Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha Ybr125 ile rüzgâra karşı 2kişi ile yapılacak en son hız 110km/h - 115km/h

Motovento
    REKLAM ALANI

Video abim(PIERzig) ile benim çekimimdir...

Motoru ben kullanıyorum abimde arkamdan çekiyor

Rüzgâr çok olduğu için ses tam anlaşılmıyor

İZLE
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    sabit 100 km/h gidebilir ama uzun yolculukda devamlı yapamaz.

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Süper yinede bence tek kişi 122 falan yapar...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    paylaşım için saol.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    benim ybr yokus assaa 115 yapiodu en fazla. guven vermiyor ama. 90-95 ideal bu motosiklete.
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Valla En İyİsİ Motoru 90 95 Gİtmesİ Hem Zorlanmaz Hem Zaten Gereklİ Olan Hizda O

Vadaaa YBR...

Valla bu Cumartesi Alanya'dan,Antalya'ya ehliyet yükseltme sınavına gideceğim ve YBR uzun yolda kesilmeden 100-120 Km arası süratle,105 kilonun altında nasıl gider ve nasıl 125 süratin üzerine çıkar tüm YBR'cilere ve motosiklet.net ahalisine göstermek için arkadaştan yalvar yakar Sony Handycam aldım.Şimdi onu nasıl motora monte ederim onun derdindeyim.Allah'tan bi mani olmazsa hafta sonu youtube'ye yükleyip gösterecem herkese.Haydi bree YBR....

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam kapisalim
    bede silverwing olucak ama
    DREAM OF POWER SAKO

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Walla ben hiç bişey anlamadım çekimler çok kötü
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı garacava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu Cumartesi Alanya'dan,Antalya'ya ehliyet yükseltme sınavına gideceğim ve YBR uzun yolda kesilmeden 100-120 Km arası süratle,105 kilonun altında nasıl gider ve nasıl 125 süratin üzerine çıkar tüm YBR'cilere ve motosiklet.net ahalisine göstermek için arkadaştan yalvar yakar Sony Handycam aldım.Şimdi onu nasıl motora monte ederim onun derdindeyim.Allah'tan bi mani olmazsa hafta sonu youtube'ye yükleyip gösterecem herkese.Haydi bree YBR....
    kimsenin senden böyle bir talebi olmadı. enerjini daha faydalı şeylere harcayabilirsin. hem hayatını riske atmamış olursun.
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

kimsenin senden böyle bir talebi olmadı. enerjini daha faydalı şeylere harcayabilirsin. hem hayatını riske atmamış olursun. diyorsun da,zaten o yolu 70-80'le gidersen hem bitmez hemde yolda otobüs kamyon ezer Allah muhafaza.Otobüsle gitmekten daha ucuza geldiği için ve kafama göre takılabileceğim için gidiyorum zaten motorla.Alanya-Antalya arasını bilenler bilir.Gidiş-geliş çift şerit ve çok akıcı bir yoldur.Eee ayda yılda bi uzun yol(uzun yol dediğim 300-350 Km) yapma şansımız çıkmış benim düldüllen onuda mundar etmek olur mu hiç?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Arkadaşım emeğin için teşekkürler...Ama ben 100 - 105 i geçtiğini göremedim...Birde vitesleri değiştirirken dikkatli olmayı denersen motorunun ömrü uzayacaktır...Ybr - titan ın üstünlüğü asla tartışılmaz 125 likler içinde...

Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence denemeden konuşma...Ben çok kez denedim.....Gidiyor...

Sanada sınavda ve çekimde başarılar...Kendini tehlikeye atmadan ama....Kaza videonu seyretmeyelim sonra.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Bu arada tüm YBR'cilere tavsiyem imkanları varsa mutlaka Pirelli MT65 dublex lastik taktırmaları(en son fiyatı ön arka 110 YTL idi) ve ön dişliyi bir diş büyültmeleridir.(sanırım orjinali 14 olacak,siz 15 takın.Bütün yedek parçacılarda var ve fiyatı 7-8 YTL civarı).Bir diş büyütünce motor inanılmaz rahatlıyor ve uzun yolda çok daha konforlu oluyor...

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    kimsenin senden böyle bir talebi olmadı. enerjini daha faydalı şeylere harcayabilirsin. hem hayatını riske atmamış olursun. diyorsun da,zaten o yolu 70-80'le gidersen hem bitmez hemde yolda otobüs kamyon ezer Allah muhafaza.Otobüsle gitmekten daha ucuza geldiği için ve kafama göre takılabileceğim için gidiyorum zaten motorla.Alanya-Antalya arasını bilenler bilir.Gidiş-geliş çift şerit ve çok akıcı bir yoldur.Eee ayda yılda bi uzun yol(uzun yol dediğim 300-350 Km) yapma şansımız çıkmış benim düldüllen onuda mundar etmek olur mu hiç?
    ybr ile ben de uzun yol yapıyorum sürekli. hemde oldukça uzun. bir günde 500 - 700 - 1000 kilometre yaptığım çok oldu. motoru uzun yolda eskitmiş biri olarak şunu söyleyebilirimki hızlı gitmek hiçbirzaman kar ettirmiyor. 80km/s üzeri süratlerde ybr deki oturuş pozisyonundan kaynaklanan sürekli bir rüzgarla güreşme durumu oluyor ki her 50 km de bir mola ihtiyacı doğuruyor. rüzgar direncinden kaynaklanan sırt, bel ve boyun ağrısı ve beraberinde uygun kıyafetlerin yoksa rüzgarın sebep olacağı ve ilerleyen yaşlarda çıkacak olan kalıcı kemik ve akciğer rahatsızlıklarına neden olabilir. yakıt sarfiyatından hiç bahsetmiyorum bile. (3-3,5 lt)

aklında bulunsun diye yazdım, gerisi sana kalmış...

not: alanya-antalya 130 km dir ve 80in üzerine çıkmadan 2 saatte çok rahat gidilir. ayrıca senin de dediğin gibi gidiş-geliş çift şerit bölünmüş yol + güvenlik şeritleri vardır. trafik yoğun olduğu halde hiçbirzaman o yolda problem yaşamadım. alanyadan gelirken aksuya girmeden önce radar var dikkatli ol.
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam göremedim ama redline'a girmeden önce devir fırlıyor gibi geldi , öyle ise debriyaj sıyırıyordur , mutlaka servise göster...
    Ya da vites değiştiriyorken gaz veriyorsun , bu da ileride balataların sıyırmasına neden olacaktır... Debriyaj çok önemli...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

_CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    yol sanki hafif rampa aşağı gibi
    [B][COLOR="Blue"]"-.crazy team.-" -ѕєякαи кαяαуєℓ-[/COLOR][/B]
    [B]0 RH(+) cBr 125 R:bounce:[/B]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı _CrazYDriveR81_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol sanki hafif rampa aşağı gibi
    Ewet yol cok az egimli ama rüzgar cok yani rampa olsa dahi fazla kar etmiyor

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    110-115 fdemek istedim orada
    100 km/h normal şartlarda gidiyor zaten
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sonix´
    Bence denemeden konuşma...Ben çok kez denedim.....Gidiyor...

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    idare eder

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    devamli 110 gitmez bence
    DREAM OF POWER SAKO

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler