Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Müslüm Gürses eşliğinde aksiyon

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkayözdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dinamik150>Spacy110>Gsxr600K7>Hyena100>Activa
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 numara video olmuş
    çok teşekkür ederim beğenmene sevindim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu 2003 R1 e bittim acaba hala öyle temizleri varmı ?
    video gerçekten güzel olmuş
    çok teşekkür ederim beğenmene sevindim pek sanmıyorum hala öyle temiz dursun zaten 1 adım önde duruyor diğerlerinden ilgi çekiyormuş demekki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ilkayözdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

çok teşekkür ederim beğenmene sevindim pek sanmıyorum hala öyle temiz dursun zaten 1 adım önde duruyor diğerlerinden ilgi çekiyormuş demekki
    abi normalde böyle videolar izlemem. bi 1000rr 299 bursa otoban videoso hoşuma gitmişti bide bu:D ortaklaşa gidişiniz dostluğunuz mütiş.Allah nazarlardan saklasın.videonun en sevdiğim sahnesi 2.40 ve ilerisi :D müslüm babanın girişi , motorun gidişi 10 numara :D
    ilkayözdemir bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Müslüm babanın bu şarkıdaki yorumunu çok beğeniyorum zaten motorlarda çok yakışmış allah kazadan beladan korusun maşallah diyelim. Emniyet şeridinde basalaya basalaya gidişiniz dışında iyidi

Motosikleti
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir video en keyiflilerinden

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Elinize sağlık güzel olmuş yağmurda gazladığımız günü unutamiyorum hani şu mt gezisi tekere devam'mı

Motosikleti
    Alıntı altınkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi birçoğunuz beni yanlış anlayacak belki ama ben yine de söyleyeceğim şöyle ki bu video bana pek aşırı gelmesede (Hız olarak video yorumunu sonda yaparım ) bu tip içinde ss olan ve otoban'da gazlayan başka kişilerin videolarında o sürücüleri topa tutabiliyorsunuz (konu sahibine lafım yok tanımıyorum zaten genel bir yorum) çok hızlı gidiyorsun, trafikte öyle sürülmez vs, vs. diye. Yani topa tutmak için belli bir kriter mi var yoksa ruh halinize mi bağlı yoksa topa tutucu grup henüz buraya mı teşrif etmedi. ? Videoya gelince de güzel olan kısımlar güzel ancak videonun 4'de birinde gökyüzünü seyrettik o kısım birde başındaki yarış kısmı hoşuma gitmedi gerisine lafım yok.
    bende merak ediyorum bu kaçıncı oldu hala kimse topa tutmadı :D yorumun için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık güzel video
    çok teşekkür ederim beğenmene sevindimf

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık güzel olmuş yağmurda gazladığımız günü unutamiyorum hani şu mt gezisi tekere devam'mı
    oo dostum aynen güzel olmuştu baya iyi gazlamıştık tünelleri özellikle çok beğenmiştin sen

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enteresan ama şarkı başarılı

önden giden motorun 2004 100RR yi çektiği sahneyi beğendim. Trafikten yüzde 30 hızlı akıldığı, atraksiyon tadında tutulduğu estetik bi sahne.

Ayrıca 2008 daha hızlı olabilir ama 2004 ün tasarımı daha bütünlük içinde ve tutarlı.

Herşey hız değil diyelim iki anlamda da

Motosikleti
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enteresan ama şarkı başarılı

önden giden motorun 2004 100RR yi çektiği sahneyi beğendim. Trafikten yüzde 30 hızlı akıldığı, atraksiyon tadında tutulduğu estetik bi sahne.

Ayrıca 2008 daha hızlı olabilir ama 2004 ün tasarımı daha bütünlük içinde ve tutarlı.

Herşey hız değil diyelim iki anlamda da
    çok teşekkür ederim beğenmene sevindim gerçekten youtube sayfamdan diğer videolarımda göz atabilirsin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ss...fıtrat..adrenalin...bu üç kelime özetliyor..güzel video bende keyifle izledim...yannız şu makaslarda bazı kör noktalar olabiliyor...o kör noktalarda benim gibi kendi halinde giden bir motorcuya çarpmanız an meselesi...birde birbirinize fazla yaklaşıyorsunuz...en büyük kötülüğü birbirinize yapmayın...yani göz takibinden çıkılmadan tabi ama yinede bu kadar kalabalık ss grubu bence riskleri arttırıyor...birinizin anlık menaverası veya olası freni yine kendi arkadaşınız için risk...
    Ros1n2 ve ilkayözdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    İnsanların trafikte ss sevmemelerinin standart nedeni bu video işte. Trafiğin ortasında teker yapmalar, caddede yarışa kalkmalar, milletin aynasının (hemde gerek yokken) tozunu almalar, hele bir de tünelde teker yapmalar ki tünelde o motorun sesinin ne kadar rahatsız edici olabileceği aşikardır. Sonra neden arabalar motorları sevmiyor sorusunu sormayalım, sebep ortada. Pistlerin pahalı olması, bundan zevk almamız, pist olmaması falan bahane olamaz trafikte bunları yapmaya, o tünelin içinde kaza yapsa teker yapan arkadaş (tankslapping yeterli) insanların can güvenliğini tehdit edecek bir olay vuku bulabilir. Gece yahut gündüz, kimsenin yolun ortasında yarış startı verme hakkı yoktur. Ben şahsen benim geçmemi engelleyecek şekilde yol ortasında duran, park eden sürücülerle tartışıyorum sürekli. Sonra bunu adrenalin için bizden birileri yapınca kimseye laf söyleme hakkımız kalmıyor.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Henüz deneme fırsatım olmamış olsada grup olarak hareket etmek eminim çok keyiflidir. Video gayet güzel. Kazasız belasız sürüşler inşallah..

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss...fıtrat..adrenalin...bu üç kelime özetliyor..güzel video bende keyifle izledim...yannız şu makaslarda bazı kör noktalar olabiliyor...o kör noktalarda benim gibi kendi halinde giden bir motorcuya çarpmanız an meselesi...birde birbirinize fazla yaklaşıyorsunuz...en büyük kötülüğü birbirinize yapmayın...yani göz takibinden çıkılmadan tabi ama yinede bu kadar kalabalık ss grubu bence riskleri arttırıyor...birinizin anlık menaverası veya olası freni yine kendi arkadaşınız için risk...
    Teşekkür ederim beğenmene sevindim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanların trafikte ss sevmemelerinin standart nedeni bu video işte. Trafiğin ortasında teker yapmalar, caddede yarışa kalkmalar, milletin aynasının (hemde gerek yokken) tozunu almalar, hele bir de tünelde teker yapmalar ki tünelde o motorun sesinin ne kadar rahatsız edici olabileceği aşikardır. Sonra neden arabalar motorları sevmiyor sorusunu sormayalım, sebep ortada. Pistlerin pahalı olması, bundan zevk almamız, pist olmaması falan bahane olamaz trafikte bunları yapmaya, o tünelin içinde kaza yapsa teker yapan arkadaş (tankslapping yeterli) insanların can güvenliğini tehdit edecek bir olay vuku bulabilir. Gece yahut gündüz, kimsenin yolun ortasında yarış startı verme hakkı yoktur. Ben şahsen benim geçmemi engelleyecek şekilde yol ortasında duran, park eden sürücülerle tartışıyorum sürekli. Sonra bunu adrenalin için bizden birileri yapınca kimseye laf söyleme hakkımız kalmıyor.
    tünelde yapılan teker s1000rr ile yapılıyor tamamen stock bi motor egzos sesi hiç denecek kadar az bu arada yorum için çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz deneme fırsatım olmamış olsada grup olarak hareket etmek eminim çok keyiflidir. Video gayet güzel. Kazasız belasız sürüşler inşallah..
    çok teşekkür ederim beğenmene sevindim beraber yola çıktığın insanlar çok önememli dikkatli olmanı tavsiye ederim denediğin zaman yuvacık gezisi olucaktır haziranda kesinlikle denemeni tavsiye ederim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)