Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

antalya akseki virajlarından kısa bir kesit

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Potenza bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Güzel gazlamışsınız, beğendim videoyu. ama öndeki mt-07'nin sürücüsü senden hızlı galiba ha? mt-09 kırmızı 2016 di mi, tcs çok farkediyor mu, 20152ten farklı mıdır merak ediyorum onu. bir de, lastikler ne marka?

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Manavgata yeni taşındım geçenlerde aksekiye gittik biz de hasta oldum yollara virajlara

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Turker11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gazlamışsınız, beğendim videoyu. ama öndeki mt-07'nin sürücüsü senden hızlı galiba ha? mt-09 kırmızı 2016 di mi, tcs çok farkediyor mu, 20152ten farklı mıdır merak ediyorum onu. bir de, lastikler ne marka?
    öndeki mt7 sürücüsü benim zaten arkadaşın kamerasından olan görüntü en iyisi olduğu için onu yayınlama kararı aldık.mt09 2016 inceleme videosu çekecem arkadaşın uygun zamanını bekliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manavgata yeni taşındım geçenlerde aksekiye gittik biz de hasta oldum yollara virajlara
    aynen öyle kardeşim ben ege bölgesine gittim 2 defa oradaki bazı güzergahlarda çok iyi virajlar var ama burası çok daha iyi...

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Tam motorcu zevkine göre virajlar var oralarda. Dağbeli de iyidir antalya üstünde.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam motorcu zevkine göre virajlar var oralarda. Dağbeli de iyidir antalya üstünde.
    dağbeli de güzel fakat orda üç veya dört viraj var ve burası gibi değil zemini bozuk eski asfalt...
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öndeki mt7 sürücüsü benim zaten arkadaşın kamerasından olan görüntü en iyisi olduğu için onu yayınlama kararı aldık.mt09 2016 inceleme videosu çekecem arkadaşın uygun zamanını bekliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

aynen öyle kardeşim ben ege bölgesine gittim 2 defa oradaki bazı güzergahlarda çok iyi virajlar var ama burası çok daha iyi...
    26 yıl ege bölgesinde yaşadım böyle yollar virajlar dağlar yok. Boş vakit yakalarsam motorla gitcem oralara
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Güzel ve keskin virajlar olabiliyo virajlar hep dağ kenarı olduğundan kayalık vs uçmayı istemessiniz

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ve keskin virajlar olabiliyo virajlar hep dağ kenarı olduğundan kayalık vs uçmayı istemessiniz
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26 yıl ege bölgesinde yaşadım böyle yollar virajlar dağlar yok.
    Videodaki yol gayet güzeldi. Biz de geçmiştik. Hatta Demre Kaş arasında daha da eğlenmiştik. Ama Ege'mizde de güzel yollar vardır yaw. İncirliova'dan Tire'ye giden yolun korkunçlu virajları sonrası peynir tatlısı, Milas'tan Bozdoğan'a gidip Mikado Pide'de Kıymalı sonrası tahinli yemek filan çok iyi olur. Datça yolu, Spil Dağı, Ödemiş'ten Gölcük'e çıkmak filan çok zevkliydi.

Biz vaktiyle çok memnun kalmıştık Ege sürüşlerimizden. http://motosiklethayatimiz.blogspot....yahatimiz.html
    Mengu16 bunu beğendi.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    arabayla antalyadan mersine gitmiştim hatırlladıgım kadarı ile alanyadan anamura kadar yollar çok dar ve virajlı idi
    araç zor sollanıyordu.tam motorculara göre.halen öylemi bilmiyorum.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videodaki yol gayet güzeldi. Biz de geçmiştik. Hatta Demre Kaş arasında daha da eğlenmiştik. Ama Ege'mizde de güzel yollar vardır yaw. İncirliova'dan Tire'ye giden yolun korkunçlu virajları sonrası peynir tatlısı, Milas'tan Bozdoğan'a gidip Mikado Pide'de Kıymalı sonrası tahinli yemek filan çok iyi olur. Datça yolu, Spil Dağı, Ödemiş'ten Gölcük'e çıkmak filan çok zevkliydi.

http://i63.tinypic.com/2m5frcj.jpg

Biz vaktiyle çok memnun kalmıştık Ege sürüşlerimizden. http://motosiklethayatimiz.blogspot....yahatimiz.html
    Kemerden fethiye tarafına doğru arabayla gittim bi de orası da efsane. Plakalı bi motor alır almaz o taraflara gidicem. riske girmeye gerek yok şu anda
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Antalya kemer arası yol çok zevkli )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)