Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne tür bir motorsiklet almalıyım

Motovento
    REKLAM ALANI

Hem günlük hayatta ulaşım için hemde hafta sonları doğa gezilerine katılmayı düşünüyorum ama cross almaya bütcem yetmez 3000tl civarında önerebileceğiniz bi motor var mı ben mondial 125mh drift düşünüyorum ama özellikten anlamadığım için sorma gereği duydum tavsiyelerinizi bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

150mr vulture ile 125mh drift arasındaki farkları anlattabilir mi bilgisi olan varsa?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Aynı motor aksamına sahip 150 MR kullandım 1.5 yıl - 10 000 km oldu. tavsiye ederim. MC-X te olabilir

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Güzel bir tvs yakışır sana ikinci el 2011 model yeni kasa tabi 300 500 ekleyerek pişman olmassın en azından
    www.erkakurye.com

toprak yol için nasıl kullanışlı mı hocam böyle dağ taş bayır sürmeyi düşünüyorum hafta sonları

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

birde ben 125mh ye daha meyyilliyim hocam görünüş olarak beğeniyorum sadece kullanışı nasıldır bilmiyorum dediğim gibi kullanabilirmiyim 125mh yi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)