Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ikinci Motor Onerileri :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    baskinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Arkadaslar merhaba,
    7yil once 1 yilligina ilk deneyim olarak Aprilla RS 125 kullanmistim. CC dusuk olsada performansinin gercekten cok iyi bir makina oldugunu soyleyebilirim. Yas geldi 31e ben tekrar bir motor alayim diye heveslendim. Ama kesinlikle ne tarz alacagim konusunda kararsizim. Naked olarak NC750S ve benzerleri gayet hos duruyor, Harley Iron 883 de kafami karistirmiyor degil, bir taraftan super sport larda aklimi karistiyor fakat hem hafif bel agrim olmasindan dolayi hemde 7 yasindaki kiziminda benimle birlikte seyahatlere katilmak isteyecek olmasindan dolayi bu secenegi istemeyerekte olsa elemek zorunda kaliyorum. Butce olarak 30bin tl civari birseyler olabilir. Tecrubeli arkadaslar dusuncelerini paylasirsa cok sevinirim,

Not: Ozet olarak super sport keyfini alabilecegim, yolcuyla birlikte suruslerde rahatsizlik yasatmayacak bir makina aramaktayim

Tesekkurler,
    Selamlar,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Nc750 125 likten sonra cuk oturur ancaak selesi rahatsız özellikle de artçı için,ide kuvvetli ancak bir ss gibi performanslı değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

Fazer8 diyorum buyüZden

baskinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Aklimda bir de Fazer 8 var, yukarida yazmayi unutmusum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)