Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    herkeze iyi aksamlar 2. kazamıda yapmıs bulunmaktayım cb ile nedir benim bu cektiklerim ilk kazayı sans eseri atlatmısken bu kazada biraz daha hasar var sol ayna dipten kırıldı . Far cercevesi zaten artık sürtünmeyen biyeri kalmadı. ah o koruma demiri verdiğim o para helal olsun o demiri yapanlara. baya bi sürüklendim önemli birseyim yok. Sadece aynasız dolasmak canımı sıkıyor kaynak attırsam tutarmı sizce yada baska bir tavsiyesi olan varmı . Şu lanet lastikleride değiştiricem biran önce kac metre fren yaptım duramadım. Arkadaşlar hep söylüyorum gene söylicem kasksız motora binmeyin . Hayatımızdan önemli değil .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı umot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi aksamlar 2. kazamıda yapmıs bulunmaktayım cb ile nedir benim bu cektiklerim ilk kazayı sans eseri atlatmısken bu kazada biraz daha hasar var sol ayna dipten kırıldı . Far cercevesi zaten artık sürtünmeyen biyeri kalmadı. ah o koruma demiri verdiğim o para helal olsun o demiri yapanlara. baya bi sürüklendim önemli birseyim yok. Sadece aynasız dolasmak canımı sıkıyor kaynak attırsam tutarmı sizce yada baska bir tavsiyesi olan varmı . Şu lanet lastikleride değiştiricem biran önce kac metre fren yaptım duramadım. Arkadaşlar hep söylüyorum gene söylicem kasksız motora binmeyin . Hayatımızdan önemli değil .
    büyük geçmiş olsun arkadasım. benim hatun düşünce anlamıstım bende koruma demirinin faydasını.. olmıyan hemen edinmeli.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

EFEKAN09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e, Yamaha MT 7
    Geçmiş olsun.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çok geçmiş olsun, size bişey olmadıysa cb görevini yerine getirmiş demektir!

Motosikleti
    HONDA CB 125 E 2012
    çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Arkadaşlar soğuk ve rüzgar geçirmeyen bir şey arıyordum terleme eşofmanı aldım çok başarılı yağmurluk olarakta kullanabiliyorum su geçirmiyor tavsiye ederim.

Motosikleti
    KapÇık
    terleme erotmanını montun ve dizliğin üstüne nasıl giyeceksin üstat?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Cok gecmis olsun,bu havalarda lastikler yol tutmuyor maximum dikkat gerek.

Bugun cb ye cakma alt sakal yaptim fena oldu ama yolda ucar gider
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    hani foto hani foto

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Koli bandiyla nasil durur diye tutturdugum icin cekmedim ama sac ayak yapilirsa olur gibi kafa grenajindan yaptim ) bi ara yine takip resmini cekerim

Motosikleti
    KapÇık
    bekliyoruz

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekliyoruz

işte boyle =) haha eski far çerçevesi alt sakal oldu =)))

abeciMotoru bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    KapÇık
    bide önden alttan falan cek yav güzel durmus

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Isin guzel yani on tarafta farin boslugu var yani motor bloguna gelen ruzgari kesmiyor,sogutmayi etkilemiyor

Motosikleti
    KapÇık
    bu gün cb ile tek başıma ipsaladan giriyim edirneden cıkıyım dedim sınır hattını köyleri geziyim. daha malkarayı cıktım yağmur başladı.. yağmurluğumu giydim baktım gittiğim istikamet kap kara bulutlar cıktım bi kere dönmiycem dedim sağlam yağmur yedim ipsalada bi av bayiinden avcı botu ve termal çorap aldım aynen yola devam 335km yaptık cb ile

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isin guzel yani on tarafta farin boslugu var yani motor bloguna gelen ruzgari kesmiyor,sogutmayi etkilemiyor
    detaylı cek nası bağladın. egzoz eritmezmi önden alttan falan
    gezginmotor bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Vayy yagmur camur demeden gezmissin yine sezonu kacirmasaydim bende izmire gidecrktim cb ile.

Baglanti yapmadim koli bandiyla tutrurdum nasil duracagina bakmak icin. Sacdan ayak yaparak tutturabilirim ama motor gitti gidiyor :(

Bugun sifir km megelli turşu 250r takas istedi,yarin detayli konusucam bakalim. Her an turşucu olabilirm

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Vayy yagmur camur demeden gezmissin yine sezonu kacirmasaydim bende izmire gidecrktim cb ile.

Baglanti yapmadim koli bandiyla tutrurdum nasil duracagina bakmak icin. Sacdan ayak yaparak tutturabilirim ama motor gitti gidiyor :(

Bugun sifir km megelli turşu 250r takas istedi,yarin detayli konusucam bakalim. Her an turşucu olabilirm
    Bence riskli iş Serkan, öncedende söylediğim gibi bu mevsim olmasa senin CB çoktan gitmişti, Megellide CBR250R ilanlarına satış koyanlar bile satamıyor!

işine karışmak gibi olmasın ama iki kez düşün derim ben

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün CB ile tek başıma sınır hattını köyleri geziyim, ipsaladan giriyim, edirneden cıkıyım dedim .
    Daha malkarayı cıktım yağmur başladı. Yağmurluğumu giydim, baktım gittiğim istikamet kap kara bulutlar
    Çıktım bi kere dönmiycem dedim, sağlam yağmur yedim
    İpsala' da bi av bayiinden avcı botu ve termal çorap aldım aynen yola devam 335km yaptık CB ile
    Avcı botlarıda motosiklet botu gibi, bi çıkıntı, kanca, delik, ip... tehlike yaratacak hiçbi pürüz yok, iyi denk getirmişsin

Üst baş tam takım olduktan sonra aslında bakma sen tam gezilecek hava, trafik yok, terlemek yok, gereksiz dolaşan kuru kalabalık yk, fotoğraflar bile yaz fotoğraflarından çok daha güzel bence

3. fotoğraftaki yol, Uzunköprü... üstüne satır et, dışarda yağmur CB' yi yıkarken sıcacık bi çay off beeee,

Memleket çok güzel abi ya, yağmur çamurda bende dönmezdim, muhtaç olduğumuz kudret damarlarda mevcut zaten, istesekte dönemeyiz yapıya aykırı

Bu gidişle emekliliği beklemeden trakyaya taşınıcam, aklımı çelme benim, gizli gizli gez
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ferdiii vazgeçir benii aslinda bende cbr dusunuyorum ama yeni model beyaz renk olani. Pek muhterem saticilar sifirindan fazla istedikleri icin orta yolu bulamiyoruz.

Megelli sifir km 8500 tl, cb yi 4.000 tl ye sayiyor ve 4500 tl istiyor uzerine lakin bence megelli 8500 etmez.. megelliyi 7500 e sayip benim cb yi de 4.000 e sayarsa olur yarin teklif edicem kabul ederse birazda megelli turşu 250r la gezerim

Gerci kullanicilari kan agliyor,bi yerini yapsalar baska yeri bozuluyor saticinin demesi e gore 2013 6.aydan snra gelen motor oldugu icin hic sorun cikarmicakmis..yersem
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Ferdiii vazgeçir benii aslinda bende cbr dusunuyorum ama yeni model beyaz renk olani. Pek muhterem saticilar sifirindan fazla istedikleri icin orta yolu bulamiyoruz.

Megelli sifir km 8500 tl, cb yi 4.000 tl ye sayiyor ve 4500 tl istiyor uzerine lakin bence megelli 8500 etmez.. megelliyi 7500 e sayip benim cb yi de 4.000 e sayarsa olur yarin teklif edicem kabul ederse birazda megelli turşu 250r la gezerim

Gerci kullanicilari kan agliyor,bi yerini yapsalar baska yeri bozuluyor saticinin demesi e gore 2013 6.aydan snra gelen motor oldugu icin hic sorun cikarmicakmis..yersem
    yeme hacı.. sakın yeme.. hararet yağ stop etme her türlü problem mevcut.. aman diyim.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S

Elimden ne geliyorsa yaparım Serkan

Şimdi senin CB sezonunda 4000 civarına hertürlü sayılır rahat. Sezon dışı çokrenk bir CBR250 2012, 7500e bulunur, rahat.

Stickerleri sök, çamurluğu değiştir, depoyu kapla = 70 TL , al sana megelliye razı geldiğin fiyata bembeyaz Honda CBR250 Birazcık sabıra bakar

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence riskli iş Serkan, öncedende söylediğim gibi bu mevsim olmasa senin CB çoktan gitmişti, Megellide CBR250R ilanlarına satış koyanlar bile satamıyor!

işine karışmak gibi olmasın ama iki kez düşün derim ben

Avcı botlarıda motosiklet botu gibi, bi çıkıntı, kanca, delik, ip... tehlike yaratacak hiçbi pürüz yok, iyi denk getirmişsin

Üst baş tam takım olduktan sonra aslında bakma sen tam gezilecek hava, trafik yok, terlemek yok, gereksiz dolaşan kuru kalabalık yk, fotoğraflar bile yaz fotoğraflarından çok daha güzel bence

3. fotoğraftaki yol, Uzunköprü... üstüne satır et, dışarda yağmur CB' yi yıkarken sıcacık bi çay off beeee,

Memleket çok güzel abi ya, yağmur çamurda bende dönmezdim, muhtaç olduğumuz kudret damarlarda mevcut zaten, istesekte dönemeyiz yapıya aykırı

Bu gidişle emekliliği beklemeden trakyaya taşınıcam, aklımı çelme benim, gizli gizli gez
    aynen üstat. öyle bir yağmur yedim anlatamam.. ama bir o kadarda keyif aldım.. yağmurlukları balıkesirden dönerken almıştım gv250 vardı o zaman cb ile ilk yağmuru yedim ama çok keyifli yahu.. yol tenha dediğin gibi motosiklet-sürücü diyaloğu son derece yüksek oluyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)