Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

8.000 Kilometre'dir kullandığımr Regal raptor 250 daytona (Yorumladım) Moto Vlog

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam dostlarım 8.000 Kilometredir kullandığım regal raptor daytona 250 dd250e6-c modelini şu ana kadar artılarını eksilerini moto vlog yaparak yorumladım ve sohbet muhabbet ettim
    ayrıca sormak istediğiniz birşey varsa seve seve cevaplarım iyi seyirler..

https://www.youtube.com/watch?v=eHe2KkTJhb8

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Hocam selam senin motorun aynısı var ben jikleyi bulamadım direksiyonda yok senin başka videonu izledim seninde jikle direksiyonda değil sanırım. Tam olarak nerde olduğunu gösterbilir misin? 2 gündür motoru çalıştıramıyorum.

Alıntı slifer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam selam senin motorun aynısı var ben jikleyi bulamadım direksiyonda yok senin başka videonu izledim seninde jikle direksiyonda değil sanırım. Tam olarak nerde olduğunu gösterbilir misin? 2 gündür motoru çalıştıramıyorum.
    dostum selamlar beni ara 0535 312 1907 hemen whatsapp'dan nerde olduğunu çekip atıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

İyi geceler dostlarım günceldir @Slifer'ın sorununuda halletik bu arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Günceldir İyi Seyirler..

Selamlar iyi haftasonları izlemeyen vardır belki..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)