Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

R25 İLE KAZA - NASIL KAZA YAPILIR - NEREDE HATA YAPTIM - HATALIYIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı New Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acemilikten gebermişsin, yok hantallaşmış falan hikaye, aleni olarak motosiklet kullanmayi bilmiyorsun. Dua et bu kaza ilr atlattigina, iyiki gebermemissin.
    Sana cevap niteliğinde cevap vermeyeceğim. Sende bu ukalalığın ile fazla yaşamazsın. Ölen motorcu arkadaş hakkında yazdıklarını okuduktan sonra insan sıfatından uzak olduğunu zaten kanıtlamış oldun. Bende insanlıktan çıkmış birinin söylediklerini dikkate almayacağım. Bunları da hak ettiğin ve içimde kalmasın diye belirtiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Kaza videonu izledim tekrardan geçmiş olsun. Mesaj atmamın sebebi kullandığın kamera hakkında. Süratli gitmene rağmen neredeyse hiç rüzgar sesi duyulmadığı gibi senin sesin çok net geliyor. Kask içinde kameraya bağlı mikrofon mu var ya da başka bir şey mi? Ayrıca markası nedir?

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Lengeli Fötr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza videonu izledim tekrardan geçmiş olsun. Mesaj atmamın sebebi kullandığın kamera hakkında. Süratli gitmene rağmen neredeyse hiç rüzgar sesi duyulmadığı gibi senin sesin çok net geliyor. Kask içinde kameraya bağlı mikrofon mu var ya da başka bir şey mi? Ayrıca markası nedir?
    Merhaba,
    Kullandığım kamera Sony As-Hdr300 modeli 1020 tl'ye n11'den aldım.
    İçerisinde çok sağlam bir hafıza kartı var 128gb. sanırım 400-500tl sırf ona verdim. Yazma ve okuma hızı 10'a 9 hatırladığım kadarıyla yani en iyi hafıza kartlarından biri diyebiliriz.
    Yaka mikrofonu kullanıyorum, kablo ile kaskın arka tarafından yine kaskın yanak padlerinin arasına sıkıştırdım. Kask içerisine de normalde fazla hava almadığı için mikrofondan ses gayet kaliteli şekilde geliyor. Mikrofonu da n11'den 10 tl ye aldım. Oldukça ucuz ve kullanışlı...
    Kamera mikrofon kesinlikle tavsiyemdir...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler