Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÇANAKKALE MOTOVLOG

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X Max 250 cc ABS
    Merhaba arkadaşlar. Youtube'da Motosiklet Muhabbetleri başlığı altında olan kanalımı kapatıp yeni bir kanal açtım. Kısaca kendimden bahsedecek olursam. Üç yıldır aktif olarak motosiklet kullanıyorum. Motosikletle 35 yaşında tanıştım ama tanıştıktan sonra sıkı bir ilişkimiz oldu. Şu an kullandığım motorum, Yamaha XMax 250 ABS modeli. Çanakkale'de yaşıyorum ve iş yerim Çanakkale'nin bir ilçesinde. İşe de motosikletle gidip gelenlerdenim. Kameramla çekimler yapmayı seviyorum ve onları bu başlık altında da paylaşacağım. Kullandığım kamera: SJCAM SJ6 Legend modeli. Daha önce de 2 yıl kadar SJCAM 4000 wifi kullanmıştım. İkisinden de çok memnun kaldığımı söyleyebilirim, ancak bu son model mikrofon girişli olduğu ve daha yeni özellikler barındırdığı için bir adım daha önde diyebilirim. Beğenir, paylaşır ve abone olursanız sevinirim. Tekeriniz düz bassın.

https://www.youtube.com/watch?v=tK4wMrqhA48

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Dostum hayırlı olsun. Yalnız birincisi kamera açısı çok kötü. İkincisi görüntü kalitesi gerçekten kötü. Bir çanakkaleli olarak Vlog dünyasında sana başarılar diliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler