Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YENİ!Bol şahlanmalı drift'li Aksiyon videosu; KTM 990 SMT ve KTM 1190 ADV.

Motovento
    REKLAM ALANI
    YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Haftasonu delirmecesi tadında bir video.Sanki deniz kestanesinin üzerine bezenmiş krem şanti misali naif zıvanadan çıkışlar mevcut olabilir.Şeker yemiş atın teşekkür edermişçesine sırıtmasını da gözlemleyeceksiniz.Müzik koymadım demir emen bulldog gırtlağı zeverler ihya olsun diye.Siz açın müziğinizi.Video aşağıda umarım keyif alırsınız.

Aykut009, hellboys, glock ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu delirmecesi tadında bir video.Sanki deniz kestanesinin üzerine bezenmiş krem şanti misali naif zıvanadan çıkışlar mevcut olabilir.Şeker yemiş atın teşekkür edermişçesine sırıtmasını da gözlemleyeceksiniz.Müzik koymadım demir emen bulldog gırtlağı zeverler ihya olsun diye.Siz açın müziğinizi.Video aşağıda umarım keyif alırsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=Ujue2GDKstg
    Siz açın müziğinizi. İşte budur elinize sağlık, drift patinaj, herşey şahane yine oturduğum yerden turladık, bir tenkit: trafik olan yolda ön dikmeniz.

(Seneler evvel gözümün önünde, çokta trafiği olmayan yolda , arkadaşın teki ( tanımıyorum dahi) ön dikip gazlar iken nasıl oluyor ise, karşıdan gelen arabanın cama, kendisinde birşey yok, ancak sonrası fena, arabada bulunan bayan şoka girip düşük vesair, aileler, polis vs, bayaa maceralı olmuş idi maazallah, halen gözümün önünde gibi, mıknatıs gibi arabaya yapıştı sonrası daha fenaydı ..)

Neyse daha fazla hevesinizi baltalamayayım, 10 numara video olmuş elinize sağlık.

Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz açın müziğinizi. İşte budur elinize sağlık, drift patinaj, herşey şahane yine oturduğum yerden turladık, bir tenkit: trafik olan yolda ön dikmeniz.

(Seneler evvel gözümün önünde, çokta trafiği olmayan yolda , arkadaşın teki ( tanımıyorum dahi) ön dikip gazlar iken nasıl oluyor ise, karşıdan gelen arabanın cama, kendisinde birşey yok, ancak sonrası fena, arabada bulunan bayan şoka girip düşük vesair, aileler, polis vs, bayaa maceralı olmuş idi maazallah, halen gözümün önünde gibi, mıknatıs gibi arabaya yapıştı sonrası daha fenaydı ..)

Neyse daha fazla hevesinizi baltalamayayım, 10 numara video olmuş elinize sağlık.
    Beğenmene sevindim teşekkürlerTehlike çanlarının çaldığı yerler elbette ki var doğaçlama bir sürüş olduğu için herzaman ki gibi sürmedim.Sanırım bu şekilde sürmeye devam edeceğim anını paylaştığın için de teşekkür ederim

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Şair burada ne anlatmış.Video güzel olmuş.Sert adamsın Önce güvenlik.
    Yalnız güzelim ormanı traş ediyorlar hergün.Beyaz adam sıçtı dünyanın içine!
    YILDIRIMBORA bunu beğendi.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    çok güzel bir sürüş olmuş, oldukça eğlenceli olmalı toprak yolda böyle gazlamak. Lastikler arazi için mi, yoksa asfalt ağırlıklı bir lastik mi var motorlarda onu merak ettim ?

Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir sürüş olmuş, oldukça eğlenceli olmalı toprak yolda böyle gazlamak. Lastikler arazi için mi, yoksa asfalt ağırlıklı bir lastik mi var motorlarda onu merak ettim ?
    Tesekkur ederim dostum gercekten cok eglenceli.Pirelli rosso corsa 2 lastikler.Bu yaz basi degistirmistim ama bu sekilde oldukca eridi.Zaten yumusak hamur oldugu icin asfalt bile cabuk bitirirken ormanda simarikligin bedelleri var

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şair burada ne anlatmış.Video güzel olmuş.Sert adamsın Önce güvenlik.
    Baretsiz cikmiyorum muskaminda her daim koseleri sivri.Evet ya o ise canim sikildi koca ormanin ortasini yok etmisler kopru temelleri birseyler.Uzucu.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    pamuk gibi olmuşunuzdur, bu ne güzel bir stres atmadır ben bile izlerken rahatladım
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pamuk gibi olmuşunuzdur, bu ne güzel bir stres atmadır ben bile izlerken rahatladım
    Tesekkur ederim evet aynen cok rahatlatici bir algi supermoto kulturu.Girmedik yer kalmadi yer yer azittik yer yer kesfettik .Ayni duyguyu yansitmaya calistim begenmene sevindim
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Halikarnas/X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 750
    hocam ikinizde saglam gidiyorsunuz ama asfaltta da yan giden arkadaş cidden sıkı gidiyor devamını bekleriz bu arada çok güzel bir ikili olmuşsunuz, ayrıca ikinizde de kamera olması video kurgusu için çok iyi , içerigi fazlaca zenginleştiriyor , keske bende yanıma böyle bir partner bulabilsem
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Teşekkürler.1190 ben, o yanlayarak giden de 990 işte.Bu çekimde 990 'a odaklandık.Motor sürerken arkadaş bulma derdimiz hiç olmadı.
    2 kardeş yetiyoruz birbirimize

Alıntı Halikarnas/X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ikinizde saglam gidiyorsunuz ama asfaltta da yan giden arkadaş cidden sıkı gidiyor devamını bekleriz bu arada çok güzel bir ikili olmuşsunuz, ayrıca ikinizde de kamera olması video kurgusu için çok iyi , içerigi fazlaca zenginleştiriyor , keske bende yanıma böyle bir partner bulabilsem
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Bayılarak izledim. Şahane olmuş! Ellerinize sağlık
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi stres atmışsınızdır video için teşekkürler. Kazasız, keyifli ve bol çekimli sürüşler.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Halikarnas/X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 750
    Teşekkürler.1190 ben, o yanlayarak giden de 990 işte.Bu çekimde 990 'a odaklandık.Motor sürerken arkadaş bulma derdimiz hiç olmadı.
    2 kardeş yetiyoruz birbirimize
    vayyy bir de kardeş kardeşe, tadını çıkarın yola çıkınca keyfinize diyecek yok, şanslısınız

Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Alıntı Halikarnas/X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abimle birlikte yeterli vakti buldugumuz surece guzel cekimler yapabiliyoruz.Bu cekimde daha kisa zaman icinde bana odaklandik.Vakit oldukca daha guzel cekimler yapariz.Dusuncelerin icin tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:57 ----------

Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayılarak izledim. Şahane olmuş! Ellerinize sağlık
    Tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:02 ----------

Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi stres atmışsınızdır video için teşekkürler. Kazasız, keyifli ve bol çekimli sürüşler.
    Evet biz stres attikca guzel olacaktir dusuncelerin icin tesekkurler

Harika yorum/nükte, Kardeş olduğunuzu niklerden tahmin etmiş idim, Arkadaş/Kardeşliğiniz daim olsun.

Beyaz adam'a gelince Kızılderili deyişi bakii'dir ne güzel demiş ; Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık tutulduğunda; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.
    TAYFUNBORA ve YILDIRIMBORA bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Teşekkürler

Esinlediğim yazıyı eklemişsin

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika yorum/nükte, Kardeş olduğunuzu niklerden tahmin etmiş idim, Arkadaş/Kardeşliğiniz daim olsun.

Beyaz adam'a gelince Kızılderili deyişi bakii'dir ne güzel demiş ; Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık tutulduğunda; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.
    Carbondioxid bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)