Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da Nisan ayı içerisinde satışına başlanacağı (bayilere geleceği) ve fiyatının 4.800 olacağı söylendi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Serkan bende fuardan Duke 200 aldım...bu tarafa (İst.-Avrupa yaka) işin düşerse beklerim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Ön: 26 psi, arka: 28 psi değil miydi yaww???
    Vayy hayirli ugurlu olsun, cok sevindim. Ikimizde duke çü olduk demek duke e CB gibi haşin davranmiyorum,korkuyorum kavga ederiz de beni tepesinden atar diye havalar isinana kadar garajda tutuyorum. Yaz gelsin is yerimden izin alabilirsem bol bol gezmeyi dusunuyorum ins. Senlede tanisma firsati buluruz. (Bu arada MD bu yilda yuvacik gezisi yaparsa hepinizi beklerim
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selam arkadaşlar, cb125e'ye en büyük takilabilecek tekerlek ölçüsü (ön arka) nedir sizce?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    motorun son satış fiyat 4.190 idi diye hatırlıyorum.
    bir önceki sene ise 3.850'ye almıştım.
    satış fiyatım ise 2.450 :D çok komik dimi, o kadar kaza yaparsan olcağı o tabi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    honda cb125 E
    Alıntı MaMi_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kılavuzda 29.33 yazıyor.Ben Michelin taktırdımda düşünen arkadaş varsa sadece asfaltta öneririm.Bu arada belli olmaz.geçen senede 1 2 modeli koydular satıcağız diye sonra kaldırdılar...
    lastıkler arası 2 psi degıl mı 31 33 olması gerekmıyor mu ? o zaman

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı 0rkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastıkler arası 2 psi degıl mı 31 33 olması gerekmıyor mu ? o zaman
    http://honda.com.tr/App_Assets/Kilavuzlar/40/64/glh12511omtr.pdf

Sayfa 36..

Motosikleti
    honda cb125 E
    haklısın oyle dıo pekı farklı basarsak ne olur mısal ben 29 33 degılde 30 34 basarsam ? surus u etkılıyor mu sımdı benzınlıkten gelıyorum adama dedım kı 29 a 33 olacak benımkınler adam dıo oyle olmaz motorsurusunu etkıler dıo 2 2 atlıo havalarda dedı ıyıce ogreneyımde geleyım ddım

Arkadaşlar, aranızda lastikleri büyüten veyafikri olan yokmu? Sıkıldım bu motorun kurye görüntüsünden. Biraz yükseltmek ve biraz dolgun hale getirmek istiyorum. Birde nc750nin burun uzantısını motora uygulayabilir miyim sizce?

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Valla ne muhabbet dönüyor anlamadım ama 0rkut on 29 arka 33 olacak.o bunu dedi su bunu dedi gibi hurafeleri boşverin klavuzda ne diyorsa o.

Motosikleti
    honda cb125 E
    tmm reıs :D haklısın

Motosikleti
    haklısın oyle dıo pekı farklı basarsak ne olur mısal ben 29 33 degılde 30 34 basarsam ? surus u etkılıyor mu sımdı benzınlıkten gelıyorum adama dedım kı 29 a 33 olacak benımkınler adam dıo oyle olmaz motorsurusunu etkıler dıo 2 2 atlıo havalarda dedı ıyıce ogreneyımde geleyım ddım
    benzinliğe gidene kadar lastikler ısınıyorsa, 2-3 psi fazla basmak lazım, o veriler lastik soğuk iken geçerlidir, adamın dediği doğru aslında, yol almış lastik basıncını fazla gösterir, sen de fazla hava basmalısın yani
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    honda cb125 E
    YA BU ZAMANA KADAR HIC BASMADIM KURCALAMADIM NASIL BIRSEY ONUDA BILMIYORUM VALLA :D BIZIM EVE 200 300 METRE UZAKLIKTA O ZAMANA KADARDA ISINMAZ HERELDE LASTIK :

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Moa her şekile sokabilirsin motorunu. Kırtasiyeden plastik dosyalar var keserek şekillendirip yani kafanca bir tasarım yapıp uygulayabilirsin.
    Bir garip yolcu

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    http://sahibinden.com/205323708

Arkadaslar motorumu satıyorum. Hiçbir sıkıntısı yoktur. İlgilenen olursa her türlü irtibata geçebilir.

Motosikleti
    honda cb125 E
    ARKADAS DUN BASIMA GELEN BIRSEYI PAYLASMAK ISTIYORUM MOTORU ALDIM ALALI ILK DEFA BASIMA GELIYOR YOLDA GIDERKEN BENZINIM BITTI BENZIN VANAM YUKARIYA DOGRU HEP DURUYORDU BENDE BITINCE VANAYI EN ALTTA BAKACAK SEKILDE AYARLADIM YANI YEDEK DEPOYU ACTIM AMA ONDADA BENZIN YOKTU MOTORU CALISTIRAMADIM SIMDI KAFAMA TAKILAN SORU BIZIM BU YEDEK DEPOLAR NASIL CALISIYIOR ? YANI BENZINCIYE GITTIGIMIZDE YEDEK DEPOYU ACIP BENZINI DOLDURUP SONRA VANAYI YUKARIYAMI CEVIRMEMIZ LAZIM :d:d:d: BILMEM ANLATABILDIM MI KISACASI BU YEDEK DEPO NASIL DOLACAK NASIL AKTIF KULLANACAGIZ .d:d:d:d

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ARKADAS DUN BASIMA GELEN BIRSEYI PAYLASMAK ISTIYORUM MOTORU ALDIM ALALI ILK DEFA BASIMA GELIYOR YOLDA GIDERKEN BENZINIM BITTI BENZIN VANAM YUKARIYA DOGRU HEP DURUYORDU BENDE BITINCE VANAYI EN ALTTA BAKACAK SEKILDE AYARLADIM YANI YEDEK DEPOYU ACTIM AMA ONDADA BENZIN YOKTU MOTORU CALISTIRAMADIM SIMDI KAFAMA TAKILAN SORU BIZIM BU YEDEK DEPOLAR NASIL CALISIYIOR ? YANI BENZINCIYE GITTIGIMIZDE YEDEK DEPOYU ACIP BENZINI DOLDURUP SONRA VANAYI YUKARIYAMI CEVIRMEMIZ LAZIM :d:d:d: BILMEM ANLATABILDIM MI KISACASI BU YEDEK DEPO NASIL DOLACAK NASIL AKTIF KULLANACAGIZ .d:d:d:d
    Ustte duran aslinda vananin tutma yeridir.gosterge oku asagi bakiyordur yani sen zaten yedek depoda kullaniyorsundur ve yedege alicam derken ana depoya almissin belli ki. Kisa uc yukari baktiginda ana depoda,asagi baktiginda yedek depodasin demektir.

Motosikleti
    honda cb125 E
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustte duran aslinda vananin tutma yeridir.gosterge oku asagi bakiyordur yani sen zaten yedek depoda kullaniyorsundur ve yedege alicam derken ana depoya almissin belli ki. Kisa uc yukari baktiginda ana depoda,asagi baktiginda yedek depodasin demektir.
    bak bu olabılır ıste kesın sonuc ıcın ben yarın bı foto cekeyım ona gore tarıf et bana kardesım saolsın .D

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon şahanemi hıh Sen bide o gidonu CB de gör Murat

http://a1212.hizliresim.com/14/j/gycwh.jpg

http://d1212.hizliresim.com/14/j/gyd0g.jpg

http://d1212.hizliresim.com/14/j/gycy5.jpg
    Konfor yerlebir olursa karışmam
    bu gidonun aynısını bulabilir miyim.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri

motorun sağ tarafındaki bu iz nedir?

Motosikleti
    hiç bişey değildir, yağmurdan sonra kurularsan geçer

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    =) o değil şu çizgi gibi olan yukarıda. kaynak izi gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)