    Karşıyaka Motors diye bir yer var orada da. Gidip bir bakın isterseniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)