Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOSİKLET SÜRMEYİ ÖZLEDİM :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Selam arkadaşlar,

Motoru sattıktan sonra başıma Yamaha İstanbul bayiisi ile bir takım hadiseler geldi. Motordan soğudum diyebilirim sayelerinde -ki Mt07 alma planım vardı yine aynı bayiiden.

Neyse lafı uzatmayalım. Halen motorum yok ama özledim be :(

Rüzgarın savurtturmasını gazın dibine dibine vurmayı :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ne sıkıntı yaşadın kardeş anlatta dinleyelim derdini
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı semmihabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne sıkıntı yaşadın kardeş anlatta dinleyelim derdini
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-t...kileri-hk.html

anlattım ama destekçim de olmadı konuyla ilgilenen de.

youtubeden saçma sapan video atsaydım siyasetle ilgilii birilerine bir şeyler sallasaydım herkes yazardı.
    Motorcunun motorcudan başka dostu yok ama dostta yokmuş gerçekten onu anladım. yaşadığım haksızlıkla kaldım...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Basinizdan geçenleri sonuna kadar okudum büyük talihsizlik yaşamışsiniz. Bu ülkeye ozelmidir bilmiyorum ama başınıza bir haksızlık geldiğinde ne bir arkanızda duran ne de bir muhatap bulabiliyorsunuz.
    Ama unutmayın ki serviste yaşadığınız kötü bir olay yüzünden markaya küsmeyin. O servise bir daha gitmemeyi düşünün.
    Bu arada link attığınız konuyu başka bir kategoriye tekrar açın yorum yapılmıyor.
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Aslında bu moderatörlerin sorunu ben şikayet kaydı açtım ben yorum yapamıyorum ama başkalarının yorum yapabilmesi lazım. hemen bir mod arkadaşla irtibata geçmeyi deniyeceğim.
    Ayrıca teşekkürler

Motosikleti
    Versys650
    Yazdıklarınıza göre yaşamış olduğunuz büyük sıkıntılara rağmen gayet sağduyulu davranmışsınız ve medeni bir şekilde haklarım nedir, nasıl bir yol izlemeliyim diye motosiklet formuna durumunuzu yazmışsınız.

Her kulvarda mücadele etmek zorunda bırakılan ve hakları savunulmayan motosikletliler de birbirlerine destek olmazlar ise vay halimize..
    Konuyu tekrar hortlatmış olmak belki de bir fırsat olur,
    Ortada bir haksızlık var ise susmamalıyız.

Bu Tüketici köşesine yazılan şikayetler ilgil firma/bayi'ye motosiklet.net yöneticileri tarafından soruluyor mu?
    Bence sorulmalı ve aldıkları cevaplar burada paylaşılmalı.
    splender bunu beğendi.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

Shine34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerde mudanyadan istanbul ‘- gitmek üzere bir bisiklet turuna çıktık. Yalova ‘ya yaklaşmaya yakın tırcı bir abimiz bizi aldı istanbul ‘a kadar çekti saolsun. İstanbul da metroya yakın biyerde bizi bırakabilmesi için tırın üstünde bulunan 8 adet markasını vermek istemediğim alman menşeili araçları depoya bıraktık. Araçları depoya bırakırken marka adına görev yapan ve araçları teslim alan şahsın ortalama 100-200 bin tl lik araçlara uyguladığı muameleyi görseniz inanın içiniz acırdı. Ordaki ortamı tariflememin imkanı yok ancak bir iki örnek vermek gerekirse, dikiz aynaları tokatlanarak kapatılıyordu. Aracın içinde sigara içmeler vs. vs. Taşıma esnasında oluşan ufak tefek çizik ve göçüklerin kapatılarak satıldığını da bu sırada öğrenmiş oldum.

Yani demek istediğim, ikinci elden korkup sıfır olarak aldığınız araçta kim bilir ne kusurlar var bilmiyoruz. Bu devirde ikinci el almak bana göre daha risksiz bir hal aldı. En azından alırken bir kusur görmüyorsanız satarkende o kadarını satıyorsunuz.
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Y.o.K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarınıza göre yaşamış olduğunuz büyük sıkıntılara rağmen gayet sağduyulu davranmışsınız ve medeni bir şekilde haklarım nedir, nasıl bir yol izlemeliyim diye motosiklet formuna durumunuzu yazmışsınız.

Her kulvarda mücadele etmek zorunda bırakılan ve hakları savunulmayan motosikletliler de birbirlerine destek olmazlar ise vay halimize..
    Konuyu tekrar hortlatmış olmak belki de bir fırsat olur,
    Ortada bir haksızlık var ise susmamalıyız.

Bu Tüketici köşesine yazılan şikayetler ilgil firma/bayi'ye motosiklet.net yöneticileri tarafından soruluyor mu?
    Bence sorulmalı ve aldıkları cevaplar burada paylaşılmalı.
    Forum yetkililerinin öyle bir duruma kendilerine sokacaklarını sanmıyorum. Zaten yorumlara kapalı yani yazıyosun sadeceokuyan okuyor kimse yorum yapamıyor kimse fikrini beyan edemiyor. Fikir alışverişi yapamıyorsun öylece kalıyor... Bana kalırsa yorumlara açılması lazım.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Şikayet konunuzu okudum. Yamaha İstanbul bana çok yakın bir bayi ve sık sık gider bir şeylere bakardım. Artık gitmeyi düşünmüyorum.
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Aylarca belki yıllarca alnımızın teriyle kazandığımız parayla bir motosiklet alıyoruz ve istisnasız hepimiz bunun gibi sorunlarla baş başa kalıp hep birilerine biyerlere savaş açmak zorunda kalıyoruz berbat bi durum ya
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şikayet konunuzu okudum. Yamaha İstanbul bana çok yakın bir bayi ve sık sık gider bir şeylere bakardım. Artık gitmeyi düşünmüyorum.
    Hiç bir faydası yok inanın, yalan yanlış ifade vermelerini sıfır motor satmak için art niyetli olarak alıcıya motoru kötülemelerini anlıyorum sonuçta ticaret yapıyorlar, ama göz göre göre eşimin yanında hakarete uğradım ve bu konu ile alakalı Yamaha genel merkeze iletmiş olduğum şikayette cevapsız kaldı, büyük bir utanç Yamaha için ciddi manada defalarca aramama rağmen hakaret konusunda genel merkez hiç bir adım atmadı. Ben kendimden utandım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:12 ----------

Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylarca belki yıllarca alnımızın teriyle kazandığımız parayla bir motosiklet alıyoruz ve istisnasız hepimiz bunun gibi sorunlarla baş başa kalıp hep birilerine biyerlere savaş açmak zorunda kalıyoruz berbat bi durum ya
    Haksızlık bu ülkede sıradan bir durum haline geldi artık. Ben boş zamanlarımda stres atmak için bile gider o bayiye motorlara bakar sohbet eder vakit geçirirdim, motorumu satıp sıfır yüksek cc bir motor almayı düşünürken düştüğüm duruma bak. Markanın imajı gözümde o kadar silindi ve değersizleşti ki ne anlatsam ne desem bilemiyorum, çok üzgünüm yani.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)