Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Touring motor alacağım önerileriniz neler?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yaklaşık bir 3 yıl önce babamla beraber motor ehliyeti aldım scooter tarzı kullanıyordum artık otomatik vitesli motorlardan sıkıldım aslında benim isediğim chopper tarzı motorlardandı ama babam touring tarzı motor daha çok beğendiğini söyledi,eh baba sonuçta okadar emeği var bende touring almaya karar verdim zaten işe otobüsle gidiyorum haftasonları bitek motoru kullanabiliyorum haftasonlarıda babamla değişmeli kullanırız arkadaşlar ama daha yeni mezun oldum yeni işe başladım o yüzden imkanlarım kısıtlı aşağıda belirteceğim kriterler içerisinde bir motor önerirseniz sevinirim.
    -Manuel Vites
    -en az 350cc
    -fiyat aralığı 3-7 bin
    -2. el alırım büyük ihtimallede yani kafanızda tam bir motor canlanmadıysa örnek olarak apirilla pegaso 600 yada BMW f 650 gibi birşey düşünüyorum

Hangi motorları bu fiyata bulabilirim yada "bunu sevdinse bunu hayli hayli seversin" dediğiniz bir motor varsa cevaplayabilirmisiniz
    teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    touring dediğiniz motorları o fiyatlara alabilmeniz mümkün değil.
    verdiğiniz örneklerdeki motorlar Enduro sınıfına girer.
    Pegaso da F650 de iyidir. ama 3-7 bin aralığında iyi bir F650 bulamazsınız. 2000 modelden aşağı olabilir ancak. Honda NX4 Falcon da önerebilirim bütçenize göre.

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Temiz bir f650 bulabilirsen mutlu eder seni , pegaso da güzeldir , zaten aynı motor mevcut ikisinde de ...

onun dışında zamanın kısıtlı ve hobi amaçlı biniceksen daha genç modellere bakmanı öneririm..
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

suzuki freewind temizini bul ölene kadar bin
    Sen İp Atla Bende Atlarım,Sen Saklanbac Oyna BEnde Oynarım , Sen El Salla Bende El Sallarım, Sen Gül Bende Gülerim , Sen Camdan Atla Ben Gülmeye Devam Ederim:))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)