Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletle Trafiğin İçinden | Kızılay Trafiği | Ankara

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yolcuoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Gün ve saat belirtin videonun aynısını çekip koyayım küfredecek bu kadar şey var mı görürüz. Aragazlarınızla da insanları rahatsız etmeyin.
    zaferce bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    haha bu trafik mi :D arkadaşta biraz terbiyesizlik var. sen geçiş üstünlüğü olan ya da mutlaka yol verilmesi gereken bir araç değilsin ne bekliyorsun. demekki bu arkadaş cevizlibağ-boğaz köprüsü arasındaki trafikte gitse intihar edecek :D
    tealcollar bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bu trafik degilki yahu ben tunalihilmide calisiyorum (kuryeyim) trafik öyle bir sikısıyorki bazen motorun üstunde uyuycak kıvama geliyosun 😂
    gncy bunu beğendi.

Arkadaş bizde ankaradayız çayyolundan basmış gelmişsin öyle aman aman bi trafik yok da senin sürüş tarzın ara gazların bide sürekli bişeyler demene takılıyor insan tekerin düz bassın

Yolcuoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim,gün ve saat verin aynı videoyu çekiyim diyen kardeş eğer video çekme gibi bir isteğin varsa birlikte buluşup belkide daha güzel bişeyler çekebiliriz yanıma video çekicek birilerini arıyorum ama bulamıyorum,ara gaz konusuna gelirsek bak onda sanırım haklısın biraz azaltsam daha güzel işler çıkıcak gibi ama bunu insanları raatsız etme amacı gütmeden tamamen içimden geldiği için yapıyorum her motorcuya motorunun sesi müzik gibi gelir ya işte o duygunun bende ağır basmasından kaynaklı sanırım,enescanatar kardeşim terbiye pekte bi videoyla ölçülür bişey değildir aslında o yüzden bu kelimeyi böle basitçe sarf etmen bence hoş değil tabiki geçiş üstünlüğü olan bi araç değilim trafikteki diğer araçlardan hiçbir farkım yok benim bu videoda çıkıştıgım tek bi nokta var zaten sinyal vermeden ve aynasına bakmadan şerit değiştiren araca çıkışıyorum sanırım bundada biraz haklıyım beni üstün görsünler istemiyorum ki en azından görsünler,baksınlar istiyorum bu arada cevizlibağ-boğaz köprüsü arası trafikte 4 kere gittim 2 si eski motorum cbr250r ile 2 si şuanki motorum cb650 f ile cidden kaskın içinde sürücüyü terleten bi trafiği var ,Ramazan kardeşim öncelikle daima tekerin düz bassın biz ne kadar keyif için binsekte sen iş için biniyorsun her daim Allah yardımcın olsun zaten ben yoğun trafik gibi bir başlık atmadım tunalıya çok gidip gelirim zaten ankarada yaşıyorum orda sıkıştımı tam sıkışır bazı motorcu arkadaşlar kaldırımı tercih etme noktasına gelirler hatta bilirim burda bu başlığı atmamın sebebi fark ettiysen pek konuşmuyorum videoda sadece trafikte seyir halinde ilerliyorum o yüzden böyle bi başlık attım trafikte ilerlerken kaydettiğim bi bölümü aktardım,Gncy kardeşim teşekkür ederim daima seninde tekerin düz bassın Ankaradaysan belki bigün birliktede süreriz evet aman aman bi trafik yok çayyolu taraflarından kızılaya seyir ediyorum kızılayda hafif bi yoğunluk oluyor onada pek trafik denmez her zamanki hali ama yukardada belirttiğim gibi bu başlığı atmamın sebebi trafikte seyir halinde ilerlerken kaydettigim bi bölümü aktarmaktı,sürüş tarzıma gelirsek her sürücü gibi farklı zaman tiplerinde farklı sürüş tarzlarım olabiliyor,konuşma tarzımı güzel bi mikrofon bulunca ses iyice duyulunca tekrar konusabiliriz genellikle beğenirler ama bu öznel bişeydir tabi,ara gazıda yukarda yazmıştım.Hepinize tekrar yorumlarınız için teşekkür ederim,eleştiri insanın kendini geliştirme fırsatıdır,demek ki sizde bişeyler olsun diye yorum atmıssınız umursamasaydınız hiç yazmazdınız sonuçta hepinizin yorumlarına değer veriyorum bu yüzden tek tek açıklıyım dedim lütfen siz yorumlarınıza devam edin bi bakmıssınız benim sürüşüme bir çok şey katmıssınız bi bakmıssınız bu kanal artık sizin severek takip ettiğiniz sizi mutlu eden bişeye dönüşmüş..

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    yorumuma aldigim en guzel cevaplardan biriydi valla benden buyuksunuzdur. tanismak isterim calistigim dükkana gelin kahve benden yakin zamanda kamera alicam beraber videolar cekeriz 😊

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)