Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Takım Elbiseli Adam Youtube Kanalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AfilliEgzoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns160
    Merhabalar. Bu ayın başında bir youtube kanalı açtım. Yakın zamanda daha fazla içerik eklemeyi planlıyordum ki araya başka pürüzler girdi ve mani oldu.2 gün sonra ehliyet sınavım var bu badireyide atlattıktan sonra kanalımda paylaşmayı düşündüğüm içerikler aşağıdaki gibidir.

• Ehliyet Masrafları

• 0 Motosiketlet ve masrafları (Plaka ruhsat)

• Bayiye gitmeden motosiklet satın almak, güvenilir midir?

• Ehliyet parkuru ve çalışma alanı

• Trafikteki maceralar

• Pulsar ns160 incelemesi ve kullanıcı yorumu

Bildiğiniz gibi bu işin temel kaynağı motivasyondur.Sizden gelen geri bildirimleri gördükçe içerik üretmek benim için daha kolay hale gelecektir.

Şimdilik sadece kanalımda introm mevcut son olarak video:

https://www.youtube.com/watch?v=iKmDOxXXx2g

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Kanal ismini değiştirmezsen tutacağını sanmıyorum. Yolun açık olsun.
    pea ve computeus bunu beğendiler.

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Kanalın ismi yüzünden çok eleştiri alabilirsin.

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Motosiklet net profil ismin çok daha yaratıcıymış. Neyse izlemek isteyen olursa izler yolun açık olsun
    mesmeyut bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu da yeni furya oldu. Kanalina abone izlenme ariyorsan rahmetliyi tagleyip bir videosundan bolum calarak kendi videonmus gibi kanalina koymak.

Size lafim cok da neyse...
    Deeplord bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence o ismi bi değiştir ilk önce.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Kanal adından dolayı eleştirenler de olacaktır, Altın elbiseli adamı (bana göre yad ettiğin, andığın, saygını belirttiğin için) beğenenler de olacaktır.

Tutup tutmaması, yapacağın çekimler, vereceğin bilgilere bağlı. Olumsuz eleştiriler yıldırmasın, her zaman olacaktır.

Hayırlı olsun.
    AfilliEgzoz ve yürekçe bunu beğendiler.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    pulsar ns160
    Kanala bu ismi verme sebebim çok daha eskilere dayaniyor. Rahmetli o zamanlar yasarken 7 8 ay once motosiklet alma fikirleriyle arkadaslarimin kafasini sisirdigim donemlerde arkadasimla gecen bir muhabbet sirasinda "ya işte sende takim elbiseli adam olursun" diyalogu uzerine boyle bir kanal acma fikri vardi. Motosikletimi aldiktan günler önceyse Barkın abinin vefatı çok acı bir tevafuk oldu ki bir mesajimda da bunu belirtmistim. Videonun sonundaki kesite gelirsek, konuşması çok güzel mesajlar icerdigi ve adeta veda mesaji gibi oldugu icin benim baslangicimda ona yer vermek istedim. Elbette tepki gosteren arkadaslarada hak veriyorum..

Elbette siz de kendi açınızdan haklısınızdır fakat şahsen samimi gelmiyor bana bu kanal ismiyle, videodaki kesitle oluşturulmuş olan içerik.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Her ne kadar önceden konuşmuş olsanız da, vefatının ardından bu adı kullanmanız bence uygun olmamış. Önceden açmış olsaydınız sorun olmazdı.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Haydi Hayırlısı

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ön yargılı olarak düşünebilirsin ama sadece adından dolayı sitenin içeriğine bakmıyorum. Takım elbiseli adam, şahsen,benim için en başından kaybettiniz. Barkın'dan sonra gümüş elbiseli adam,takım elbiseli adam,smart casual adam vs... Yapılacak işi gölgede bırakmaktan ileri gitmez bana göre. Ayrıca rahatsız oldum.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Art niyetsiz olduğunuzu düşünüyorum lakin başlığı okurken bile Altın elbiseli adam diye okudum gerisini siz düşünün.

Adını değiştirmezseniz adım kadar eminimki bu proje çoğu insana itici geleceği için tutmayacaktır.

Rahmetli üzerinden prim yapmayı artık bırakın bir zahmet. Piyasada ki çoğu motovlogcu adamın üstünden kanalını büyütmenin derdinde ayıptır bu yaptığınız. Videoda zaten birşey yok, 3.sınıf showlar gibi arkadan ses efektleri vs...

nihalce9191 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun youtub kanalın zamanım oldukça motor videoları izliyom zaten ne kadar çok video o kadar iyi benim için. :D

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ......Elbiseli Edam .....

Bir süre tescillenmiştir...
    Başka isimlerle tekrar deneyiniz..

Ben anlayamıyorum. Neden insanların hevesini kırıyorsunuz. Bırakın "Takım Elbiseli Adam" adını, "Altın Elbiseli Adam 2" olarak açsa ne farkeder. Kime ne zararı var. Rahmetliyi anmak ve hatıralarını yaşatmak değil mi amaç? O halde bırakın kim hangi ismi kullanacaksa kullansın. Hayır art niyet bunun neresindedir anlayamıyorum

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı fenerbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlayamıyorum. Neden insanların hevesini kırıyorsunuz. Bırakın "Takım Elbiseli Adam" adını, "Altın Elbiseli Adam 2" olarak açsa ne farkeder. Kime ne zararı var. Rahmetliyi anmak ve hatıralarını yaşatmak değil mi amaç? O halde bırakın kim hangi ismi kullanacaksa kullansın. Hayır art niyet bunun neresindedir anlayamıyorum
    siz ya fazla safsınız ya da buradakileri öyle sanıyorsunuz, bu işten gelir elde ediliyordu, hayrına açılmış bir site ve geçimini baba parası yiyerek geçinen biri yoktu, en azından ben böyledir diyorum, yanında çalışanlar vardı, bir ekip vardı, bunlar hobi olarak yapmıyorlardı heralde, yanlışsam bilenler yazsın ...

adamın namını yürütücem diyerek kendini tanıtmak, ben buradayım demek, gelir amaçlamak, amaçta bunlar var illa ki ...

Motosikleti
    pulsar ns160
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz ya fazla safsınız ya da buradakileri öyle sanıyorsunuz, bu işten gelir elde ediliyordu, hayrına açılmış bir site ve geçimini baba parası yiyerek geçinen biri yoktu, en azından ben böyledir diyorum, yanında çalışanlar vardı, bir ekip vardı, bunlar hobi olarak yapmıyorlardı heralde, yanlışsam bilenler yazsın ...

adamın namını yürütücem diyerek kendini tanıtmak, ben buradayım demek, gelir amaçlamak, amaçta bunlar var illa ki ...
    Öncelikle youtube üzerinden bircogumuz icin ciddi sayilacak izlenmelerde dahi kimse sandiginiz kadar para kazanmıyor. Uç örnekler konu dışında tabi. Kaldı ki ben bu işi hobi olarak yapacağım.Herkes seçim hakkına sahip tıpkı benim bu ismi tercih ettigim gibi tıpkı bu kanal isminden dolayi bastan kaybettin diyenler gibi.Kimse aa bu isimde bir kanal var hemen izlemeyelim mantigiyla hareket etmiyor. Konunun başka yerlere taşmaması adına kanal ismiyle alakali verecegim son cevaptir bu. Kanal hakkinda gelismeleri bu topic altinda paylasiyor olacagim.

Herkese zaman ayirip cevap yazdigi icin tesekkur ederim.

Saglicakla kalin..

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Biz bi tane elbiseli adam tanırız gardaş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)