Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sınav günü trafiğinde motosiklet başına | Tokyo Drift..

Motovento
    REKLAM ALANI
    AfilliEgzoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns160
    İzmir urla'ya bir arkadaşıma ziyarete giderken üniversite sınavının olduğu güne denk getirmişim (: Çıkış saatine denk geldiğim için benim şerit değilde karşı şerit daha yoğunluktaydı. Istanbullulara bu trafik vız gelsede izmir standartlarında yoğun trafik sayılır (:

Bu arada izleyip izleyip kaçıyorsunuz istirham ederim Yorumlarınızı esirgemeyin efenim, iyi seyirler ve iyi bayramlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    İzmir trafiğini küçümseme. 3 sene içinde resmen çağ atlamışlar. Bornova’dan Çankaya’ya gideyim dedim motor ile resmen eziyet. Daha da araba ile gelmem, motor candır dedim ki İzmir’de hayvan gibi toplu taşımalar ve çok güzel çalışmakta sistem.

Motosikleti
    pulsar ns160
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir trafiğini küçümseme. 3 sene içinde resmen çağ atlamışlar. Bornova’dan Çankaya’ya gideyim dedim motor ile resmen eziyet. Daha da araba ile gelmem, motor candır dedim ki İzmir’de hayvan gibi toplu taşımalar ve çok güzel çalışmakta sistem.
    Elbette trafiğin yoğun olduğu dönemler olsada İzmir'lilerin illallah dediği trafiğe istanbulluların normal karşıladığına şahit oldum.İstanbul gerçekten trafik olarak berbat bir yer.Hele ki ben Trabzon'da motosiklet sürmeye alışık olduğumdan yağmurda sürmeye de alışığımdır.İstanbul'da yağmurda süreyim dedim ama altyapı rezil durumda heryerde göletler oluşuyor bildiğiniz motosikletle yüzüyorsunuz... O sebeple benim kanaatim Istanbul güzel bir yer olsada aynı zamanda gezilip görülüp terkedilmesi gereken bir yer

Motosikleti
    MT-07
    Ya bize her eziyet normal geliyor. İzmir’e haftasonu için gittim bir tane çalarlı araç gördüm. Trafikte motordular bile durup bakınırlarmış ben aralardan gidiyordum. Halen de öyle. Fakat İzmir’de asgari ücretle çalışmayı, İstanbul’da yaşamaya yeğlerim halen.

Motosikleti
    pulsar ns160
    Ah ah azizim nerede o eski Istanbul. Eskiden beyoğlunda takım elbiseyle gezerdik. Dikkat: Kanal ismine gönderme vardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)