Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

One Off [Oyun]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam bende çözdüm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Off ya bu kapıyı açamadım gitti, aptal bi ayna birde kanca var ne işe yarıyorsa artık
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kapının şifresi 9583 arkadaşlar ama diğer kilitlerin şifresini de sizden ben istiyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

sizi seviyorum arkadaşlar
    Buyrun buda benden

1. Raflarda solda en üstte duran sarı alet çantasını tıklayın üzerinde bir çakmak bulacaksınız. Çakmağı tıklayarak alın. Altta sağdaki boş kutu içerisine girecektir.

2. Raflı bölümde en alttaki motor bloğunu tıklayın, arkasında cep telefonu var. Onu da tıklayarak alın.

3. Bilgisayarın ekranının arkasında sarı bir anahtar var.

4. Bilgisayarın önündeki koltuğu ileri çekin. Arkasında rafların altında bir ayna var.

5. Müzik setinin önünde beyaz bir anahtar var.

6. Buzdolabının içinde bir kanca var.

7. Buzdolabının arkasında bir çanta var.

8. Köşedeki saksının altında bir DVD var.

9. Çantayı aldıktan sonra aşağıdan çantaya tıklayın. 'About Items' butonuna tıklayın. Çanta ekrana geldiğinde aşağıda sarı anahtara tıklayın. Sarı anahtar etrafında mavi çerçeve varken çantanın kilidine tıklayın. Çanta açılacak ve çantanın içinden uzaktan kumanda çıkacak. Uzaktan kumandayı çantanın içindeyken tıklayıp alın.

10. Raflı bölümün sol tarafında zemindeki lastiklerin arasında mavi bir oyuncak motor var. Ona tıklayın. Yetişemeyeceksiniz. Aşağıdan uzaktan kumandaya tıklayın. Uzaktan kumanda etrafında mavi çizgi varken lastiklerin arasındaki motora tekrar tıklayın oyuncak motor hareket edip gidecek.

11. Oyuncak motor, motosikletin arka tekerleği ile duvar arasına girdi. Ordan tıklayıp alın.

12. Motorun ön tekerleği ile duvar arasında notebook pili duruyor. Tıklayıp aln.

13. Bilgisayarın başına gelin. Bilgisayarın sağ tarafındaki masa üzerindeki kabloya cep telefonunu takın.

14. Bilgisayarın sağ tarafındaki sürücüye DVD'yi takın.

15. Bilgisayarın sol tarafındaki pil yuvasına pili takın.

16. Bilgisayarı açın.

17. Bilgisayar açıldıktan sonra 'Transport'a tıklayın. 'Yes' seçeneğine tıklayın. Menu'ye tıklayın. Exit ile çıkın.

18. Garaj kilidinin altındaki posta kutusuna gidip içindeki mektubu alın. Mektubu 'about items' tusu ile ekrana getirip içindeki kağıdı çıkarın ve kağıda tıklayın.

19. Çakmağı ekrana getirin. Çakmağı yakın.

20. Kağıdı ekrana getirin. Kağıt ekranda iken yanan çakmağı tıklayarak kağıt üzerine tıklayın.

21. Beliren şifre ön tekerleğin şifresi. Ön tekerleği açabilirsiniz.

22. Oyuncak motoru seçin. Oyuncak motorun arka tekerleğini seçin. Arka tekerleğe tıklayın. Ledler yansın. Altta uzaktan kumandayı seçip, yanan ledler üzerine tıklayın. Beliren şifre arka tekerleğin şifresi. Arka tekerleği açabilirsiniz.

23. Motorun ön tekerleğinin hemen üzerinde duvarda bir kanca göreceksiniz. Alttan kancayı seçin, duvardaki kancanın 30-40 cm yanına tıklayın ve kancayı oraya asın.

24. Aynayı seçin. Aynayı duvardaki kancalara takın.

25. Beyaz anahtarı seçin. Motorun ön panelindeki kırmızı yuvaya takın.

26. Motor üzerine çıkıp motoru tıklayın. Motor biraz ileri gidecektir.

27. Motor üzerinden taktığınız aynaya bakın. Garaj kapı şifresinin üst yarısını aynada göreceksiniz. Not edin.

28. Ön tekerleğin hemen önüne çözülmüş olan ön kilidin yanına tıklayın yerde şifrenin kalanını göreceksiniz.

29. Şifreyi garaj kapısına girerek açın ve çıkın.

30. İyi yolculuklar.

Görüşmek üzere,
    Permatiq59 ve cem_bloodz bunu beğendiler.
    Hızını Umutlarına Göre Ayarla!!

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Hort... kafayı yemiştim ki korayın mesajıyla çözebildim

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Valla ne yalan söyliyim bende demin oynadım kapının şifresine kadar geldim hatta şifreleride buldum biri granajda yazıyor biri ön tekerin altındaki yerde yazıyor lakin bi türlü o şifreleri birleştirip rakam oluşturamadım
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    Bisiklet
    kapının şifresi 5102 arkadaşlar demin çözdüm koray kardeşten takınldığım yerlerde baktım tabi
    Eğer Rahat İsteseydim Araba Kullanırdım Lisanslı Bisiklet Sürücüsü...

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    kapı şifresini bulamadım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)