Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese hayırlı günler. Aklımda yakın zamanda alacağım 2 motor modeli var, birisi honda cbr650r diğeri ise kawasaki z900. Daha önce sürekli naked kullandım hiç racing kullanmadım bu yüzden yeni alacağım motorun racing olmasını düşünerekten cbr almayı planlıyordum fakat şuan piyasaya baktığımızda cbrın z900ü geçmiş olduğunu görüyoruz. Bu konuda sizin fikir ve önerileriniz nelerdir, hangi motoru diğerine neden tercih edersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    CBR görünüş olarak supersport gibi dursa da sürüşü oldukça mülayim.

Piyasadaki sayıları benim kararlarıma etki edecek bir detay değil, ama sayı olarak Z900'den fazla olması normal sanırım.
    Görsel ve sürüş pozisyonu açısından CBR'a yönelirdim gibi geliyor ama o da öylesine gibi koyulmuş amortisörle geliyor, genel olarak pek becerikli olduğu bir yer yok konfor dışında. Z900 de hiç güzel gelmiyor gözüme ama hani ille de biri olacaksa daha iyi bir sürüşü olacağı için Z900'e giderdim gibime geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Ben naked sevdigim icin cbr650 dusunmezdim.kilo olarak ikiside 200 civari.
    Cbr 95 beygir kawasaki 125 beygir.arada tork farki da cok.kawasaki daha yirtici ve yaris ozellikli gozukuyor.
    Ben hakim degilim ama herkes kawasakinin yedek parcasinin pahali oldugunu soyluyor.
    Naked alacak olsam triumph streeet yada speed triple yada duke 790 yada 890 alirdin.
    Sport alacaksam honda cbr 650r guzel bir secenek.tabiki test surusu lazim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)