Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial Xtreme Max 200 Tanıtım Video'su

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar yeni açtığım kanalım'da artık sizin istediğiniz araç ve motor tanıtım video'ları çekeceğim ama ağırlığımız tabiki motosiklet'ten yana olacak bu bir kanal tanıtım video'su değildir.
    mondial xtreme max 200 tanıtım link https://www.youtube.com/watch?v=y2LZUimx5X8&t

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ben orada bir Kawasaki motosiklet görüyorum ??

Kawasaki Sticker yapıştırdım'da ondan kawasaki :D video'da bahsediyorum aslında

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı İBedirhany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki Sticker yapıştırdım'da ondan kawasaki :D video'da bahsediyorum aslında
    Doğru da, işletim mantığı açısından ters tepki uyandırır, izleyiciler benim gibi direk girip söylenip kapatırlar linki.En azından yazılı açıklamalara yazıp uyarmalısınız.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    OOoo bedirhan, regal'e noldu ya. Sattın mı.
    Yoksa o bedirhan sen değilmiydin?
    Kanala baktım videolar'da yok.

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru da, işletim mantığı açısından ters tepki uyandırır, izleyiciler benim gibi direk girip söylenip kapatırlar linki.En azından yazılı açıklamalara yazıp uyarmalısınız.
    video'da sözlü olarak belirttim ama sizin dediğiniz gibi hemen yazılı olarak'da belirtiyorum teşekkür ederim

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOoo bedirhan, regal'e noldu ya. Sattın mı.
    Yoksa o bedirhan sen değilmiydin?
    Kanala baktım videolar'da yok.
    evet o bendim o kanalı kapattım çünkü artık vlog çekmeyeceğim kendimi biraz daha geliştirip sadece tanıtım video'su cekeceğim elimden geldiği kadar bu çok ani oldu baya amatör oldu ama diğer videolarım böyle olmayacak inşallah

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ilk olarak kemramanı bir daha sakın video çeksin diye çağırma zorla çekiyor gibi kdrajlaması ne seni ne motoru çekiyor sonrasında yaka mikrofonu ile ses kayıt cihazı ve geniş açı bir video çeken alet yada telefonsa geniş açı yada yatay çekim yap birde ışık olayına biraz daha dikkat et onun haricinde ki olaylar zaten doğaçlama gelişir kolay değil alışık olmayana kamera karşsında konuşmak

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk olarak kemramanı bir daha sakın video çeksin diye çağırma zorla çekiyor gibi kdrajlaması ne seni ne motoru çekiyor sonrasında yaka mikrofonu ile ses kayıt cihazı ve geniş açı bir video çeken alet yada telefonsa geniş açı yada yatay çekim yap birde ışık olayına biraz daha dikkat et onun haricinde ki olaylar zaten doğaçlama gelişir kolay değil alışık olmayana kamera karşsında konuşmak
    bluetoth yaka mikrofonu alıcam ay başında ya aslında çekimler düzgündü edit yapınca görüntü kaydı toparlayamadık video'yu bende anlamadım düzeltemedim bir türlü. aksiyon kameram var ama o telefon'dan daha da kötü çekiyor..

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    mesela bu tazr video çekip anlatsan tadından yenmez becerebilirm dersen eğer ciddi görseli esprili anlatımı olan şeyleri herkes beğenir sempatik gelir

https://www.youtube.com/watch?v=pHHCEIY29Xw
    İBedirhany bunu beğendi.

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela bu tazr video çekip anlatsan tadından yenmez becerebilirm dersen eğer ciddi görseli esprili anlatımı olan şeyleri herkes beğenir sempatik gelir

https://www.youtube.com/watch?v=pHHCEIY29Xw
    edit yapmayı bilsem neler yaparım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Günceldir.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 250R
    ayrıca telefonla video çekerken yatay tut dikey tutunca kötü gözüküyor. mikrofon + tripod ile tek başına bile yaparsın bu işleri

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Ben,rüzgar camına takıldım.Bu tip motorlarda çok tehlikeli;bir tanıdığımın alnına saplanmıştı,tekere gelince.Bence yakışmıyor da.Gene de siz bilirsiniz.

Alıntı moto.alic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca telefonla video çekerken yatay tut dikey tutunca kötü gözüküyor. mikrofon + tripod ile tek başına bile yaparsın bu işleri
    çok teşekkür ederim mikrofon'u birisi çekerken nasıl halledicem benden uzaklaşmaması lazım?
    Alıntı mehmettayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben,rüzgar camına takıldım.Bu tip motorlarda çok tehlikeli;bir tanıdığımın alnına saplanmıştı,tekere gelince.Bence yakışmıyor da.Gene de siz bilirsiniz.
    rüzgar camı boyum uzun olduğu için çok sıkıntı çıkartmıyor bana aslında ama kısa bi arkadaşım bindi sıkıntı bu dedi mesela

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Motosikletini incele. Hacmini, torkunu bilme, başka bir şey söylemene, incelemene gerek yok.

Anında kapat kaç.

Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletini incele. Hacmini, torkunu bilme, başka bir şey söylemene, incelemene gerek yok.

Anında kapat kaç.
    tam olarak anlayamadım ne demek istediğinizi?

Günceldir arkadaşlar. bu haftasonu yeni motor yeni video geliyor !

Günceldir..

Günceldir.Arkadaşlar.

Günceldir...

Alıntı İBedirhany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günceldir...
    İzlemeyenler için güncel..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)