Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Breton 125 cc Motor nasıl diyenler içeri baksın..

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a arkadaşlar Ben Fabrikada çalışan 18 yaşında bir genç'im. Arkadaşların verdiği hevesle Motor almayı düşündüm.Öncelikle ehliyet kursuna yazılıp 3 ay süren hevesle ehliyeti aldım ve aradan 1 ay geçer geçmez Arkadaşlarımın önerisiyle Kanuni Breton aldım. Motor Bana 2100 e MaL oldu. Motoru ilk aldığım gün 40 tl ye depoyu fullledim ve 350 km götürdü. Motorum 1 ayı geçtiginde arkadaşımla beraber Manisa-Akhisar Arası uzun yol yaptık Hemen Hemen 90 Km idi. Akhisara Giderken rüzgar dolayısıyla 120 yaptık.Akhisara vardıgımızda motoru yarım saat dinlendirdim ve manisa dönüşünde motor 140 dan asagıya inmedi motoru baya zorladım ve devir sayısının telleri koptu nabayım yol acık ve motor cok istekli. Motorum 3 ayında.Sürekli nerde lise okul cıkısı görsem tek teker kaltım. inanın günde 40 50 defa kalkıyorumdur. Şuan motorum 5 ayındayım Sadece Motrun arızası Arka tel jantlar fazla teker,agır yük olunca teller akor ayarı ıstıyor.

Ben Motrumdan Memnunum.Bu motoru Almayı Düşünen Varsa Hiç Düşünmesin Diyorum. İyi Günler..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Süpersin valla, yarışlara katılmayı düşünmüyormusun ?

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Kardeşim bizde Breton S le iki kişi 80 km kadar gittik geldik ben inanmıyorum km deki ibreye fazla gösteriyo biz 120 km hızla giderken millet bizi 70 le geçiyo sanki yokuş aşşağılarda gördük 140 km hızları düzlüklerde 120 km kaç defada 130 km hızı gördük yokuşları çıkmıyor illaki düşük vites yüksek devir istiyor ve artçı ayak koyma yerinde arı vızıldaması gibi bir ses ve titreşim var ama sürücü hissetmiyor bunu Ne kadar hızlıda gitsek yavaşta gitsek motor bloğunun orası hep sıcak el deymiyor Gps le felan ölçün bu değerleri inanmayın o km ibresine 2 kişi 5 saniyede 120 km hıza ulaşıyoruz ama ben gülüp geçiyorum
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    çok güzel hareketler bunlaaaaaaaaar zıboloboloploplop
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bu tür konuları şamata koparmak isteyen üyeler yeni üyelik alarak mı açıyor yahu???

Neyse, motosiklet değerlendirme kriterleri arasına lise önlerinde 50 defa tekere kalkabilme de eklendi gayrı. İyi oldu, bu husus hiç aklımıza gelmiyordu.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Kanuni bu motorlara abartılı ibre koymasa nasıl satıcak bilmiyorum valla :D

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st vs Sym gts 250 i evo
    ben sym hd 200 le 80 le giderken gençler abi 120 yi gördüm seninki kaçtı diye bağırıyor kanuni yakında 125 cc 200 km hız yapan motor çıkartırsa şaşırmayalım

akandios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz etz 150,
    Breton 125 kac perno acaba bilen varmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)