Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Harley Davidson belgeseli

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    nedenamaya bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başka biir forumda bir üyenin yazdığı yazıyı alıntı yapmak istedim.
    Tam olarak benim kafamdakileri yazıya dökmüş
    Chopper bir makinayla nemi yaparsın
    makinayı saatlerce yıkayıp temizlersin her zerresine kadar kromlarını parlatırsın deri kısımları cilalarsın sonra kafana bandana gözüne tercihan ray-ban damla siyah gözlükler sırtına deri bir yelek ellerine yarım deri eldivenler altına deri bir pantolon ve tabiki mahmuzlu deri çizmelerini giyersin üzerinde mutlaka krom aksesuarlarda olmalı kaşlı bir kemer yüzük kurukafa kolye vs.
    sonra arkana sarışın esmer farketmez ama illa güzel olacak bir hatun atarsın onada kafasına bir bandana (saçları rüzgarda savrulacak şekilde) gözüne iri ve siyah gözlükler üzerine deri bir büstiyer eller için deri parmaksız eldiven altına tercihan deri ama mutlaka mini bir şort ve tabii uzun konçlu dei çizmeler giydirirsin sonracıma takıp takıştırısın bir sürü kolye yüzük kemer vs.
    sonr motorun marşına basarsın o muhteşem gökgürültüsünü içine sindire sindire dinlersin motor ısındığında debriyajı yavaşça bırakıp kalkarsın caddede ağır ağır akarken hayran ve kıskanç bakışların seni süzdüğünü seyredersin sonra diğer grup arkadaşlarınla buluşursun ve grup halinde rüzgarın ve doğanın tadını çıkara çıkara hiiiç acele etmeden yol alırsın kasabalara, şehirlere gökgürültüsü gibi girersin senin geçtiğin caddelerdeki araçların alarmları hiç susmaz sanki seni karşılıyorlardır.insanlar şaşkın hayran ve gıpta eder halde seni seyrederler nedendir bilinmez bazılarıda grup geçerken alkışlar, durduğun mola yerlerinde bol bol sohbet edersin insanlarla konuşur motorculuğun ne ne amansız bir tutku olduğunu anlatırsın konuştuğun herkes ama istinasız herkes senin gibi olmak istediğini ama ellibin çeşit bahanenin buna engel olduğundan derlenir kimi karısını bahane eder kimi cocukların okulunu kimi iş güç der ama içlerinden bir yerlerden motor sevdası debreşirde debreşir

doğanın tüm kokusunu alarak yol alırsın rüzgarın seni nasıl sarıp sarmaladığını taaa içinde hissedersin
    yolların bitmez tükenmez heyecanı içini doldurur yavaş tempolu görerek duyarak koklayarak yaşayarak sürersin
    amaaa
    şunları yapamazsın
    senin yol dışında hiçbiryeri göremediğin ve insanlarında seni göremediği ruhunun 5 metre arkandan geldiği hızlarda asla gidemezsin
    tek tekerdi arkanı kaldır önünü yatır yapamazsın
    yoldan geçen kızlara hava atayım diyem motorla artislik yaparken düşüp kolunu bacağını kıramazsın
    önündeki kamyonu geç farkedip sinek gibi kasasına yapışamazsın
    ruhunu asla yolda bırakamazsın

chopper makinaya binmek bir kere başlı başına bir tarz yaşam biçimi ve dünyaya farklı bir açıdan bakmayı gerektirir.
    işte böyle genç dostum
    chopper bir makinayla yapabileceklerin ve yapamayacaklarından ufak bir örnek verdim
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kafada bandana ile gezilmesine oldum olası sinir olurum.

Hocam bu Harleycilerdeki kask düşmanlığı nedir ben de onu anlayamıyorum.İçinde chopper kullanan adamların olduğu o kadar film,belgesel izledim adam akıllı kask takan yok.Tamam anladık karizmanızı bozuyor da insan hacı takkesi gibi olanlardan da olsa takar bir tane,dışarıda fiyatlar sağolsun çok fazla görmüyorum HD ancak diğer cruiser sürücülerinde de durum aynı, motora olan ilgimin iki sebebinden birisidir HD ama şu choppercıların kask düşmanlığı sebebiyle git gide soğuyorum bu tarzdan.
    Think Green!

luthier76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Naked :)
    Bir criuser 'dan bir süre sonra sıkılınmıyorsa tarzın o demektir. Ama sıkılıyorsan biraz aksiyon istiyorsan yanlış seçimdir. O alıntı da direk hava atma üstüne kurulmuş sanki ya. Motor illa havamıdır? Bizim buralarda öyle şortlu güzel bir kızı arkaya alıp yanlız gezersen vay haline. Ya ölürsün ya da katil olursun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)