Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayna Kırma Mevzusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Selam,

her şey video da aslında,
    yanlışım varsa düzeltin.

İyi seyirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Video izletmek için çabalar. Varsa bir olay seninde acaba hatam var mı diye düşündüğün yer dakikasını yazarsın yorum yapacaklar yapar. İyi seyirler yazılmış bide

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video izletmek için çabalar. Varsa bir olay seninde acaba hatam var mı diye düşündüğün yer dakikasını yazarsın yorum yapacaklar yapar. İyi seyirler yazılmış bide
    bi bitmediniz ya, he video izletmek için çabalıyorum aradaki ironiyi anlamayacak kadar sığsın. videoyu izlemediğine eminim. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara en iyi örneklerdensin.

benim videolarım reklama kapalı kardeşim. izlerken reklama denk geldin mi? 1 milyon izlense ne olur?

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    yanlışın yok

yanlışların var

olay ne tam olarak belli değil!
    başta bir vukuat var, ama ayna kırma görmedim. ama sonrasında konuşarak geziyorsun...(derdin; sinyal verdiğin an dönüş yapanlar...dert evet. onları öldürmek istiyorsun!) ve seviyesiz diye itham ediyorsun! ama sığır vs diyerek seviyesizliği sen yapıyorsun! "bu kanalda böyle şeyler göremesiniz" diyorsun, hemen ardında "herif" diyorsun. ..

10.42dk boyunca dağ bayır geziyorsun izleyin dediğin şey temelde bu. (bu arada adam özür diliyor, video'da tüm söylediklerini yanlışlıyor. düzgün şöförler de var..bir anda az önce seviyesiz söylemlerini yutuyorsun. "şarbon"a "herif"e nooldu diyesi geliyor insanın?!)

üstelik son dakikalarda yürüyüş bölümüne, girilmez dubalarının arasından geçerek, motorlu bir aracı sokarak geziyorsun! yürüyen insanların yanından geçiyorsun (caddebostanda bisiklet yolunda görüyürum senin gibi tipleri, sinir oluyorum)

bir de başlık açıp videomu izleyin diyorsun.

ikinci entry sahibine (@huseyin959) sonuna kadar hak veriyorum!

verdiğin tepkiden bile belli zaten. keşke senin gibiler ve bu tip ikiyüzlü videoları "bitse"!!
    Huseyin9595 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışın yok

yanlışların var

olay ne tam olarak belli değil!
    başta bir vukuat var, ama ayna kırma görmedim. ama sonrasında konuşarak geziyorsun...(derdin; sinyal verdiğin an dönüş yapanlar...dert evet. onları öldürmek istiyorsun!) ve seviyesiz diye itham ediyorsun! ama sığır vs diyerek seviyesizliği sen yapıyorsun! "bu kanalda böyle şeyler göremesiniz" diyorsun, hemen ardında "herif" diyorsun. ..

10.42dk boyunca dağ bayır geziyorsun izleyin dediğin şey temelde bu. (bu arada adam özür diliyor, video'da tüm söylediklerini yanlışlıyor. düzgün şöförler de var..bir anda az önce seviyesiz söylemlerini yutuyorsun. "şarbon"a "herif"e nooldu diyesi geliyor insanın?!)

üstelik son dakikalarda yürüyüş bölümüne, girilmez dubalarının arasından geçerek, motorlu bir aracı sokarak geziyorsun! yürüyen insanların yanından geçiyorsun (caddebostanda bisiklet yolunda görüyürum senin gibi tipleri, sinir oluyorum)

bir de başlık açıp videomu izleyin diyorsun.

ikinci entry sahibine (@huseyin959) sonuna kadar hak veriyorum!

verdiğin tepkiden bile belli zaten. keşke senin gibiler ve bu tip ikiyüzlü videoları "bitse"!!
    olayı kurgu sırasına göre ve bilale anlatır gibi anlatıcam,
    başlangıçta olayı tam kavrayamamışsın ama dünyaları yazmışsın, olay aslında ne biliyor musun?

günlük turlarımı attığım bir sırada, sürekli videolarda karşıma çıkan bir olayı eleştiriyorum. hem motor hemde araba sürücülerini eleştiriyorum.
    sinyalsiz yola çıkan adamda sığır! gidip onun aynasını kıran motorcu da sığır!
    ben çözümün bu olmadığını savunuyorum, eğitim yetersizliği olduğunu düşünüyorum. bu özel sürüş eğitimi fln değil bariz uyulması gereken kurallar ile ilgili bir eğitim. hani ehliyet kurslarında verilmesi gereken ama verilmeyen cinsten...
    bunlarla ilgili yorumlarım ve eleştirilerim mevcut.

bu kanalda ayna kırma vs. göremessiniz diyorum ama herif dememle nasıl kendimi hatalı duruma düşürüyorum yemin ederim anlamadım, mantığına bakış açına hayran kaldım ve anlamsız, manasız bularak bunuda geçiyorum.

10:42 dk boyunca dağ bayır geziyorum bu sana batıyor çünkü eleştrimekle kötü düşüncelere sahip olmak arasındasın ve kendini bu obsesif düşünceler içerisinden çıkarmak için beni yerden yere vuruyosun. motovlog kanalında ne yapsaydım? kızlara mı sarsaydım, kurgu yapıp kız mı kaldırsaydım? ön kaldırıp apaçilik mi yapsaydım? ne yapılır bir motovlog kanalında 10:42 dk? gerçi onu yapsam bu işten beni izleyen andavalların açlığını doyurduğum için para kazanır bol bolda sponsporum olurdu. adımda mehmet a hero fln olurdu heralde. özentilikten... eleştirdiğimden değil.

olay çok açık belli 10 dk önce ve sonra yaşanan olaylar var bunları bir kurgu çerçevesinde videoda birleştirdim.
    videoda ayna kırma göremedin üzgünüm sadece buna cevap bile veremiyorum. adam da gayet sıcakkanlı ve hatasını anlayarak karşılık verdi üzgünüm onun adına da çıkıp beni dövmesi ya da beni ezmesi gerekirdi. -sanki ben herkes böyle kuraldışı hareket ediyor herkes herif herkes sığır dedim de bu beni yalancı çıkardı... sonrasında ztn bak böyleleri de var diyorum bu adama ben kötü davransam oda gidip bana olmasada başka bir motorcuya kötü davranacak diyorum bu işler böyle diyorum ama yine haklı değilim yine değilim. siz haklısınız... ztn konuyu ele alışından olayları anlamadan yazmandan belli ben bu tartışmada haklı çıkamam...

vallahi de billahi de pes!

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    hocam milleti sollarken bi dı dıt yapar, uyarırsan, görünürlüğünü arttırırsın ve bu tarz sıkıntıları azaltmış olursun.

motosiklet kullananlar olarak fare gibi her delikten çıkıp milleti korkuturak biz de az halt yemiş olmuyoruz.

iğneyi önce kendimize batıracağız, sonra çuvaldızı başkalarına.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler