Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-03 Tanıtım,Sürüş,Hissiyat(TILSIM)

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.youtube.com/watch?v=ftwGIOI0M0o
    Çekim amatör'dür sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz iyi seyirler.

Bu kanalın geliri ile evsizlere ve durumu iyi olmayanlara yardım edilecektir. şuan da gelir çok az olduğu için ve link tıklamadan kazandığımız için sokak hayvanlarına yardım etmekteyiz.Youtube 'dan gelir elde edebilmemiz için 1000 aboneyi aşmamız gerekiyor desteklerinizi bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Günceldir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hiç sürmedim ama kağıt üzerindeki özellikleriyle çok merak ettiğim bir motor. Çanakkale Şehitler'i anma kortejinde bozulan Mt03 değil mi bu? Karıştırıyor da olabilirim.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sürmedim ama kağıt üzerindeki özellikleriyle çok merak ettiğim bir motor. Çanakkale Şehitler'i anma kortejinde bozulan Mt03 değil mi bu? Karıştırıyor da olabilirim.
    maalesef katılamadım keşke katılsaydım da benimki de bozulsaydı.. çok istiyordum çanakkale kortejine katılmayı..
    bursalıali bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı İBedirhany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef katılamadım keşke katılsaydım da benimki de bozulsaydı.. çok istiyordum çanakkale kortejine katılmayı..
    Allah korusun hocam bozulmasın motorun, videonu izledim gayet temiz, pırıl pırıl bakmışsın motoruna. Motora ve sana bir şey olmasın da kortejler hep tekrarlanıyor.
    bursalıali bunu beğendi.

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Motosıklet panayırı ıcın 18 mart motosıklet dernegı olarak stant açacağız. Surusumuze gelemeseniz bıle ucretsız çıkartmalarımızı alabılırsınız.
    bursalıali bunu beğendi.

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Keşke yeniden üretime koyulsa :/

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korusun hocam bozulmasın motorun, videonu izledim gayet temiz, pırıl pırıl bakmışsın motoruna. Motora ve sana bir şey olmasın da kortejler hep tekrarlanıyor.
    korteji gerçekten çok istedim ama iş durumu müsade etmedi,olsun ben toplu sürüşleri çok seviyorum bozulsada eminim herkes yardımcı olmaya çalışırdı,motosiklet kültürü en iyi çanakkale kortejinde var.Bende geçen sene katılmıştım

Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosıklet panayırı ıcın 18 mart motosıklet dernegı olarak stant açacağız. Surusumuze gelemeseniz bıle ucretsız çıkartmalarımızı alabılırsınız.
    Pazar günü orada olmaya çalışacağım

Alıntı Meraklı Genç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke yeniden üretime koyulsa :/
    Keşke

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)