Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet Seçiminde Zorlanıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    COA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Syn Gts250 evo
    Arkadaşlar merhaba,

6 Ay kadar Mondial Mr150 ile bir başlangıç yaptım 3000 km yol yaptıktan sonra tat vermedi ve yıpratmadan sattım.Şimdi yeni motor almak istiyorum.Dragstar 650 düşünürken her yerde uzun yolda rahat edilmeyecek bir motor olduğunu okudum bunun sebebide yollardaki sarsıntısı çukarlarda sorun olacak artçı alacağımı düşünürsek artçı içinde sıkıntı olur diye düşünüyorum.Enduro ya yöneldim fakat Boy sıkıntımdan dolayı cesaret edemedim (Boy: 1,68 Belden Bacak boyu :94 cm Bacak Arasından yere :76 cm) Bmw f650 GS tavsiye ettiler,alırım fakat sonra yakıt ve parçadan sıkıntı çekerim. Yamaha Fazer 6 Kullandım ama parmak ucundaydım sıkıntılı oldu rahat edemedim artçı alacağım için kendime güvenemedim.Sonra bunlara bakarken kaderime boyun eğip Maxi Scooter bakmaya karar verdim Suzuki Burgman 400 düşünüyorum scooter düşündüğüm bir tarz değildi uzun yolda nasıl olur bilemiyorum ( İzmir - Antalya gibi). Kısacası uzun yol rahat gidebileceğim boyuma uygun supersport dışında bir motor arıyorum fikir verebilirseniz sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER6N 2013
    Abi kesinlikle doğru düşünüyosun. Şuan elimde motoron isimli derginin mart sayısına bakıyorum. 4 tane gt scooter i kıyaslamışlar. Bende eaaağh sukutır diye geçiyodum da gözlerime inanamadım. Yok el ısıtmalar, 60 litrelik bagaj, yok cruise control, bagajlarda dahili elektril prizi, yüksekliği ayarlananilir ön cam falanderken ... Kendimden geçtim incelemedileri sayayım sende bir bak.

Bmw 650 gt / honda swt650 abs / kymco myroad 700i / suzuki burgman 650 exe.

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu 26 ekim 2012'de açılmış diimh.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)