Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 Hayvanın Can Verdiği Talihsiz Kaza :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    AfilliEgzoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns160
    İzmir'den Balıkesir'e giderken karşılaştığım kaza.Bu vesile ile canlı derisinin kazalara karşı ne kadar dayanıksız olduğunu hatırlamış oluyoruz.. Parçalanmış hayvana bakarken bile insan bu kadar etkileniyorsa varın siz hesap edin sizin karıştığınız bir kazada yakınlarınızın veya ailenizin sizi benzer gördüğünde nasıl etkileneceklerini. Siz siz olun ekipmansız yola çıkmayın..

DenizR25, aoo ve ramazan_06 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    çok güzel ve etkili bir video hazırlamışsınız hayvancağızlara yazık olmuş, birde arka plandaki yağmur ve su sesleri insanın çişini getiriyor sadece müzik daha iyi olur gibi

AfilliEgzoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns160
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel ve etkili bir video hazırlamışsınız hayvancağızlara yazık olmuş, birde arka plandaki yağmur ve su sesleri insanın çişini getiriyor sadece müzik daha iyi olur gibi
    Teşekkür ederim.Yağmur sesi ile boşaltım sisteminizede yardımcı olabildiysem ne mutlu bana Bu günün öncesinde bir hindi yavrusununda son nefesini verişine tanık olmuştum.Ördeğin yanına varmadan kısa bir süre önce onunda son nefesini verişine tanık oldum. İnsan düşünmeden edemiyor günahsız bu hayvanlar böyle zor can veriyorsa ya bizler...
    Riptalon bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    "Her canlı ölümü tadacaktır" var
    bir de bu var
    https://static8.bobiler.org/monte/20...ne--160152.jpg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)