Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KLE ile hafif kros-doğaçlama gezim

Motovento
    REKLAM ALANI
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adm12 ve melekoğlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Keyifle izledim Yusuf hocam. KL500 le çamurlu arazi deneyiminiz birazda benim scooterle araziye girmeme benziyor. Her girdiğimde bence hafif bir kross almalısın diyorum araziden çıkıp yola kavuşunca boş ver deyip vazgeçiyorum. Sizde de böyle bir durum var mı merak ediyorum doğrusu.

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifle izledim Yusuf hocam. KL500 le çamurlu arazi deneyiminiz birazda benim scooterle araziye girmeme benziyor. Her girdiğimde bence hafif bir kross almalısın diyorum araziden çıkıp yola kavuşunca boş ver deyip vazgeçiyorum. Sizde de böyle bir durum var mı merak ediyorum doğrusu.
    evet bende de oluyor, fakat çok değil,çünkü kle ile hem uzun yol , hem de hafif bozuk arazide tatmin olabiliyorum, ikisinden de çok fazla bir beklentim olmadığı için şimdilik bir sıkıntım yok,ama bir gün arazi daha ağır basarsa kros alırım; yol daha ağır basarsa turing alırım, şayet ilerde çok param olursa bir tane enduro turing, bir tane de kros alırım
    adm12 bunu beğendi.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende de oluyor, fakat çok değil,çünkü kle ile hem uzun yol , hem de hafif bozuk arazide tatmin olabiliyorum, ikisinden de çok fazla bir beklentim olmadığı için şimdilik bir sıkıntım yok,ama bir gün arazi daha ağır basarsa kros alırım; yol daha ağır basarsa turing alırım, şayet ilerde çok param olursa bir tane enduro turing, bir tane de kros alırım
    Şayet çok param olursa bende aynı şeyi yapacağım. Ama şimdi elde 163 cc scooter var uzun yolda yapıyorum, şehir içinde ve işe gidip gelmede kullanıyorum hatta ara ara toprak yollara araziye de girip çıktığım oluyor. Az parası olanın çok amaçlı motosikleti olurmuş.

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şayet çok param olursa bende aynı şeyi yapacağım. Ama şimdi elde 163 cc scooter var uzun yolda yapıyorum, şehir içinde ve işe gidip gelmede kullanıyorum hatta ara ara toprak yollara araziye de girip çıktığım oluyor. Az parası olanın çok amaçlı motosikleti olurmuş.
    evet, aslında olay motosikletten ne beklediğimize bakıyor. Bunun çok iyi tespit edilmesi lazım
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)