Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'un İlk Kar'ında motor üstünde

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese günaydın dün akşamki yağan kar tam iş saatime denk geldi bende hem yorumladım hem muhabbet ettim iyi seyirler sağlıcakla kalın tekeriniz düz bassın.
    https://www.youtube.com/watch?v=3pxtbhAb78A

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Akşam izlemeyen olmuştur güncel iyi seyirler
    antilop_skul bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kışlık eldiven , elcik ısıtma, kurye elciği felan al kendine

Kurye elciği aldım rüzgarı tamamen kesiyo hem yağmurda denemedimde eller kurye elciği içinde olduğundan eldivende ıslanmaz inşllh

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    1) Motorun üstünde baya üşümüşsün. Ekipmanlarını biraz geliştirmen lazım.
    - Termal İçlik
    - Bellik
    - Kışlık Eldiven (eldivenin kışlığa benzemiyor.
    2) Video hakkında.
    - Konunun uzmanı değilim. Ama 2 km.lik yolculuk 13 dk. lık video ile anlatılırsa biraz sıkıcı oluyor. Ana fikri kaybetmeden kırpmalar yapman lazım. Zahmetli oluyor. Fakat doğrusu o.
    3) Motorun hakkında.
    - Motorun güzelmiş. Sesi tok. Büyük motor gibi. Fakat o trafiğin motoru değil. Hantal bir motor. Ön maşanın yatık pozisyonda olması, ön tekerlekte çok az ağırlık olması, düşük manevrası yoğun trafikte olması gerekenin tam tersi. Maddi şartlar uygunsa işe gitmek için 125cc bir scooter al. Kışın o motoru kullanma. İstanbul trafiği kurtlar sofrası. Başına bir şey gelebilir.
    Kazasız belasız sürüşler...
    Mengu16, SAZMAN ve nokiaxxx bunu beğendiler.

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışlık eldiven , elcik ısıtma, kurye elciği felan al kendine

Kurye elciği aldım rüzgarı tamamen kesiyo hem yağmurda denemedimde eller kurye elciği içinde olduğundan eldivende ıslanmaz inşllh
    çok teşekkür ediyorum peki kurye elciği uyumlu olur mu benim motora?

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) Motorun üstünde baya üşümüşsün. Ekipmanlarını biraz geliştirmen lazım.
    - Termal İçlik
    - Bellik
    - Kışlık Eldiven (eldivenin kışlığa benzemiyor.
    2) Video hakkında.
    - Konunun uzmanı değilim. Ama 2 km.lik yolculuk 13 dk. lık video ile anlatılırsa biraz sıkıcı oluyor. Ana fikri kaybetmeden kırpmalar yapman lazım. Zahmetli oluyor. Fakat doğrusu o.
    3) Motorun hakkında.
    - Motorun güzelmiş. Sesi tok. Büyük motor gibi. Fakat o trafiğin motoru değil. Hantal bir motor. Ön maşanın yatık pozisyonda olması, ön tekerlekte çok az ağırlık olması, düşük manevrası yoğun trafikte olması gerekenin tam tersi. Maddi şartlar uygunsa işe gitmek için 125cc bir scooter al. Kışın o motoru kullanma. İstanbul trafiği kurtlar sofrası. Başına bir şey gelebilir.
    Kazasız belasız sürüşler...
    tayt termal içliğim var,alttan ve üstten üşümüyorum altımda pantolunun dışına giydiğim winstopper var vede suda geçirmiyor su stopper mı demek lazım
    edit yapabileçeğim bir bilgisayara sahip değilim bilgisayar baya eski
    motor yorumun içinde ayrıca teşekkür ederim,ama motordan memnunum hantal biraz evet doğru 250 cc ama ben alıştım ona oda bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

iyi akşamlar,iyi seyirler

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Konu dışı olacak biraz, videonun başına bakıyorum diyorum burası tanıdık biryer.. Yokuşu inince anladım, Hemen yanınızdaki iç giyim firması benim müşterim, arasıra gelirdim oraya :D
    Tekeriniz düz bassın, kazasız belasız sürüşler.

Alıntı m_arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu dışı olacak biraz, videonun başına bakıyorum diyorum burası tanıdık biryer.. Yokuşu inince anladım, Hemen yanınızdaki iç giyim firması benim müşterim, arasıra gelirdim oraya :D
    Tekeriniz düz bassın, kazasız belasız sürüşler.
    Şahinler giymeyen yoktur herhalde motorun park edili olduğu yerde kar hariç her zaman görebilirsin orada

Günceldir,İyi seyirler iyiki varsınız motosiklet.net

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    O eldiven yazlık değil mi ya? Bende probiker olanı var aliexpress üzerinden almıştım. Üşümüyo musun onlarla? İlerleyen yıllarda kalıcı hastalık olabilir dikkatli olmalısın bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)