Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Aynen permatiq daha bircok sorunu var hepsini liste yapip adama msj olarak attim o da yeni seri hic bi sorun cikmayacsk dedi, daha once kawasaki VN1500 ü de onlardan almistim bir suru sorun cikarmisti o yuzden tereddutum var

Ferdi o benimde aklima geldi atl sakali da kaplatirim hatta yakin arkadasim kaplamaci ve fena profesyonel cb ye 4.000 tl veren suan var ama vadeli :( cok kararsizim zaten doyamadim da cb ye :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    sizin orda piyasası bayagı yuksek demekki. buralarda suan 3500 civarı piyasası cb nin 2012 modellerin tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

cbr 250 gayet mantıklı bı makına fakat ben hatunla sürdüğüm için ss fikri itici geliyor bana. yeri geliyor günlük 740 km 1000km gezilere gidiyoruz havalar sıcakken hatunlar arkada.. bakalım cb yi sehir içi yapıp suzuki ls 650 savage düşünüyorum bende. tek silindir az yakar. kayış aktarmalı vs vs bir cok artısı var

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Piyasa yuksek degil aslinda,benim motorda 350 tl lik egzoz var, kargosu,ayaklik icin kaynak islemi,arka fren icin boru ezdirmesi,yanan boyasi icin kaliteli egzoz boyasi,kargosu vs derken 400 tl yi geciyor.birde ben ipone,motul yag ile besliyorum yavruyu servis bakimli.

Ben bunlara ragmen egzozu cantasi vs 3800 e vericem,egzozsuz 3500 e vericem.. isin icine vade girince adam 200 tl fazla verip 4.000 e taksitle almak istedi.. yani piyasa ayni

Motosikleti
    KapÇık
    sen bilirsin üstat. ama dikkatli davran pilava giderken evdeki bulgurdan olma

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Hevesim kacti zaten,heycan yapmistim sakinkestim yarin da yagmur varmis hayirlisi olsun artik

satılık ilanı buraya veriliyor mu bilmiyorum ama cb 125 orijinal kenda lastikleri.http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...5060260/detay/

Motosikleti
    KapÇık
    bizde bu tarz seyler satılmaz ihtiyacı olana verilir. tabi tercih meselesi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arkadaslar dun amerikadan JVC Adixxion GC-XA1 action camera ve roll bar satin aldim artik yaptigim gezilerde video cekebilcem
    reverse bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    güle güle kullan üstat. sevindim adına

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dun amerikadan JVC Adixxion GC-XA1 action camera ve roll bar satin aldim artik yaptigim gezilerde video cekebilcem
    Vay çok güzel kamera edinmişsin hayırlı olsun Serkan yakışırrr

Ayıptır sorması oradan hangi yolla aldın sipariş mi eşten dosttan mı rica ettin veee en önemlisi kaça patladı

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı muratugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılık ilanı buraya veriliyor mu bilmiyorum ama cb 125 orijinal kenda lastikleri.http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...5060260/detay/
    Vay anam... Kullanılmış, hem de cb'nin üzerindeki kendalar 130 kapik.
    Ben michelin pilot sportyleri 200 papele almıştım.
    Lastikleri taktırdığım gün, lastikçiye gelen bir kurye arkadaşa da kendaları anında hediye etmiştim.
    Tabi mal sizin malınız, karar sizin.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Sagolasin permatiq cok tesekkur ederim.

Ferdi cok sagol vallahi gopro diye diye uzun zaman milletin başini yedim derken yabanci forumlarda arastirdim ki adixxion diye birseyle tanistim. Gopro gibi extra koruyucu gerektirmeden havuza sokabilecegim,yagmurda camurda kullanabilecegim, wifi ile telefondan,tabletten,pc den kontrol edebilecegim super bir kamerayla tanistim

Fiyat olarak Tr de yok, ebayda 350 dolara da var 160 dolara da. Ben 100 dolara 2 yil garantili olarak amerikada buyuk bir magazadan aldirdim. Birde roll bar aldirdim ki motosikletin gidonuna,maşasina sabitleyebileyim onun fiyatini bilmiyorum geldiginde ogrenicem.

Camerayi kuzenim aldi,whatsapptan organize olup bitirdik isi bavulunda yer yok diye almayacak sandim ama sag olsun beni kirmadi

Youtube da jvc gcxa - gopro Hd yazip jvc nin tartismasiz daha iyi oldugunu gorebilirsiniz

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Vayy yagmur camur demeden gezmissin yine sezonu kacirmasaydim bende izmire gidecrktim cb ile.

Baglanti yapmadim koli bandiyla tutrurdum nasil duracagina bakmak icin. Sacdan ayak yaparak tutturabilirim ama motor gitti gidiyor :(

Bugun sifir km megelli turşu 250r takas istedi,yarin detayli konusucam bakalim. Her an turşucu olabilirm
    Üste para iste...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üste para iste...
    Megllinin turşu oldugunu bildigim halde ilan fotolari aklimi çeldi, az kalsin gidip aliyordum yahu Allahtan vazgecirdiniz de yollarda kalip sinir krizi gecirmekten kurtuldum.

Suan bir cbr250 ile mesajlasiyorum, adam "bugune kadar servis bakimlarina 1500tl verdim" diye mesaj atti,korkarim fiyata eklemeye calisacak oyle degil ise takas yapabiliriz.. gerci yurt disina gitme ihtimalim de var :( hersey ust uste..

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    ...... adam "bugune kadar servis bakimlarina 1500tl verdim" diye mesaj atti,korkarim fiyata eklemeye calisacak ......

Ne saçma iş arkadaş ya. Vermeseydin o zaman? Benim için mi verdin, ben mi yaptım o motorla o km'leri? Benzine verdiğin parayı da ekle o zaman.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Sirf bu yuzden cb ilanimi 6.000 tl ye cikaricam o olcak, takasta benim cb yi 1.000 tl ye sayan gerizekali cbr250 kullanicisi bile cikti bastim kavatayi..

Motosikleti
    KapÇık
    iyi etmişşin

Helal olsun Mehmet,harbi motorcuyu kar,çamur,yağmur korkutamaz,tekerin düz bassın...
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun Mehmet,harbi motorcuyu kar,çamur,yağmur korkutamaz,tekerin düz bassın...
    biz sezonluk motorcu değiliz abi
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz sezonluk motorcu değiliz abi
    Aynen MehmetBu arada İstanbuldaki kardeşimde başlangıç motoru olarak sıfır cb125e(siyah)aldı.
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)