Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Alpine Stars Eldiven Çekilişi Vlog

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bedo gardaş çok ilginç ve sempatik birisin bundan hiç şüphem yok içindeki hevesi kırmamak için bişey demiyorum tabi..syagı duyuyorum..Ayazağa-Seyrantepe arası vidoe çekiyon 1.5 km bile değil ama gevezelik yapark izletiyon kendini çakma vloggersin ama sempatiksin sıkıntı yok...

adın Hıdır elinden gelen budur diyorum sadece..pes etmiyorsun..ama bu kadar işyerini evini vs belli etme sıkıntı olmasın..işyerinin adı m ile başlıyor m ile bitiyor galiba düşmanın olsam motorunu çaldıydım ahahahah... gizlilikte önemli..neyse bende Seyrantepede oturuyorum seni bir gün yolda yakalayıp sıkıştırcam şakalıycam bakalım tepkilerin ne olcak..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı İBedirhany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevzu içimi ferahlatmak değil,kendini düşünmeyeni benim düşünmem gerekmiyor o kadar düşüncelisiniz siz yapın madem,evet reklam olduğunu hepimiz biliyoruz ne yani yapmayalım mı ? ne kadar kötülüyorsunuz ya sanki düşmanınızım ben sizin anlamıyorum gerçekten
    Bazı vloglar var iyiki kadın olmamış diyorum,erkek haliyle sosyal takipçiye ihtiyaç duyup çakma eldivenle falan reklam yapan kadın olsa kim bilir ne yapar diye aklımdan geçmiyor değil.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)