Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

White Chamber [Oyun]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet anahtarini buldun mu
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    mutlu son diyorum kaptan

BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer

Motosikleti
    kymco super 8
    abi uyuzlugunamı koyuyosun caddebostana bile gidemiyorum artık

meraba biz bu oyuna yeni saplandık yardım istiyoruz elimizde 3 chip var mors alfabesi var bi kaç şey daha var open yazdık daha fazla ilerleyemiyoruz yardımmm

sesimi duyan yokmuuuuu

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    kumanda gibi bişey bulman lazım ayrıca garaj kapısının falan üstüne bak orda da anahtar falan olcak. bi de pencerenin üstünde bişey olması lazım.

bulacağın kumandaya çipleri yerleştiriceksin sonra kapıyı açıcaksın 4 kere farklı renkte.
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cecilia
    Posterin uzerinden 4. kirmizi chipi de al...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

slm arkadaşlarr.şu white chamber konusunda banada yardım edinnn...diğerr 2 odayı gectim ama bunda ilerleme kaydedemiorumm...sarı ve pembe zamazingoları buldumm.1 tane anahtar ve bir tanede yine otomat anahtara benzer bişi buldum birde cop kutusunun içindeki o pembe parcalarııı...

bu ceciliada benim kuzenim beni sardı oyuna kactı sonraaa...küfür edemiorummm kendisineee forum kurallarına aykırıı

şimdi bişi kesfettimm bu garaj kapısının ustune tıklayınca tavanı gosterioo orda bişi var ama ne alamadım bennn

tanrımmm cok heyecanlı kırcam kafayııı .şimdii son tahlildee sarı ve kırmızı cipi buldum.mors alfabesinin tamamı ve cevirisi elimdee.levye ve motosklet anahtarı.mor dugmesi olan kumanda,pembe bloklar elimde. kucuk anahtarı sokacak biyer buldumm ama ne işe yaradıgını anlayamadım.bide arabanın oldugu garaj deil arka taraftaki buyuk garaj kapısının sağ tarafındaki kucuk delige L şeklindeki zamazingoyu yerleştirdimm.bide su masanın altında buldugum ustunde levyenin takılı oldugu kucuk bakır parca varr.şimdi ne yapmalıyım.lutfen biri bana yardım edebilirmiiii.helppp helppp

whitw chamber finish siz yardım etmediniz ben oyunu bitirdim. niye bittiki. yeni oyun tavsiye ediymmi submachine serisi biri cok sıkıcı ama ikisi guzeldi su an ucuncuyu oynuorumm...dorduncusunde arkadaslara basarılar beşincisi ruhuma el fatiha...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)