Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bunun adı kaza olmamalı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://webtv.hurriyet.com.tr/2/31117...klendiler.aspx

Kask yok, plaka yok, muhtemelen ehliyet de yok. Ters yönden aşırı süratle geliyorsun. Sonra ölüyorsun. bunun adı kaza değil bence. İntihar etmiş resmen. Allah rahmet eylesin.
    ImShoT bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Tüüh yazık olmuş hakikaten üzüldüm bak şimdi
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kamyonetçinin başına iş açtı boşuna, adamı suçlayabilecekleri tek bir sebep yok. Bölünmüş yolda ters yönden ışık hızıyla gelip çarpan bir motor.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kamyonetçi abiye geçmiş olsun diyorum...arkadaşın ölümü ise doğal seleksiyon işte..mal olanlar hayatını kaybediyo...

dikkatimi çeken diğer nokta ise kazadan hemen önce geçen araçlara da çarpabilirdi...nasıl kurtuldu merak ettim...

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    kask yok bişey yok ters yönden gidiyorlar. kendi saflıkları yüzünden, ailelerini sevenlerini üzdüler.
    oturur kamyonetçiye ve ailelerine acırım.
    20

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamyonetçi abiye geçmiş olsun diyorum...arkadaşın ölümü ise doğal seleksiyon işte..mal olanlar hayatını kaybediyo...

dikkatimi çeken diğer nokta ise kazadan hemen önce geçen araçlara da çarpabilirdi...nasıl kurtuldu merak ettim...
    Ayni sekilde bir yakininiz da ölebilirdi. Videoyu izlemedim bile, sebep sonuc ne olursa olsun, ölenin arkasindan mal demek pek de hos degil.
    Benim kardesim saydigim en yakin dostum kiz arkadasiyla beraber öldügünde, bir internet sitesinde arkana kizi alip dolasirsan boyle geberir gidersin yazmisti birisi. Hemde yuzde yuz carptigi kamyon surucusu hatali oldugu halde.
    Yani demem o ki, yaptiginiz yorumlari ailesi, dostlari okuyabilir, sadece bir video ile boylesine acimasizca elestri yapmak guzel bir davranis degil.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Hayretle okuyorum yorumları. Helal olsun.

Ölünün arkasından mal falan demek doğru değil ama bu nedir arkadaş. Trafiğin hızla aktığı bölünmüş yolda ters yönde hızla gidiyorsun, kaza yapmaman mucize olur zaten. Çok daha büyük bir kazayada sebep olabilirlerdi.Kamyonet sürücüsü yola çıkarken doğal olarak sol yöne baktığı için motosikleti farketmemiştir bile.

Şimdi arkasından trafik kazasında gitti, motorsiklet merakı yüzünden öldü falan diyecekler. Suçlu olan yine motosiklet olacak. Halbuki intihardan farkı yok şu ölümün.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Allah rahmet eylesin,

Ben o yaşlarda motor sürmeye başlasaydım, ve maddi durumu çok daha kötü olan bir mahallede oturuyor olsayım, görebileceğiniz en sağlam apaçilerden olurdum...diye tahmin ediyorum.

Bu video da kamyonun sağ'ında bir göbek var sanırım, oradan karşıya geçmişler, ~50 mt felan ters yönden gidip kestirmeden kaldırıma yanaşacaklardı sanırım. Yolda boşmuş zaten, aslında hergün hepimizin gördüğü bir olay. Ama nasılsa kenardaki kamyonu görmemişler. Yoksa öyle 2-3 şeritli bir bulvar gibi yerde kimse ters yönden kaptırıp yolun ortasından gitmez. Biraz da böyle düşünmek lazım. Şahsen ben benzer şeyleri neredeyse hergün görüyorum...
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)