Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kararsızlık.... lütfen proflar konuya....

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    ktm duke 250 abs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı EymenBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tüm forum halkına selam olsun...
    ben sizden fikir almak istiyorum daha doğrusu nasıl bir motor tercıh edıceğıme karar veremedım...
    1. cross...
    diyorum ki cross alıp dağ bayır gezıp adranlin yaşamak. oturduğum yer ankara karapürçek burda dağlık yerler çok buraya doğa sporu yapmaya gelenler vs var.... (ama bununlada kız arkadaşımla gezemem sanırım)
    2. chooper
    veya dıyorum güzel bi choper alıp tarz mı yapsam dıyorum hem rahat hemde ilgi çekici.
    3. racing
    bundada 250cc veya 125 cc bir makina düşünüyorum çünkü acemıyım yanı 600 alıp ölmeye gerek yok model tercıhım ise yamaha r125 ve hysoung gt250r ama hyo larda krank ve beyın sorunu var denıyor fazla anlamadığım için japon tercıh etmek istiyorum birde merak ettiğim hyounun yenı modellerı de mı krank ve beyın sıkıntısı var ?.. benım istediğim racing de gösteriş olsun...
    3. naked
    veya dıyorum hyou comet alıp turlara fln mı katılsam ama onunla ilglide fazla bir bilgiye sahıp değılım.

bu 3 seçenek hakkında kararsız kaldım bu arada [bütçe en fazla 12 bin
    choper alırsam hangı modeller
    cross alırsam hangı modeller
    racıng dede hangısını seçmeliyim

kısacası hangı tarz bana gider 21 yaşımdayım 176 boy 85 kg.deneyımım var ama 600 cc binecek kadar değıl. o sonrakı aşama.
    benım istediğim güzel tok ses veren ilg çekici bir makina. ama hangısını seçmeliyim.

bu arada şu an ztn ehliyet kursundayım ekıpman içinde motora göre tercih edicem. ekıpman için ayrı bır butcem var ama genellıkle aliexpress den tercıh edıcem.
    içinde en çok neyi almak istiyorsan onu al Chopper bi tutkudur aşık olursun resmen motora :D o senin bir parçan olur Chopper ama herkes Chopper motorları sevmes burda kime sorarsan kendi sevdiğini söylicek yan iseçim sende yine .D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Alıntı EymenBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tüm forum halkına selam olsun...
    ben sizden fikir almak istiyorum daha doğrusu nasıl bir motor tercıh edıceğıme karar veremedım...
    1. cross...
    diyorum ki cross alıp dağ bayır gezıp adranlin yaşamak. oturduğum yer ankara karapürçek burda dağlık yerler çok buraya doğa sporu yapmaya gelenler vs var.... (ama bununlada kız arkadaşımla gezemem sanırım)
    2. chooper
    veya dıyorum güzel bi choper alıp tarz mı yapsam dıyorum hem rahat hemde ilgi çekici.
    3. racing
    bundada 250cc veya 125 cc bir makina düşünüyorum çünkü acemıyım yanı 600 alıp ölmeye gerek yok model tercıhım ise yamaha r125 ve hysoung gt250r ama hyo larda krank ve beyın sorunu var denıyor fazla anlamadığım için japon tercıh etmek istiyorum birde merak ettiğim hyounun yenı modellerı de mı krank ve beyın sıkıntısı var ?.. benım istediğim racing de gösteriş olsun...
    3. naked
    veya dıyorum hyou comet alıp turlara fln mı katılsam ama onunla ilglide fazla bir bilgiye sahıp değılım.

bu 3 seçenek hakkında kararsız kaldım bu arada [bütçe en fazla 12 bin
    choper alırsam hangı modeller
    cross alırsam hangı modeller
    racıng dede hangısını seçmeliyim

kısacası hangı tarz bana gider 21 yaşımdayım 176 boy 85 kg.deneyımım var ama 600 cc binecek kadar değıl. o sonrakı aşama.
    benım istediğim güzel tok ses veren ilg çekici bir makina. ama hangısını seçmeliyim.

bu arada şu an ztn ehliyet kursundayım ekıpman içinde motora göre tercih edicem. ekıpman için ayrı bır butcem var ama genellıkle aliexpress den tercıh edıcem.
    he bide deneyimin varmış daha önce SS motorlarda Yüksek CC tehlikeli Fakat Chopper Motorlar öyle değil benim şuanki motorum ilk motorum mesela

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)