Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tracer ile Çek Cumhuriyeti ve Polonya yollarında

Motovento
    REKLAM ALANI
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Merhaba Arkadaşlar,

Bu yaz yaptığım Nordkapp (https://www.facebook.com/HedefNordkapp) turunda geçtiğim ülkelerden ikisini (Çek Cumhuriyeti ve Polonya) içeren bir yol videosu yükledim youtube'a. İyi seyirler...

sezer07, uthec, EserEser ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Güzel gezi olmuş. Ancak nedense yurt dışı gezi videolarında gözüm hep asfalta gidiyor, kalitesini görünce bizim delik deşik çukur dolu asfaltlarımız geliyor aklıma, moralim bozuluyor, basıyorum küfrü...

Arkadaş bu adamlar asfaltlarını deterjanlamı yıkıyorlar neden bu kadar temiz ve güzel yolları var bunların? Özenmemek elde değil...
    Sokollu ve Aykut009 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cıks
    mühendislik orada
    burada herşey b..tan...
    başladım uzun uzun siyasete de sildim sonra neyse...
    güzel gezi tebrikler
    solmyr bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Radar olan yerlerde azami hız değerleri bizimki gibi ise bi teklik girmiştir plakaya şimdiye

Ne kadar gereksiz kalabalık bir şehirmiş İstanbul, pazar sabahı bile bu kadar sakin olmuyor

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş. Ancak nedense yurt dışı gezi videolarında gözüm hep asfalta gidiyor, kalitesini görünce bizim delik deşik çukur dolu asfaltlarımız geliyor aklıma, moralim bozuluyor, basıyorum küfrü...

Arkadaş bu adamlar asfaltlarını deterjanlamı yıkıyorlar neden bu kadar temiz ve güzel yolları var bunların? Özenmemek elde değil...
    Aslında cevap çok basit; kaliteli asfalt ve malzeme kullanarak yapıyorlar yollarını yıllar boyunca hiç bir şey olmuyor. Üstelik bu ülkeler Türkiye'den fazla yağış alıyor normalde daha çok yıpranması lazım. Umarım bir gün bizim ülkemizin köy ve kasabalarında da böyle yollar görürüz...

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mühendislik orada
    burada herşey b..tan...
    başladım uzun uzun siyasete de sildim sonra neyse...
    güzel gezi tebrikler
    Teşekkürler.

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radar olan yerlerde azami hız değerleri bizimki gibi ise bi teklik girmiştir plakaya şimdiye

Ne kadar gereksiz kalabalık bir şehirmiş İstanbul, pazar sabahı bile bu kadar sakin olmuyor
    Video'da yok ama her kasaba girişinde istisnasız hızınızı gösteren kameralı sistem vardı, ben genelde hız kurallarına uydum ama bazen çevreme bakmaktan kaçırdığım oluyordu

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    memnunmusun tracerdan? böyle uzun bi yolculuk için rahatmıydı? bende tracer almayı düşünüyorumda artılarından ve eksilerinden bahsedebilirsen sevinirim.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yollarımızın çocukluğumda ki yıllara göre, epey düzeldiğini düşünüyorum . Eskiden tek şeritli yamalıklı hendek yolları düşününce ...

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

güzel bakan , güzel görür.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Binalara hasta oldum ben masal şehri gibi hepsinin önünde bi foto çektirirdim heralde

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı motorcu adam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnunmusun tracerdan? böyle uzun bi yolculuk için rahatmıydı? bende tracer almayı düşünüyorumda artılarından ve eksilerinden bahsedebilirsen sevinirim.
    15 bin km'ye geldi Tracer, oldukça memnunum ben. Selesi sert, jel sele taktım şu an bir sıkıntım yok, bunun dışında camı yetersiz ama alıştım gibi belki rüzgar deflektörü takabilirim. Yüksek süratlerde ön biraz dengesiz ama süspansiyon ayarları ve elcik korumaları aşağı konuma alınca düzeliyor. Bence fiyat performans olarak en mantklı sport-touring.

Motosikleti
    Honda CBR 500r
    güzel video olmuş. emeğine sağlık.
    asfalt için bizde de mühendislik var ama farklı yöntemde çalışıyor. üzerinden geçtiğimiz köprünün asfaltının ne kadar iyi olduğunu her geçtiğimde düşünürüm.

"Köprünün asfaltında, Trinidad Tobago’dan gelen, gölden çıkarılan düşük penetrasyonlu kaya asfaltı kullanılacak."

http://www.milliyet.com.tr/bogazici-koprusu-nun-silueti/ekonomi/detay/1715500/default.htm?ref=yahoo&pt=BureoF5GVB2012-08-10.html2012-08-11.html?

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Malzeme çok güzel ama sunumunuz biraz yetersiz kalmış.

bahadircolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 900 GT Pro
    Nordkapp'a giderek bir efsane oldun sen benim için. Sanırım Kuzey ışıklarını göremedin mevsim uygun olmadığından dolayı.

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı avatar11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel video olmuş. emeğine sağlık.
    asfalt için bizde de mühendislik var ama farklı yöntemde çalışıyor. üzerinden geçtiğimiz köprünün asfaltının ne kadar iyi olduğunu her geçtiğimde düşünürüm.

"Köprünün asfaltında, Trinidad Tobago’dan gelen, gölden çıkarılan düşük penetrasyonlu kaya asfaltı kullanılacak."

http://www.milliyet.com.tr/bogazici-koprusu-nun-silueti/ekonomi/detay/1715500/default.htm?ref=yahoo&pt=BureoF5GVB2012-08-10.html2012-08-11.html?
    Mühendislik var ama maalesef para kazanma hırsı insanların gözünü kör etmiş durumda, daha fazla vergi vermemize rağmen onların yollarına bakıp ah diyoruz :(

Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malzeme çok güzel ama sunumunuz biraz yetersiz kalmış.
    facebook Hedef Nordkapp sayfasında daha detaylı yazdım gezi ile ilgili, oradan bakabilirsin.

Alıntı bahadircolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nordkapp'a giderek bir efsane oldun sen benim için. Sanırım Kuzey ışıklarını göremedin mevsim uygun olmadığından dolayı.
    Teşekkürler, darısı başına
    bahadircolak bunu beğendi.

Gözleri yollara takılmışmismista , deterjanlami yıkıyorlarmista, susun olum. Sayın yüksek makam daki amcalar (daha önce Uzun birinden bahsetmistim ama silmek zorunda kaldım) duble yol yaptı bize. Olsun bizim uefa kupamiz var anlicaginiz

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    Darısı başıma (galiba önce bi motor lazım )
    bahadircolak bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)