Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

O telefonu bırak elinden valla kırarım aynanı (agrasif motorcu videosu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir haber geldi.. zamanında bu haberi görünce, böyle motorcunun .... demiştim.

2yıl 2ay hapis..

http://odatv.com/ramazanda-yumruga-2...7171200_m.html
    ben tam anlamıyla hayal kırıklıgına ugradım. Adam beyin kanaması geçirmiş bunun cezası 2 yıl mı yani?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar böyle malları bu platforma taşıyarak prim yaptırıyorsunuz bunlara. Eleştirinizi bunları izlemeyerek yapın. Gerçek hayatta muhtemelen kimsenin sallamayacağı şahısları burda meşhur ediyorsunuz.

Meşhur ediyorsunuz diyorum, çünkü utanacak adam zaten bunları yapmazdı.

Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisin vermesi farklı, sivil vatandaşın vermesi farklıdır. Kolluk kuvveti bile, kimsenin malına zarar verme hakkına, kimseyi tehdit etme hakkına sahip değildir.
    Videodaki dalailama kolluk kuvveti ise yaka numarasını verir, o tehdit üstünden bile hukuken karşı tarafın dava açma hakkı doğar, yok polis filan değilse de kiminden laf yer, kiminden dayak.
    belki hep olan bir şey tepki büyük evet ama oradaki en ağır küfür bile senin benim ölmemden daha önemli değil

Bu elemanın youtube linki varmı az sövelim kendisinede rahatlayalım

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bu adam atarlı motovlog olayında zirvedir. ne güzel tam da unutumuştum nereden girdim bu konuya.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Ehlıyet almıs reşit olmuş ama Beyin olarak olamamış

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İnşallah şunun güzel bir dayak yeme videosunu izleriz. Konuşma şekline bak, karşında bir kadın var "Aloooğğ, bırak o telefonu elinden yoksa aynanı kırarım". Şunlar bize denk gelmez bir kere...

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki hep olan bir şey tepki büyük evet ama oradaki en ağır küfür bile senin benim ölmemden daha önemli değil
    Daha bir kaç saat önce Kadıköy sahilde üstüme kırdığının farkında olmayan taksi şoförünün yanına gittim. "Birader, az daha öldürüyordun beni, farkında mısın?" dediğimde, "kusura bakmayasın" dedi, konu kapandı.

Ben motosiklet kullanmaya başlamadan böyle bir riskin her daim olacağını bilerek başladım bu işe. Daha ilk uzun yolumdan döndüğümde, telefonuna bakarken dur kalkta plakama tamponu dayayan oldu. Ne bağırma çağırma oldu, ne de kavga. Baktık bende hasar yok, o da alttan alıp özürünü diliyor, konu kapandı. Kimseyi de bugüne kadar tehdit etmeme gerek kalmadı. Sadece bir tanesi "sopayı alır gelirim" dediğinde motordan inip arabasına doğru yürümeye başlayınca gazladı gitti.

Hiç bir şey kimsenin hayatından önemli değil, haklısın, ama hak aramak, küfürle tehditle kavgayla olmuyor, bir de haksız duruma düşüyorsun. Üstüne de bu tür dalailamaların oluşturduğu örnekler yüzünden sana bana hor gözle bakılıyor.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    haha kardeşim ya. Bizim ülkede delikanlılık ne arar. Hiç yoksa çekip vuruyorlar. En kötü küfredip kaçıcaksın. Öyle ... böyle ... anladın sen:d
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene mi ondan önceki senemi bir bayan beni yolda öyle bir taciz ediyordu ki anlatamam.
    Arabada 2 kız 2 erkek. Şöför kız,full ses benimle dalga geçiyorlar, riske atıyorlar filan,gülüyorlar bide.

Bizde 2 kişiyiz arkamda güzel bi abi var semtten. Çek lan sağa kızları değilde şu çoçukları bi döveyim dedi. Çekersin çekmezsin derken e-5 sağ şeritte durdukmu baba.

Daha motordan inmeden 1 adet de doblo geldimi yanımıza. Meğersem bunlar pikniğe gidiyorlarmış, aynı işyeri personelleri. 9 yada 10 erkek 2 kız. Bizi bir dövdüler akıllara zarar. Bunu gülerek anlatırım hep çünkü 10 kişiler, temiz dayak yani yapabileceğimiz hiçbirşey yoktu. Delikanlı yok memlekette o yüzden artık yoluma bakarım. yapılması gerekeni yaparım o ayrı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:19 ----------

videoya bas direk kendi kanalı
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu elemanın youtube linki varmı az sövelim kendisinede rahatlayalım

Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha bir kaç saat önce Kadıköy sahilde üstüme kırdığının farkında olmayan taksi şoförünün yanına gittim. "Birader, az daha öldürüyordun beni, farkında mısın?" dediğimde, "kusura bakmayasın" dedi, konu kapandı.

Ben motosiklet kullanmaya başlamadan böyle bir riskin her daim olacağını bilerek başladım bu işe. Daha ilk uzun yolumdan döndüğümde, telefonuna bakarken dur kalkta plakama tamponu dayayan oldu. Ne bağırma çağırma oldu, ne de kavga. Baktık bende hasar yok, o da alttan alıp özürünü diliyor, konu kapandı. Kimseyi de bugüne kadar tehdit etmeme gerek kalmadı. Sadece bir tanesi "sopayı alır gelirim" dediğinde motordan inip arabasına doğru yürümeye başlayınca gazladı gitti.

Hiç bir şey kimsenin hayatından önemli değil, haklısın, ama hak aramak, küfürle tehditle kavgayla olmuyor, bir de haksız duruma düşüyorsun. Üstüne de bu tür dalailamaların oluşturduğu örnekler yüzünden sana bana hor gözle bakılıyor.
    nazik bir şekilde de olmicak bu iş, diğer bir çok ülkede motor sayısı bizimkinden fazla olup bu kötü durumda olan avrupa ülkelerinde motorcu ayaklanması oluyor ve bişeyler çözülüyor ama bizde o da olmaz çünkü yeterince sayı yok bir araya toplanmaz, belki bir sorun yok demek istersin ama youtube da son zamanlarda görüyoruz "çekil lan ordan sol şeritte ne işin var", "öyle bakma bir koyarlar arkadan baff" gibi saçma sapan şeyleri izliyoruz ki bizimde başımızdan benzer şeyler geçiyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)