Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAMP VE GÜNÜBİRLİK GEZİ İÇİN ENFES BİR MEKAN - AŞIKLAR ŞELALESİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Selam arkadaşlar,

Bayram tatilinden istifade gittiğim turda karşıma çıkan ve tavsiye etmek istediğim bir mekanı sizlerle paylaşmak istedim.

Mutlaka uğranılması gereken muntazam bir yer, kamp ve günübirlik turlar için saklı cennet ve çok güzel bir işletmeciye sahip.

İyi seyirler.

pintus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Keşke benim gibi video izlemeyi sevmeyen kişiler için kısa bir açıklama yazsaydın.

Nerededir, nasıl gidilir, ne yenir, nerede kalınır vs vs.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Video yerine de bir iki motosiklet içeren manzara neyin fotosu nu da video'ya tercih ederdim.
    Teşekkürler, güzel bir gezi olmuş.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Burası Dikili'de Nebiler köyünde. Google yorumlarında çok fazla olumsuz eleştiri okuyunca gitmemiştik. Otopark parası 10TL alıyorlarmış, motosikleti bilemicem. Bir de görüldüğü üzere şelaleye girenler var. Bana pek nezih bir ortam gibi gelmedi. Yaz sezonu dışında gitmek lazım, çok kalabalık.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke benim gibi video izlemeyi sevmeyen kişiler için kısa bir açıklama yazsaydın.

Nerededir, nasıl gidilir, ne yenir, nerede kalınır vs vs.
    Video altında açıklama vardı aslında sorduğunuz sorulara dair. Yalnız buraya atarken detayları buraya yazmayı düşünmedim haklısınız :(
    İzmir'e 1 saat mesafede Dikili ilçesine bağlı Nebiler köyü civarında Aşıklar Şelalesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video yerine de bir iki motosiklet içeren manzara neyin fotosu nu da video'ya tercih ederdim.
    Teşekkürler, güzel bir gezi olmuş.
    Malesef motosikletimi sattım. Geçen sene motorla gezdiğim rotaları kamp yaptığım yerleri bu sene araba ile eşim ve kızımla birlikte geçtim. Bu mekanda o gezi sırasında karışımıza çıktı. Motosiklet alınca inşallah güzel gezi videoları gelecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası Dikili'de Nebiler köyünde. Google yorumlarında çok fazla olumsuz eleştiri okuyunca gitmemiştik. Otopark parası 10TL alıyorlarmış, motosikleti bilemicem. Bir de görüldüğü üzere şelaleye girenler var. Bana pek nezih bir ortam gibi gelmedi. Yaz sezonu dışında gitmek lazım, çok kalabalık.
    Bizde aynı ön yargı ile gittik, en başında ismi çok cezbedici gelmedi bana, kesin birilerinin saçma sapan isim taktığı dandik mekanlardan fln sandım.
    Otopark parası araba için 10 tl motosiklet için 5 tl.

Kapının girişinde 'Eşinizden sonra göreceğiniz en güzel şeye bakmak üzeresiniz' yazıyor

İşletme sahipleri gerçekten çok emek vermişler ve muhabbet etmeden önce ufak alışverişler esnasında ki tavırları benden tam not aldı. Gerek hitapları çk naif, saygılı ve kibarlardı.

İçeride çok güzel bir doğa parkuru var arkadaşlar detaylı gezemedim hava kararacaktı o sebebple tehlikeli olur diye uyardı işletmeci arkadaşlar.
    Çok güzel bir kamp alanı ve iki şelale, doğal havuzlar ve cangıl vari patikalarla dolu doğal güzellikleri olan güzel bir yer.

Umarım açıklamalar geçte olsa yeterli gelmiştir.

Mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.
    sey_47 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler