Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Sürmek Eğlenceli mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Selamlar herkese

Ben kendimce cevabı biliyorum, benim için motor sürmek en eğlenceli hobilerim arasında. Kendimi geliştirdikçe daha çok bağlanıyorum yüzümde daha çok anlamsız gülümseme oluyor, rüzgarı yedikçe daha bir coşuyorum gazı açtıkça hayal havuzlarına dalıyorum
    Sizde de durum böyle mi? Bağıra çağıra şarkılar söyleyip bazen aldırmadan saçmalamak sizi de iyi hissettirmiyor mu? Anahtarı alyanı alıp iki fıtı fıtı yaptığınızda tatmin olanlardan mısınız? Viraja girdiğinizde arka teker atar ya ufaktan önce sövüp sonra yine devam etmez misiniz kalbiniz atmaz mı inceden?

İyi seyirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam o ipin sebebi nedir?

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Hemde çoook. Allah kimseye kaza bela vermesin. Ağız tadı ile sürmeyi nasip etsin.😊
    splender bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Eşimle binince eğlenceden ziyade korkarak sürüyorum. Sorumluluktan dolayı sanırım. Geri kalan zamanlar eğlenceli tabi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı NAMASTE7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abi için takıyor olsa gerek.
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Barkın abinin cenazesinden kalma... Bu meretin kimlerin canını aldığını benim onlara kıyasla daha az şansım olduğunu hatırlatıyor kendimi frenlemek için biraz da...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşimle binince eğlenceden ziyade korkarak sürüyorum. Sorumluluktan dolayı sanırım. Geri kalan zamanlar eğlenceli tabi.
    Artçı olayı çok başka bence...
    İlk etapta sürücünün her şeye hakim olması lazım sonrasında artçının yaşatabileceği sıkıntıları elimine edebilsin... Bencede tedbirli olmakta fayda var...

O kaskın içinde kendi kendime konuşup senin gibi şarkılar söylemek bile çok rahatlatici geliyor insana. Motor sürerken tüm trafik hakkında konuşuyorum saçma sapan ses kaydı falan olsa motovlogger olabilirdim o muhabbetlerden dolayı )

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    şarkı söyle de motorun gidonunu çift elle tut, tekerin düz bassın.
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı aokuyumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şarkı söyle de motorun gidonunu çift elle tut, tekerin düz bassın.
    Kendimizi güvene alıp arada sınırların dışına çıkabildiğimiz için özgür hissettirmiyor mu ztn bu meret bize
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlenince işler değişiyor demek. Halbuki benim de hayalimdi eşimle uzun yol yapmak.
    splender bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    trafikte bazen kendimi ikiye bölüp diğer kendimle sohbet ediyorum. kendi kendimi gaza getirip sonra sakinleştiriyorum. bazı viraj çıkışlarında yanlayarak çıkıyorum. trafikte tam sollamaya kalkarken önceki araç benden önce sollamaya çıkınca "yaaaa banane yaaaa ben sollayacaktım yaaa" diye ağlıyorum :D güzel oluyor
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlenince işler değişiyor demek. Halbuki benim de hayalimdi eşimle uzun yol yapmak.
    EVli olunca işler çook değişiyor hocam sorumluluk artıyor bi kere arkadakileri düşünmek ozrundasın. birazda hanım köylüysen işkence olabilir bazı durumlarda istediğin zmn çıkamassın vs.
    MSMorkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVli olunca işler çook değişiyor hocam sorumluluk artıyor bi kere arkadakileri düşünmek ozrundasın. birazda hanım köylüysen işkence olabilir bazı durumlarda istediğin zmn çıkamassın vs.
    Bu muhakkak olacak zaten. Kaçış yok. Herkes biraz hanım köylüdür

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    daha dün sabah kaza yaptım
    (önümdeki araç fren yapınca ben de arka frrene asıldım, malumunuz alette abs yok, arka teker kaydı. muhtemelen yolda toz vardı ya da 30 metre kadar önce geçtiğim su yolunun tekerlekle temas ettiği yer o an asfalta denk gelmişti. çünkü hızım 20-30 arası filan. arka bölüm sağa doğru kayınca denge menge kalmadı tabi...hoop sağ tarafa doğru beni attı)

sağ omuzum ezik, sağ bacağım kızarık...ceket görevini yapmış. darbeleri emmiş ve korumalara dağıtmış. yırtık yok.

motosikleti hemen kaldırdım, sağa sola baktım, yolda ve motosiklette tehlikeli bi durum yok. üstümü başımı silkeledim, çalıştırdım aleti.

düştüm yola

yav sadece 1 dakika sonra korkumdan endişemden eser yoktu yaa.

köprüye çıktım. manzaraya baktım. püfür püfür esen rüzgarı kasktan çektim içime.

dedim boşver, iyi ki motosikletlesin.

öyle bi sevgi işte bu!
    splender bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Motosiklet kullanırken, saat, kolye, küpe, bileklik ve YÜZÜK asla kullanılmaz, naçizane tavsiyedir.
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700S
    Sadece sürmek değil bence , içinde başında sonunda motosiklet olan herşey eğlenceli. Üzerinde ölsem bile rahmetlinin(AEA) dediği gibi sevdiğim işi yaparken gitmiş olurum. Yıllar oldu ne zaman montu alsam , eldivenleri taksam icimde bir kıpırtı sanki ilk kız arkadaşımın elini tutma arifesindeyim. Geçen yıkarken hanım camdan izlemiş ,farkında değilim yıka sil yağla vs. 3 saat olmuş ama bana terapi gibi geliyor. Motor ve kendim için baktığım ikinci el ürünleri almaya gittiğimde sanırsın daha önceden birbirini tanıyan iki arkadaş gibiyiz diğer motorcular ile. Yaşadığımı ve ölümün ne kadar yakın olduğunu en iyi hissettiğim zamanlar motosikletle yolda olduğum zamanlar. Herkese güvenli ve keyifli sürüşler, hayatta kalın ve motosiklet kullanın.
    splender bunu beğendi.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    asıl amacım işe gidip eve gelmek te olsa tabiki benim için de zevk yoksa kim katlanırki bu kadar riskli bir alete, eskiden hiçbirşey düşünmezdim yani korkmazdım limitlerde hep basardım kask gözlük bile yoktu gözümden yaş gelir hatta sinek girer tek göz gene devam ederdim ama şimdi artık çoluk çocuk ee yaşı da aldık artık ölmeden trafiğe takılmadan işe gidip geleyim yeter diyorum ve iyikide kameram yok diyorum ağzımdan çıkanlar burda yazılmayacak ama genelde komik laflar.
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok :(
    Henüz almak nasip olmadı ama kuzenin msx 125 ini kaçırıyodum sürekli :D o makineyle bile heyecana kapılıyosun tehlikeymiş düşermişim falan umrumda değilmiş gibi geliyo bu yüzden motor abi sonuna kadar motor :D
    splender bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O kaskın içinde kendi kendime konuşup senin gibi şarkılar söylemek bile çok rahatlatici geliyor insana. Motor sürerken tüm trafik hakkında konuşuyorum saçma sapan ses kaydı falan olsa motovlogger olabilirdim o muhabbetlerden dolayı )
    ++++
    En çok yaptığım şey, hele bir de uzun yolda neler konuşuyorum neler.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün sabah kaza yaptım
    (önümdeki araç fren yapınca ben de arka frrene asıldım, malumunuz alette abs yok, arka teker kaydı. muhtemelen yolda toz vardı ya da 30 metre kadar önce geçtiğim su yolunun tekerlekle temas ettiği yer o an asfalta denk gelmişti. çünkü hızım 20-30 arası filan. arka bölüm sağa doğru kayınca denge menge kalmadı tabi...hoop sağ tarafa doğru beni attı)

sağ omuzum ezik, sağ bacağım kızarık...ceket görevini yapmış. darbeleri emmiş ve korumalara dağıtmış. yırtık yok.

motosikleti hemen kaldırdım, sağa sola baktım, yolda ve motosiklette tehlikeli bi durum yok. üstümü başımı silkeledim, çalıştırdım aleti.

düştüm yola

yav sadece 1 dakika sonra korkumdan endişemden eser yoktu yaa.

köprüye çıktım. manzaraya baktım. püfür püfür esen rüzgarı kasktan çektim içime.

dedim boşver, iyi ki motosikletlesin.

öyle bi sevgi işte bu!
    geçmiş olsun hocam.

herkes için tarif farklı ama duygular aynı değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kullanırken, saat, kolye, küpe, bileklik ve YÜZÜK asla kullanılmaz, naçizane tavsiyedir.
    Normalde ztn eldiven takarken sorun oluyor da farkında olmadan giymişim o şekilde nasıl giydiysem uyarın için teşekkürler...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)