Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Arkadaşlar yaklaşık 100 bin motosiklet tecrübem mevcut. Kuryelik yaparak başladık motor sürmeye şimdide pulsar 200 ns ile devam etmekteyim özel yaşantıma. Kuryelik yaptığım dandik mondialimi sattım kuryeliği bırakınca. Ama pulsarıma kıyamıyorum açıkçası ve cross a başlama niyetindeyim ekipmanım tam herşeyiyle var bütceme uygun 2.500-3000 tl arası 2. El vurmalık kırmalık cross arıyorum ne önerirsiniz ne önermezsiniz?çinli olacak yüksek ihtimal zaten satmam motoru hep kalır bende maksat dağ bayırın zevkini tatmak. Bu cross konusunda acemiyim görüş ve önerilerinizi bekliyorum kalın sağlıcakla..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Özelden de mesaj atabilirsiniz telefon numaram yazıyor. Çanakkale çevresi cross motor satacaklarda ulaşabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    çok doğru seçim enduronun zevki çok başka. 250 lik çinlilere bakın derim çok eğlenceli. yarışlara katılıp hard enduro düşünmüyosanız ilk etapta 250 lik herhangi bir çinli sizi baya tatmin edecektir. civata bakımları amortisör bakımlarını iyi yaparsanız sizi üzmez. eğer 200lük pulsarınız varsa 2. motor olarak plakasız çinliler ( sırf enduro amaçlı) ucuza satılıyor. bi göz atın.

https://www.sahibinden.com/motosiklet?a266=62037&a267=39952&price_max=4000&so rting=price_desc

burdan hoşunuza giden kesenize uygun bişey seçin derim

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok doğru seçim enduronun zevki çok başka. 250 lik çinlilere bakın derim çok eğlenceli. yarışlara katılıp hard enduro düşünmüyosanız ilk etapta 250 lik herhangi bir çinli sizi baya tatmin edecektir. civata bakımları amortisör bakımlarını iyi yaparsanız sizi üzmez. eğer 200lük pulsarınız varsa 2. motor olarak plakasız çinliler ( sırf enduro amaçlı) ucuza satılıyor. bi göz atın.

https://www.sahibinden.com/motosikle...ing=price_desc

burdan hoşunuza giden kesenize uygun bişey seçin derim
    Çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)